Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Sztuka
LKS Lesznianka II Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 września 1971 r.
42
Występy
36
Zwycięstwa
6
Porażki
85.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jahn Artur - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:9, 8:11, 13:15, 7:11.)
2 Sztuka Jacek - Nikiel Sebastian 1 3:1 (11:6, 10:12, 11:8, 11:7, )
2 Sztuka Jacek - Kajstura II Tomasz 1 3:2 (10:12, 8:11, 11:3, 11:7, 11:9)
3 Szostok Sebastian - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:8, 3:11, 7:11, 6:11,)
3 Śliwka Zdzisław - Sztuka Jacek 1 3:0 (15:13, 11:9, 11:8)
4 Sztuka Jacek - Legierski Marek 1 3:0 (11:3, 11:3, 11:5.)
5 Rus Maksymilian - Sztuka Jacek 1 1:3 (5:11, 11:8, 8:11, 8:11)
5 Gajewski Adam - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 3:11)
6 Sztuka Jacek - Małysiak Ryszard 1 3:2 (9:11, 11:8, 11:7, 10:12, 11:6)
6 Sztuka Jacek - Król Jarosław 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:6)
7 Łosiński Wojciech - Sztuka Jacek 1 3:0 (11:9, 11:8, 12:10)
7 Szop Jakub - Sztuka Jacek 1 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
8 Kalisz Robert - Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11,5:11,4:11)
8 Krajewski Arkadiusz - Sztuka Jacek 2 1:3 (11:6,8:11,11:13,9:11)
9 Sztuka Jacek - Domin Maciej 1 3:2 (11:9 11:7 5:11 1:11 11:9)
9 Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej 1 3:1 (11:4 6:11 11:8 16:14)
10 Rus Jacek - Sztuka Jacek 1 1:3 (11:6, 10:12, 7:11, 6:11)
10 Duraj Mariusz - Sztuka Jacek 1 2:3 (11:6, 11:8, 7:11, 2:11, 9:11)
11 Sanetra Andrzej - Sztuka Jacek 1 0:3 (4:11, 10:12, 5:11)
11 Zuziak Wojciech - Sztuka Jacek 1 0:3 (6:11, 3:11, 7:11)
12 Sztuka Jacek - Siedlaczek Andrzej 2 3:0 (11:2, 11:7, 11:5.)
12 Sztuka Jacek - Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:3, 11:9, 11:8.)
13 Sztuka Jacek - Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11:2, 11:8, 11:9.)
13 Sztuka Jacek - Rucka Celina 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:5.)
14 Seklecki Radosław - Sztuka Jacek 1 0:3 (5:11, 8:11, 6:11.)
14 Minge Andrzej - Sztuka Jacek 1 2:3 (8:11, 9:11, 3:11.)
15 Sztuka Jacek - Rus Jacek 1 3:0 (11-5, 11-9, 11-2)
15 Sztuka Jacek - Sibik Łukasz 1 3:0 (11-3, 11-7, 11-7)
16 Sztuka Jacek - Mika Tomasz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8.)
16 Sztuka Jacek - Pieronek Grzegorz 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:7.)
17 Małysiak Ryszard - Sztuka Jacek 1 0:3 (8;11, 8;11, 1;11)
17 Kolonko Piotr - Sztuka Jacek 1 0:3 (5;11, 6;11, 8;11)
19 Dolbicki Przemysław - Sztuka Jacek 1 1:3 (9:11,9:11,11:5,13:15)
19 Skórko Bartłomiej - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:7,11:8,8:11,11:9)
20 Sztuka Jacek - Duda Wojciech 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:8)
20 Sztuka Jacek - Mrowca Michał 1 2:3 (11:9, 11:5, 7:11, 8:11, 9:11)
21 Sztuka Jacek - Kufel Karol 1 3:1 (5:11, 13:11, 11:5, 11:3)
21 Sztuka Jacek - Sudoł Amanda 1 3:0 (11:1, 11:2, 11:5)
18 Sztuka Jacek - Szop Jakub 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11.)
18 Sztuka Jacek - Miklar Piotr 1 3:2 (8:11, 11:7, 11:9, 8:11, 14:12.)
22 Kajstura II Tomasz - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 12:10)
22 Nikiel Sebastian - Sztuka Jacek 1 2:3 (11:9, 11:9, 8:11, 5:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiecheć Adrian / Dziembała Dawid - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 2 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
2 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Ochodek Grzegorz / Nikiel Sebastian 1 3:2 (11:7, 12:14, 8:11, 11:13, 17:15)
3 Majocha Jarosław / Szostok Sebastian - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 3:1 (11:6, 14:12, 10:12, 18:16)
4 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Legierski Marek / Podżorski Roman 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:5)
5 Gajewski Adam / Kufel Karol - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 0:3 (7:11, 8:11, 7:11)
6 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:6)
7 Miklar Piotr / Kleta Rafał - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 3:2 (6:11, 11:9, 9:11, 11:8, 11:8)
8 Rucka Celina / Chmielniak Konrad - Lorc Mateusz / Sztuka Jacek 1 0:3 (8:11,4:11,10:12)
9 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Skórko Bartłomiej / Domin Maciej 1 3:1 (11:4 11:4 9:11 13:11)
10 Duraj Mariusz / Wigłasz Piotr - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
11 Pastor Zenon / Widz Jan - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 0:3 (7:11, 5:11, 4:11)
12 Cieślar Marcin / Sztuka Jacek - Siedlaczek Andrzej / Wiecheć Adrian 1 3:0 (11:1, 11:6, 11:5.)
13 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert 1 3:0 (11:9, 11:6, 14:12.)
14 Minge Andrzej / Seklecki Radosław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 0:3 (6:11, 5:11, 9:11.)
15 Balcar Jacek / Sztuka Jacek - Kukla Sabina / Rus Jacek 2 3:2 (11-7, 12-10, 12-14, 9-11, 11-8)
16 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Zuziak Wojciech / Pastor Zenon 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:7.)
17 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 1 1:3 (12;10, 4;11, 6;11, 3;11)
18 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Łosiński Wojciech / Szop Jakub 2 3:0 (13:11, 11:7, 13:11.)
19 Skórko Bartłomiej / Domin Maciej - Balcar Jacek / Sztuka Jacek 1 3:2 (11:7,8:11,9:11,11:9,11:7)
20 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Mrowca Michał / Duda Wojciech 1 3:2 (5:11, 13:11, 11:7, 9:11, 11:8)
21 Sztuka Jacek / Balcar Jacek - Słowik Marcin / Kufel Karol 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
22 Nikiel Sebastian / Ochodek Grzegorz - Sztuka Jacek / Balcar Jacek 2 3:2 (3:11, 13:15, 12:10, 15:13, 11:6)