Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Kostępski
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 grudnia 1973 r.
44
Występy
42
Zwycięstwa
2
Porażki
95.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Kupka Rafał - Kostępski Robert 1 0:3 (1:11,2:11,4:11)
2 Dorosławski Dariusz - Kostępski Robert 1 1:3 (11:13,11:9,5:11,8:11)
1 Kostępski Robert - Peczalka Adrian 1 3:0 (11:1,11:9,11:3)
1 Kostępski Robert - Gralok Joachim 1 3:0 (11:4,11:5,11:7)
3 Kostępski Robert - Szymański Łukasz 1 3:2 (10:12, 11:2, 11:2, 9:11, 11:5)
3 Kostępski Robert - Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:0, 11:5, 11:5)
4 Rusin Kacper - Kostępski Robert 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:8, 13:15)
4 Sokołowski Oskar - Kostępski Robert 1 0:3 (6:11, 12:14, 7:11)
5 Kostępski Robert - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:3)
5 Kostępski Robert - Łęczycki Mariusz 1 3:0 (11:8, 11:5, 11:8)
6 Przybyła Mateusz - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11 ; 5:11 ; 2:11)
6 Nosiadek Daniel - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11 ; 4:11 ; 6:11)
7 Kostępski Robert - Gdynia Marcin 2 3:0 (14:12, 11:7, 11:4)
7 Kostępski Robert - Zienć Andrzej 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:5)
8 Wieczorek Bartłomiej - Kostępski Robert 1 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
8 Juraszek Marcin - Kostępski Robert 1 0:3 (4:11, 3:11, 5:11)
9 Kostępski Robert - Burkacki Adrian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:3)
9 Kostępski Robert - Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:2, 13:11)
10 Kwiecień Artur - Kostępski Robert 1 0:3 (6:11, 4:11, 7:11)
10 Sawicki Dariusz - Kostępski Robert 1 0:3 (1:11, 3:11, 2:11)
11 Kostępski Robert - Kozłowski Jarosław 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:6)
11 Kostępski Robert - Koźluk Andrzej 1 3:0 (13:11, 11:7, 11:7)
12 Stasiak Robert - Kostępski Robert 1 0:3 (11/13, 4/11, 3/11)
12 Peczalka Adrian - Kostępski Robert 1 1:3 (4/11, 8/11, 11/9, 4/11)
13 Wróbel Łukasz - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11,3:11,11:13)
13 Okorski Przemysław - Kostępski Robert 1 1:3 (9:11,13:11,2:11,5:11)
14 Kostępski Robert - Kupka Rafał 1 3:0 (11:4, 11:2, 11:6)
14 Kostępski Robert - Lewandowski Adam 1 3:0 (11:1, 11:4, 11:4)
15 Koźluk Andrzej - Kostępski Robert 1 2:3 (12-10, 11-9,4-11, 3-11, 2-11)
15 Jaworski Tomasz - Kostępski Robert 1 0:3 (1-11, 5-11, 4-11)
16 Kostępski Robert - Jagoda Michał 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:2)
16 Kostępski Robert - Usarek Rafał 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:3)
17 Kostępski Robert - Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5)
17 Kostępski Robert - Mondroch Kamil 1 3:0 (11:7, 11:5, 11:0)
18 Olejnik Zbigniew - Kostępski Robert 1 0:3 (7:11, 2:11, 9:11)
18 Wróbel Piotr - Kostępski Robert 1 0:3 (10:12, 11:13, 6:11)
19 Zienć Andrzej - Kostępski Robert 1 1:3 (16/14 9/11 8/11 8/11)
19 Szczurek Lucjan - Kostępski Robert 1 0:3 (9/11 10/12 13/15)
20 Kostępski Robert - Sosna Adam 1 3:0 (13:1, 11:5, 11:7)
20 Kostępski Robert - Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:6)
21 Burkacki Adrian - Kostępski Robert 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:8)
21 Wandas Krzysztof - Kostępski Robert 1 3:2 (9:11, 11:1, 11:9, 4:11, 11:4)
22 Kostępski Robert - Nowak Krzysztof 1 3:0 (11:0, 11:6, 11:4)
22 Kostępski Robert - Lukoszek Rafał 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Gralok Joachim / Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
2 Wołek Adam / Lewandowski Adam - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (11:13,7:11,4:11)
3 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Szymański Łukasz / Wróbel Łukasz 1 3:1 (13:11, 11:7, 6:11, 11:7)
4 Rusin Kacper / Sokołowski Oskar - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 0:3 (11:13, 1:11, 2:11)
5 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Łęczycki Mariusz / Olejnik Zbigniew 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:5)
6 Przybyła Mateusz / Dyrszka Rajnard - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 1:3 (7:11 ; 11:7 ; 6:11 ; 9:11)
7 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Szczurek Lucjan / Klencz Piotr 1 3:0 (11:7, 13:11, 11:5)
8 Wieczorek Bartłomiej / Juraszek Marcin - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (9:11, 2:11, 6:11)
9 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof 1 2:3 (6:11, 11:4, 11:4, 12:14, 8:11)
10 Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:9, 11:5, 11:9)
11 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Kozłowski Jarosław / Koźluk Andrzej 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
12 Stasiak Robert / Peczalka Adrian - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (5/11, 6/11, 7/11)
13 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 0:3 (3:11,9:11,6:11)
14 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Kupka Rafał / Lewandowski Adam 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
15 Koźluk Andrzej / Kozłowski Jarosław - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (9-11, 8-11, 10-12)
16 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Jagoda Michał / Usarek Rafał 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
17 Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:2)
18 Wróbel Piotr / Olejnik Zbigniew - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 1:3 (3:11, 5:11, 11:8, 9:11)
19 Zienć Andrzej / Szczurek Lucjan - Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard 1 0:3 (2/11 9/11 7/11)
20 Kostępski Robert / Maraszkiewicz Ryszard - Dyrszka Rajnard / Przybyła Mateusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
21 Burkacki Adrian / Wandas Krzysztof - Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert 1 3:2 (4:11, 11:8, 11:8, 9:11, 11:5)
22 Maraszkiewicz Ryszard / Kostępski Robert - Sawicki Dariusz / Nowak Krzysztof 1 0:3 (7:11, 12:14, 3:11)