Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Broda
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lipca 1974 r.
32
Występy
13
Zwycięstwa
19
Porażki
40.63%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Broda Jacek - Stebel Grzegorz 2 1:3 (11:7, 2:11, 13:15, 5:11)
4 Broda Jacek - Banach Piotr 2 0:3 (7:11, 7:11, 8:11)
5 Wróbel Andrzej - Broda Jacek 2 3:0 (11:6, 11:7, 15:13)
5 Tomiczek Jakub - Broda Jacek 2 3:0 (11:6, 15:13, 11:6)
6 Broda Jacek - Kozubek Filip 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:8.)
6 Broda Jacek - Kurek Kamil 2 3:1 (11:6, 11:6, 9:11, 11:8.)
7 Kuc Andrzej - Broda Jacek 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
7 Siódmok Zbigniew - Broda Jacek 2 3:2 (11:7, 7:11, 13:11, 7:11, 11:2)
9 Rybak Kazimierz - Broda Jacek 2 2:3 (9:11, 11:6, 7:11, 13:11, 7:11)
9 Kowalczyk Mateusz - Broda Jacek 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:5, 11:8)
10 Broda Jacek - Bomba Artur 2 1:3 (9:11, 11:9, 3:11, 4:11)
10 Broda Jacek - Mielcarz Bartłomiej 2 0:3 (7:11, 6:11, 7:11)
11 Suchodolski Paweł - Broda Jacek 2 2:3 (6:11, 11:4, 11:4, 6:11, 8:11)
11 Wyrzykowski Artur - Broda Jacek 2 3:1 (11:13, 12:10, 11:4, 11:9)
13 Dytko Dawid - Broda Jacek 2 3:1 (11:6 11:7 9:11 12:10)
13 Walarus Dariusz - Broda Jacek 2 3:2 (11:6 8:11 9:11 11:7 11:9)
14 Broda Jacek - Krutak Michał 2 2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 7:11, 4:11.)
14 Broda Jacek - Słowik Marcin 2 3:1 (8:11, 11:5, 11:6, 11:8.)
15 Musur Robert - Broda Jacek 2 1:3 (4:11, 2:11, 11:8, 10:12.)
15 Kubin Dariusz - Broda Jacek 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:9, 11:9. )
17 Broda Jacek - Gryga Rafał 2 0:3 (9:11, 18:20, 8;11.)
17 Broda Jacek - Ramenda Krzysztof 2 3:2 (5:11, 11:4, 11:5, 9:11, 12:10.)
16 Broda Jacek - Wyrzykowski Artur 2 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 8:11)
16 Broda Jacek - Suchodolski Paweł 2 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:3)
18 Porembski Damian - Broda Jacek 2 2:3 (11:6, 13:15, 10:12, 11:7, 7:11)
18 Banach Piotr - Broda Jacek 2 3:1 (12:10, 11:8, 9:11, 11:3)
19 Skrzypczyk Jakub - Broda Jacek 2 1:3 (10:12, 6:11, 12:10, 6:11)
19 Pięciak Łukasz - Broda Jacek 2 3:0 (14:,12, 11:8, 11:7)
20 Broda Jacek - Balawajder Bogusław 2 3:2 (11:9, 8:11, 8:11, 11:7, 11:2.)
20 Broda Jacek - Kubin Dariusz 2 3:1 (11:5, 5:11, 11:9, 11:9.)
22 Krajewski Arkadiusz - Broda Jacek 2 2:3 (8:11,2:11,11:7,11:7,10:12)
22 Kasperski Adam - Broda Jacek 2 3:1 (11:9,11:9,7:11,11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Kapek Roman / Broda Jacek - Stebel Grzegorz / Juzek Sebastian 2 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:7)
5 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Oślizło Krzysztof / Broda Jacek 2 3:0 (13:11, 11:9, 14:12)
6 Kapek Roman / Broda Jacek - Rucki Patryk / Kozubek Filip 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:5.)
7 Kuc Andrzej / Mrozek Patryk - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
9 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 3:11)
10 Kapek Roman / Broda Jacek - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:9)
11 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:4, 11:5, 11:9, 11:9)
13 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:7 8:11 10:12 11:13)
14 Broda Jacek / Kapek Roman - Kobza Wojciech / Słowik Marcin 2 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:8.)
15 Kubin Dariusz / Musur Robert - Kapek Roman / Broda Jacek 2 0:3 (5:11, 10:12, 4:11.)
16 Broda Jacek / Kapek Roman - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 2 3:2 (12:14, 15:17, 11:5, 11:7, 15:13)
17 Kapek Roman / Broda Jacek - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 2:3 (12:10, 3:11, 1:11, 11:3, 9:11.)
18 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Broda Jacek / Kapek Roman 2 1:3 (11:7, 7:11, 2:11, 6:11)
19 Pięciak Łukasz / Kochańczyk Łukasz - Broda Jacek / Kapek Roman 2 3:1 (11:9, 10:12, 11:5, 11:7)
20 Kapek Roman / Broda Jacek - Musur Robert / Kubin Dariusz 2 3:2 (7:11, 5:11, 11:7, 11:6, 11:9.)
22 Krajewski Arkadiusz / Kasperski Adam - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:0 (11:7,11:9,11:6)