Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Robert
Bałoń
LKS Lesznianka II Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  23 kwietnia 1975 r.
23
Występy
16
Zwycięstwa
7
Porażki
69.57%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 17 32 134:36
2. LKS Lesznianka II Leszna Górna 17 31 134:36
3. LKS Pogórze 17 29 128:42
4. UGKS Sokół Zebrzydowice 17 28 124:46
5. JKTS Jastrzębie 17 26 126:44
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 17 18 86:84
7. LITS Meble Anders III Żywiec 17 12 61:109
8. ULKS II Pszczyna 17 11 65:105
9. UKS Wisła Wiślanie 18 10 51:129
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 19 7 53:137
11. Fundacja Talent II Cieszyn 17 2 42:128
12. PKS Olimpijczyk II Gilowice 18 2 36:144

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Wiecheć Adrian - Bałoń Robert 1 1:3 (11:8, 8:11, 7:11, 5:11.)
1 Sztwiertnia Andrzej - Bałoń Robert 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:6, 8:11, 11:9.)
2 Bałoń Robert - Kajstura I Tomasz 2 0:3 (3:11, 6:11, 10:12)
2 Bałoń Robert - Ochodek Grzegorz 2 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 7:11, )
3 Duda Wojciech - Bałoń Robert 1 1:3 (1:11, 4:11, 11:8, 9:11,)
3 Szostok Sebastian - Bałoń Robert 1 3:2 (11:3, 11:2, 0:11, 9:11, 12:10)
4 Bałoń Robert - Podżorski Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:8.)
6 Bałoń Robert - Małysiak Dominik 2 3:0 (11:1, 11:6, 11:6)
6 Bałoń Robert - Kolonko Piotr 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:8)
8 Chmielniak Konrad - Bałoń Robert 1 1:3 (7:11,11:8,3:11,11:13)
8 Rucka Celina - Bałoń Robert 1 1:3 (3:11,4:11,17:15,6:11)
9 Bałoń Robert - Wizner Jakub 1 2:3 (11:9 9:11 5:11 11:9 8:11)
10 Duraj Mariusz - Bałoń Robert 1 1:3 (11:8, 8:11, 8:11, 6:11)
10 Rus Jacek - Bałoń Robert 1 3:2 (7:11, 11:6, 10:12, 11:9, 11:8)
13 Bałoń Robert - Rucka Celina 1 3:1 (13:11, 5:11, 11:8, 11:7.)
13 Bałoń Robert - Krajewski Arkadiusz 1 1:3 (5:11, 9:11, 11:8, 7:11.)
14 Minge Andrzej - Bałoń Robert 1 2:3 (13:11, 11:9, 8:11, 3:11, 2:11.)
14 Seklecki Radosław - Bałoń Robert 1 2:3 (3:11, 14:12, 11:8, 4:11, 5:11.)
15 Bałoń Robert - Duraj Mariusz 2 3:0 (11-5, 11-3, 11-7)
15 Bałoń Robert - Kukla Sabina 2 3:2 (11-7, 11-8, 8-11, 6-11, 11-7)
16 Bałoń Robert - Pastor Zenon 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:4, 11:9.)
16 Bałoń Robert - Zuziak Wojciech 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:9.)
17 Król Jarosław - Bałoń Robert 2 2:3 (4;11, 9;11, 11;8, 11;7, 2;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Sztwiertnia Andrzej / Jahn Artur - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:5, 11:3.)
2 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
3 Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:9)
4 Brak Sławomir / Bałoń Robert - Bujok Andrzej / Seklecki Radosław 1 1:3 (5:11, 11:6, 7:11, 8:11.)
6 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 2:3 (5:11, 11:7, 8:11, 11:9, 11:13)
7 Łosiński Wojciech / Szop Jakub - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 2 2:3 (5:11, 11:9, 2:11, 15:13, 8:11)
8 Kalisz Robert / Krajewski Arkadiusz - Cieślar Marcin / Bałoń Robert 2 3:2 (11:7,11:7,9:11,9:11,11:9)
9 Bałoń Robert / Cieślar Marcin - Dolbicki Przemysław / Wizner Jakub 2 1:3 (11:13 11:6 5:11 9:11)
10 Rus Jacek / Kukla Sabina - Bałoń Robert / Brak Sławomir 1 3:1 (11:6, 11:4, 10:12, 11:6)
13 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Chmielniak Konrad / Rucka Celina 2 2:3 (11:7, 11:9, 6:11, 5:11, 13:15.)
14 Seklecki Radosław / Minge Andrzej - Bałoń Robert / Lorc Mateusz 1 0:3 (11:13, 6:11, 5:11.)
15 Bałoń Robert / Lorc Mateusz - Baborski Andrzej / Duraj Mariusz 1 3:2 (9-11, 11-7, 11-5, 9-11, 11-7)
16 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Pieronek Grzegorz / Mika Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 9:11.)
17 Małysiak Ryszard / Małysiak Dominik - Lorc Mateusz / Bałoń Robert 2 0:3 (7;11, 7;11, 4;11)