Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Olszyna
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 lutego 1962 r.
44
Występy
42
Zwycięstwa
2
Porażki
95.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dorosławski Dariusz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (7:11,11:9,7:11,7:11)
2 Kupka Rafał - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11,4:11,4:11)
1 Olszyna Zbigniew - Frasek Stanisław 2 3:0 (12:10,11:6,11:7)
1 Olszyna Zbigniew - Kwaśniok Dawid 2 3:0 (11:7,11:7,11:1)
3 Olszyna Zbigniew - Wróbel Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
3 Olszyna Zbigniew - Szymański Łukasz 1 3:1 (12:10, 9:11, 11:8, 11:4)
4 Sokołowski Oskar - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (4:11, 6:11, 10:12)
4 Rusin Kacper - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (11:6, 5:11, 8:11, 4:11)
5 Olszyna Zbigniew - Łęczycki Mariusz 1 3:1 (11:7, 8:11, 11:3, 11:6)
5 Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr 1 3:0 (11:8, 12:10, 11:3)
6 Nosiadek Daniel - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:8 ; 2:11 ; 8:11 ; 11:5 ; 8:11)
6 Przybyła Mateusz - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (11:9 ; 11:9 ; 12:14 ; 2:11 ; 10:12)
7 Olszyna Zbigniew - Klencz Piotr 1 3:0 (11:8, 11:6, 12:10)
7 Olszyna Zbigniew - Szczurek Lucjan 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:8)
8 Juraszek Marcin - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (5:10, 10:12, 4:11)
8 Wieczorek Bartłomiej - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
9 Olszyna Zbigniew - Wandas Krzysztof 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:5)
9 Olszyna Zbigniew - Burkacki Adrian 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:8, 9:11)
10 Sawicki Dariusz - Olszyna Zbigniew 1 3:2 (9:11, 9:11, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Nowak Roman - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (15:17, 7:11, 8:11)
11 Olszyna Zbigniew - Koźluk Andrzej 1 3:0 (11:1, 11:8, 11:6)
11 Olszyna Zbigniew - Kozłowski Jarosław 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:9)
12 Peczalka Adrian - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (1/11, 9/11,12/10, 8/11)
12 Stasiak Robert - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (3/11, 7/11, 8/11)
13 Okorski Przemysław - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6:11.7:11,4:11)
13 Wróbel Łukasz - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (2:11,4:11,11:9,7:11)
14 Olszyna Zbigniew - Lewandowski Adam 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:7)
14 Olszyna Zbigniew - Kupka Rafał 1 3:0 (11:7, 11:1, 11:9)
15 Jaworski Tomasz - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (5-11, 3-11, 6-11)
15 Koźluk Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (11-13, 8-11, 9-11)
16 Olszyna Zbigniew - Usarek Rafał 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
16 Olszyna Zbigniew - Jagoda Michał 1 3:0 (12:10, 11:3, 11:6)
17 Olszyna Zbigniew - Mondroch Kamil 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:3)
17 Olszyna Zbigniew - Gołębiowska Aleksandra 1 3:0 (11:6, 11:8, 12:10)
18 Wróbel Piotr - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
18 Olejnik Zbigniew - Olszyna Zbigniew 1 1:3 (8:11, 11:6, 7:11, 4:11)
19 Szczurek Lucjan - Olszyna Zbigniew 1 0:3 (6/11 10/12 6/11)
19 Zienć Andrzej - Olszyna Zbigniew 1 2:3 (7/11 8/11 12/10 11/9 12/14)
20 Olszyna Zbigniew - Przybyła Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:6, 11:7)
20 Olszyna Zbigniew - Sosna Adam 1 3:1 (7:11, 16:14, 11:5, 11:6)
21 Słobodzian Tomasz - Olszyna Zbigniew 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
21 Steuer Rudolf - Olszyna Zbigniew 2 2:3 (11:7, 7:11, 8:11, 11:7, 9:11)
22 Olszyna Zbigniew - Lukoszek Rafał 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:6)
22 Olszyna Zbigniew - Nowak Krzysztof 1 3:1 (11:9, 13:15, 11:2, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kostępski Robert / Olszyna Zbigniew - Gralok Joachim / Peczalka Adrian 1 3:0 (11:7,11:8,11:6)
2 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (3:11,11:6,8:11,6:11)
3 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Arbaszewski Jakub / Okorski Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
4 Sokołowski Oliwier / Piwowarski Jakub - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
5 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (5:11 ; 13:11 ; 8:11 ; 5:11)
7 Olszyna Zbigniew / Wolny Marek - Gdynia Marcin / Zienć Andrzej 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:9, 11:8)
8 Mondroch Kamil / Kaczmarczyk Julia - Olszyna Zbigniew / Wolny Marek 2 1:3 (7:11, 11:9, 8:11, 6:11)
9 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
10 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (11:5, 11:5, 3:11, 7:11, 11:9)
11 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Makselon Adam / Machał Grzegorz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
12 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (9/11, 7/11, 11/6, 11/9, 13/11)
13 Okorski Przemysław / Wróbel Łukasz - Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert 1 0:3 (3:11,9:11,6:11)
14 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sopel Jan / Janecki Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:8)
15 Makselon Adam / Łagowski Piotr - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (6-11, 9-11, 3-11)
16 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:2, 11:9)
17 Olszyna Zbigniew / Kostępski Robert - Gołębiowska Aleksandra / Mondroch Kamil 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:2)
18 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
19 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 3:2 (2/11 11/4 11/5 8/11 11/9)
20 Miszka Stefan / Olszyna Zbigniew - Sosna Adam / Nosiadek Daniel 2 3:2 (11:2, 11:13, 11:6, 8:11, 11:9)
21 Steuer Rudolf / Słobodzian Tomasz - Olszyna Zbigniew / Wolny Marek 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:5)
22 Olszyna Zbigniew / Miszka Stefan - Nowak Roman / Lukoszek Rafał 2 3:1 (11:7, 11:2, 6:11, 12:10)