Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Michał
Wolny
UKS Wolej Ruda Śląska
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 października 1952 r.
34
Występy
30
Zwycięstwa
4
Porażki
88.24%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. UKS Wolej Ruda Śląska 22 42 195:25
2. ULKS Tajfun Ligota Łabędzka 22 35 139:81
3. STS Żernica 22 33 147:73
4. LKS Młodość Rudno 22 32 155:65
5. LKS Naprzód Świbie 22 31 148:72
6. ULKS Ruch Pniów 22 26 116:104
7. UKS Feniks II Pyskowice 22 17 103:117
8. TTS POLONIA III Bytom 22 16 85:135
9. ULKS Pławniowice 22 12 74:146
10. ATS II Ligota Łabędzka 22 10 73:147
11. TTS POLONIA IV Bytom 22 6 47:173
12. KTS III Gliwice 22 4 38:182
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Wołek Adam - Wolny Michał 2 1:3 (8:11,8:11,11:9,1:11)
2 Lewandowski Adam - Wolny Michał 2 0:3 (3:11,4:11,6:11)
1 Wolny Michał - Kwaśniok Dawid 2 3:0 (11:3,11:4,11:3)
1 Wolny Michał - Frasek Stanisław 2 3:0 (11:6,11:3,11:4)
3 Wolny Michał - Arbaszewski Jakub 2 2:3 (11:9, 11:8, 9:11, 9:11, 10:12)
3 Wolny Michał - Okorski Przemysław 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:6)
4 Piwowarski Jakub - Wolny Michał 2 0:3 (2:11, 4:11, 6:11)
4 Sokołowski Oliwier - Wolny Michał 2 0:3 (3:11, 5:11, 5:11)
5 Wolny Michał - Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
5 Wolny Michał - Mały-Wieczorek Klaudiusz 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:8)
6 Sosna Adam - Wolny Michał 2 0:3 (5:11 ; 7:11 ; 7:11)
6 Dyrszka Rajnard - Wolny Michał 2 2:3 (11:6 ; 7:11 ; 12:10 ; 10:12 ; 4:11)
9 Wolny Michał - Słobodzian Tomasz 2 3:1 (11:5, 5:11, 11:6, 11:7)
9 Wolny Michał - Wandas Tadeusz 2 3:1 (11:3, 10:12, 11:6, 11:7)
10 Nowak Krzysztof - Wolny Michał 1 3:1 (11:9, 12:10, 8:11, 11:2)
10 Lukoszek Rafał - Wolny Michał 1 0:3 (5:11, 8:11, 8:11)
11 Wolny Michał - Makselon Adam 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
11 Wolny Michał - Machał Grzegorz 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:8)
12 Frasek Stanisław - Wolny Michał 2 3:2 (9/11, 11/7, 11/9, 7/11, 11/6)
12 Kwaśniok Dawid - Wolny Michał 2 0:3 (5/11, 4/11, 9/11)
13 Szymański Henryk - Wolny Michał 2 1:3 (8:11,9:11,11:7,10:12)
13 Lisok Paweł - Wolny Michał 2 0:3 (7:11,8:11,7:11)
14 Wolny Michał - Janecki Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:8, 11:6)
14 Wolny Michał - Sopel Jan 2 3:0 (11:3, 11:6, 11:7)
15 Makselon Adam - Wolny Michał 2 0:3 (4-11, 8-11, 8-11)
15 Łagowski Piotr - Wolny Michał 2 0:3 (4-11, 5-11, 9-11)
16 Wolny Michał - Sokołowski Mirosław 2 3:1 (6:11, 12:10, 11:5, 11:4)
16 Wolny Michał - Sokołowski Oliwier 2 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:2)
17 Wolny Michał - Juraszek Marcin 2 3:0 (11:3, 11:2, 11:5)
17 Wolny Michał - Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
18 Mały-Wieczorek Klaudiusz - Wolny Michał 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:5, 5:11)
18 Krupa Grzegorz - Wolny Michał 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
19 Gdynia Marcin - Wolny Michał 2 3:1 (7/11 11/5 11/9 12/10)
19 Klencz Piotr - Wolny Michał 2 0:3 (6/11 8/11 12/14)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wolny Michał / Wolny Marek - Frasek Stanisław / Kwaśniok Dawid 2 3:1 (7:11,11:5,11:7,11:8)
2 Dorosławski Dariusz / Kupka Rafał - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (3:11,11:6,8:11,6:11)
3 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Arbaszewski Jakub / Okorski Przemysław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:5)
4 Sokołowski Oliwier / Piwowarski Jakub - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
5 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Wróbel Piotr / Groyecki Jacek 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
6 Nosiadek Daniel / Sosna Adam - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 1:3 (5:11 ; 13:11 ; 8:11 ; 5:11)
9 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Steuer Rudolf / Wandas Tadeusz 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:8)
10 Nowak Roman / Lukoszek Rafał - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (11:5, 11:5, 3:11, 7:11, 11:9)
11 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Makselon Adam / Machał Grzegorz 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:8)
12 Kwaśniok Dawid / Frasek Stanisław - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 1 3:2 (9/11, 7/11, 11/6, 11/9, 13/11)
13 Szymański Henryk / Pięta Leszek - Wolny Michał / Maraszkiewicz Ryszard 2 1:3 (11:6,8:11,3:11,2:11)
14 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sopel Jan / Janecki Andrzej 2 3:0 (11:1, 11:4, 11:8)
15 Makselon Adam / Łagowski Piotr - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 0:3 (6-11, 9-11, 3-11)
16 Wolny Michał / Olszyna Zbigniew - Sokołowski Oskar / Sokołowski Oliwier 2 3:1 (11:8, 11:13, 11:2, 11:9)
17 Wolny Michał / Maraszkiewicz Ryszard - Juraszek Marcin / Wieczorek Bartłomiej 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:8)
18 Mały-Wieczorek Klaudiusz / Krupa Grzegorz - Wolny Michał / Olszyna Zbigniew 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
19 Klencz Piotr / Gdynia Marcin - Olszyna Zbigniew / Wolny Michał 2 3:2 (2/11 11/4 11/5 8/11 11/9)