Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Balcar
LKS Lesznianka II Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 marca 1977 r.
32
Występy
26
Zwycięstwa
6
Porażki
81.25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 17 32 134:36
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 17 31 134:36
3. LKS Pogórze 17 29 128:42
4. UGKS Sokół Zebrzydowice 17 28 124:46
5. JKTS Jastrzębie 17 26 126:44
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 17 18 86:84
7. LITS Meble Anders III Żywiec 17 12 61:109
8. ULKS II Pszczyna 17 11 65:105
9. UKS Wisła Wiślanie 18 10 51:129
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 19 7 53:137
11. Fundacja Talent II Cieszyn 17 2 42:128
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 18 2 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siedlaczek Andrzej - Balcar Jacek 1 0:3 (2:11, 7:11, 2:11.)
1 Jahn Artur - Balcar Jacek 1 0:3 (7:11, 9:11, 7:11.)
2 Balcar Jacek - Kajstura II Tomasz 1 2:3 (11:13, 5:11, 11:9, 11:9, 10:12)
2 Balcar Jacek - Nikiel Sebastian 1 2:3 (11:1, 9:11, 9:11, 11:7, 17:19, )
3 Mrowca Michał - Balcar Jacek 2 2:3 (11:9, 11:9, 10:12, 7:11, 7:11)
3 Paszek Piotr - Balcar Jacek 2 2:3 (11:7, 9:11, 11:9, 7:11, 10:12)
4 Balcar Jacek - Podżorski Roman 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:3.)
4 Balcar Jacek - Legierski Marek 1 3:0 (11:4, 11:4, 11:9.)
5 Kufel Karol - Balcar Jacek 1 0:3 (9:11, 11:13, 8:11)
5 Słowik Marcin - Balcar Jacek 1 1:3 (11:9, 3:11, 7:11, 6:11)
6 Balcar Jacek - Kolonko Piotr 2 3:1 (12:14, 11:9, 11:1, 11:3)
6 Balcar Jacek - Małysiak Dominik 2 3:1 (11:6, 11:5, 10:12, 11:4)
7 Szop Jakub - Balcar Jacek 1 3:2 (11:5, 6:11, 9:11, 11:8, 11:8)
7 Łosiński Wojciech - Balcar Jacek 1 3:1 (11:7, 5:11, 12:10, 11:6)
9 Balcar Jacek - Wizner Jakub 2 3:2 (11:7 8:11 11:7 5:11 14:12)
9 Balcar Jacek - Dolbicki Przemysław 1 3:1 (11:7 11:4 8:11 11:5)
10 Kukla Sabina - Balcar Jacek 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Sibik Łukasz - Balcar Jacek 2 0:3 (7:11, 3:11, 10:12)
11 Pastor Zenon - Balcar Jacek 1 1:3 (6:11, 11:8, 11:13, 7:11)
11 Widz Jan - Balcar Jacek 1 0:3 (2:11, 7:11, 7:11)
12 Balcar Jacek - Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:2, 11:9, 11:7.)
12 Balcar Jacek - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11;3, 11:5, 11:9.)
13 Balcar Jacek - Chmielniak Konrad 2 3:1 (15:13, 10:12, 11:9, 11:9.)
13 Balcar Jacek - Kalisz Robert 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:4.)
14 Czyż Paweł - Balcar Jacek 2 0:3 (6:11, 10:12, 9:11.)
14 Podżorski Roman - Balcar Jacek 2 0:3 (6:11, 9:11, 8:11.)
15 Balcar Jacek - Kukla Sabina 2 2:3 (11-6, 8-11, 4-11, 11-9, 11-13)
15 Balcar Jacek - Duraj Mariusz 2 3:1 (11-7, 11-8, 7-11, 12-10)
16 Balcar Jacek - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:4, 11:9.)
16 Balcar Jacek - Pastor Zenon 2 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:8.)
17 Kolonko Piotr - Balcar Jacek 1 1:3 (11;6, 10;12, 5;11, 3;11)
17 Małysiak Ryszard - Balcar Jacek 1 3:2 (7;11, 4;11, 11;9, 11;9, 11;7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiecheć Adrian / Dziembała Dawid - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
2 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Ochodek Grzegorz / Nikiel Sebastian 1 3:2 (11:7, 12:14, 8:11, 11:13, 17:15)
3 Majocha Jarosław / Szostok Sebastian - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 3:1 (11:6, 14:12, 10:12, 18:16)
4 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Legierski Marek / Podżorski Roman 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
5 Gajewski Adam / Kufel Karol - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
6 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:6)
7 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
9 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 3:1 (11:4 11:4 9:11 13:11)
10 Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
11 Pastor Zenon / Widz Jan - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
12 Lorc Mateusz / Balcar Jacek - Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:4.)
13 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:0 (11:9, 11:6, 14:12.)
14 Minge Andrzej / Seklecki Radosław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 0:3 (6:11, 5:11, 9:11.)
15 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kukla Sabina / Rus Jacek 2 3:2 (11-7, 12-10, 12-14, 9-11, 11-8)
16 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Zuziak Wojciech / Pastor Zenon 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7.)
17 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 1:3 (12;10, 4;11, 6;11, 3;11)