Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Tomasz
Kajstura II
RKS Cukrownik Chybie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 lipca 1991 r.
42
Występy
34
Zwycięstwa
8
Porażki
80.95%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. RKS Cukrownik Chybie 22 40 168:52
2. LKS Pogórze 22 35 158:62
3. LKS Lesznianka II Leszna Górna 22 35 158:62
4. JKTS Jastrzębie 22 33 155:65
5. UGKS Sokół Zebrzydowice 22 32 145:75
6. LKS Lesznianka III Leszna Górna 22 25 119:101
7. ULKS II Pszczyna 22 18 95:125
8. UKS Wisła Wiślanie 22 15 75:145
9. LITS Meble Anders III Żywiec 22 13 73:147
10. LITS Meble Anders IV Żywiec 22 12 74:146
11. PKS Olimpijczyk II Gilowice 22 4 53:167
12. Fundacja Talent II Cieszyn 22 2 47:173
13. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura II Tomasz - Łosiński Wojciech 1 3:1 (11:9,11:8,9:11,11:3)
1 Kajstura II Tomasz - Łosiński Adam 1 3:0 (11:8,11:5,11:7)
2 Balcar Jacek - Kajstura II Tomasz 1 2:3 (11:13, 5:11, 11:9, 11:9, 10:12)
2 Sztuka Jacek - Kajstura II Tomasz 1 3:2 (10:12, 8:11, 11:3, 11:7, 11:9)
3 Kajstura II Tomasz - Duraj Mariusz 1 3:0 (11:3,11:4,11:7)
3 Kajstura II Tomasz - Rus Jacek 1 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Pieronek Grzegorz - Kajstura II Tomasz 1 1:3 (9:11, 12:14, 11:5, 6:11)
4 Sanetra Andrzej - Kajstura II Tomasz 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:3, 7:11)
5 Kajstura II Tomasz - Wizner Jakub 1 3:1 (11:8,5:11,11:5,11:7)
5 Kajstura II Tomasz - Domin Maciej 1 2:3 (13:11,11:13,9:11,11:7,15:17)
6 Rucka Celina - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (7:11,9:11,3:11)
6 Kalisz Robert - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11,5:11,2:11)
7 Kajstura II Tomasz - Gniadek Michał 1 3:0 (11:8,11:9,11:6)
7 Kajstura II Tomasz - Sapiński Piotr 1 3:0 (11:6,11:8,11:4)
8 Kolonko Piotr - Kajstura II Tomasz 2 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
8 Małysiak Dominik - Kajstura II Tomasz 2 0:3 (2:11, 4:11, 4:11)
9 Kajstura II Tomasz - Wiecheć Adrian 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
9 Kajstura II Tomasz - Jahn Artur 2 3:2 (11:6, 6:11, 11:9, 11:13, 11:8)
11 Mrowca Michał - Kajstura II Tomasz 1 3:1 (11-8 6-11 11-8 11-6)
11 Szostok Sebastian - Kajstura II Tomasz 1 3:1 (12-10 11-8 9-11 11-4)
12 Kajstura II Tomasz - Kolonko Piotr 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:5)
12 Kajstura II Tomasz - Małysiak Ryszard 1 2:3 (11:7, 11:8, 9:11, 4:11, 8:11)
13 Sztwiertnia Andrzej - Kajstura II Tomasz 2 3:1 (12:10, 12:10, 11:13, 11:8)
13 Wiecheć Adrian - Kajstura II Tomasz 2 0:3 (2:11, 5:11, 4:11)
14 Kajstura II Tomasz - Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)
14 Kajstura II Tomasz - Krajewski Arkadiusz 1 3:0 (11:9, 11:5, 11:6)
15 Kajstura II Tomasz - Legierski Marek 1 3:0 (11-7, 11-5, 11-8)
15 Kajstura II Tomasz - Minge Andrzej 1 3:0 (11-7, 11-3, 11-3)
16 Sibik Łukasz - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (2:11, 5:11, 6:11)
16 Duraj Mariusz - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (5:11, 2:11, 6:11)
17 Kajstura II Tomasz - Widz Jan 2 3:0 (11:4,11:6,11:9)
17 Kajstura II Tomasz - Zuziak Wojciech 2 3:0 (12:10,11:9,11:8)
18 Słowik Marcin - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
18 Gajewski Adam - Kajstura II Tomasz 1 0:3 (10:12, 5:11, 8:11)
19 Łosiński Wojciech - Kajstura II Tomasz 1 1:3 (8:11, 12:10, 6:11, 10:12)
19 Łosiński Adam - Kajstura II Tomasz 1 1:3 (11:7, 7:11, 5:11, 7:11)
20 Dolbicki Przemysław - Kajstura II Tomasz 1 2:3 (11:9,11:3,8:11,7:11,9:11)
20 Domin Maciej - Kajstura II Tomasz 1 3:2 (11:7,11:8,8:11,9:11,11:6)
21 Kajstura II Tomasz - Mrowca Michał 1 2:3 (14:12,11:7,9:11,5:11,7:11)
21 Kajstura II Tomasz - Śliwka Zdzisław 1 3:0 (11:8,11:7,11:7)
22 Kajstura II Tomasz - Sztuka Jacek 1 3:1 (11:9, 8:11, 11:9, 12:10)
22 Kajstura II Tomasz - Bałoń Robert 1 3:1 (11:4, 7:11, 13:11, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Miklar Piotr / Kleta Rafał 1 3:0 (11:6,11:6,11:3)
2 Lorc Mateusz / Bałoń Robert - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
3 Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew - Rus Jacek / Wigłasz Piotr 2 3:2 (7:11,11:7,12:10,8:11,11:2)
4 Widz Jan / Pastor Zenon - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (2:11, 5:11, 10:12)
5 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Wizner Jakub / Domin Maciej 1 3:1 (12:14,11:6,11:9,11:4)
6 Krajewski Arkadiusz / Kalisz Robert - Kajstura II Tomasz / Śmieja Zbigniew 1 3:2 (5:11,11:8,12:14,12:10,11:7)
7 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Sudoł Amanda / Kufel Karol 1 3:0 (14:12,11:7,11:7)
8 Kolonko Piotr / Król Jarosław - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
9 Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz - Jahn Artur / Sztwiertnia Andrzej 1 3:0 (11:5, 12:10, 12:10)
11 Mrowca Michał / Śliwka Zdzisław - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 1:3 (8-11 5-11 11-7 4-11)
12 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Kolonko Piotr / Król Jarosław 1 3:1 (11:5, 11:7, 8:11, 11:3)
13 Sztwiertnia Andrzej / Dziembała Dawid - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 2:3 (8:11, 11:5, 7:11, 11:8, 5:11)
14 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Rucka Celina / Chmielniak Konrad 1 3:0 (11:6, 11:3, 11:6)
15 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Minge Andrzej / Seklecki Radosław 2 3:0 (11-5, 11-8, 11-5)
16 Baborski Andrzej / Sibik Łukasz - Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz 1 1:3 (8:11, 13:11, 8:11, 0:11)
17 Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz - Mika Tomasz / Pieronek Grzegorz 1 3:2 (9:11,10:12,11:9,11:8,11:9)
18 Szymik Dawid / Sudoł Amanda - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (4:11, 6:11, 3:11)
19 Łosiński Wojciech / Łosiński Adam - Nikiel Sebastian / Kajstura II Tomasz 1 0:3 (5:11, 5:11, 9:11)
20 Fajkus Roman / Dolbicki Przemysław - Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz 1 1:3 (11:9,7:11,6:11,7:11)
21 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Szostok Sebastian / Majocha Jarosław 2 3:0 (11:8,11:6,12:10)
22 Kajstura I Tomasz / Kajstura II Tomasz - Bałoń Robert / Cieślar Marcin 1 3:1 (11:7, 6:11, 11:4, 11:9)