Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Roman
Kapek
LKS Rój Żory
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 października 1969 r.
32
Występy
7
Zwycięstwa
25
Porażki
21.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Puda Piotr - Kapek Roman 1 3:0 (walkower)
1 Ramenda Krzysztof - Kapek Roman 1 3:0 (walkower)
2 Kapek Roman - Ihas Jerzy 1 0:3 (3:11,13:15, 6:11)
2 Kapek Roman - Roszkowski Adam 1 1:3 (11:6, 6:11, 10:12, 7:11)
3 Olencki Robert - Kapek Roman 1 3:0 (11/8,11/6,13/11)
3 Szczęsnowicz Adam - Kapek Roman 1 3:2 (11/4,9/11,11/8,8/11,11/6)
4 Kapek Roman - Juzek Sebastian 1 3:1 (8:11, 11:5, 13:11, 11:8)
4 Kapek Roman - Jabłoński Filip 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
5 Wróbel Jan - Kapek Roman 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:2)
5 Stokłosa Jacek - Kapek Roman 1 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:1)
6 Kapek Roman - Massalski Marcin 1 3:2 (11:9, 8:11, 9:11, 11:3, 11:6.)
6 Kapek Roman - Rucki Patryk 1 3:0 (11:1, 11:5, 11:7.)
7 Gasman Dalibor - Kapek Roman 1 3:1 (9:11, 12:10, 15:13, 11:9)
7 Mrozek Patryk - Kapek Roman 1 3:1 (15:13, 7:11, 11:5, 15:13)
8 Kapek Roman - Piątek Adam 1 0:3 (7:11, 4:11, 9:11.)
8 Kapek Roman - Mrozik Sebastian 1 0:3 (9:11, 12:14, 7:11.)
9 Badura Jarosław - Kapek Roman 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
9 Uniszewski Mariusz - Kapek Roman 1 3:2 (11:6, 7:11, 8:11, 11:6, 11:9)
10 Kapek Roman - Kochańczyk Łukasz 1 3:1 (5:11, 11:3, 12:10, 12:10)
10 Kapek Roman - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:6, 11:1, 11:8)
11 Lewczak Krzysztof - Kapek Roman 1 3:0 (11:3, 11:9, 11:7)
11 Friebe Janusz - Kapek Roman 1 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:5, 11:7)
13 Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman 1 3:1 (13:11 9:11 11:7 11:6)
13 Nowakowski Witold - Kapek Roman 1 3:1 (13:11 11:8 9:11 11:7)
14 Kapek Roman - Sobel Bartosz 1 0:3 (9:11, 8:11, 9:11.)
14 Kapek Roman - Kobza Wojciech 1 0:3 (6:11, 9:11, 10:12.)
15 Balawajder Bogusław - Kapek Roman 1 3:0 (11:4, 11:4, 15:13.)
15 Marciniec Grzegorz - Kapek Roman 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:8, 11:7.)
17 Kapek Roman - Polok Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3.)
17 Kapek Roman - Puda Piotr 1 3:1 (13:11, 11:4, 7:11, 11:9.)
16 Kapek Roman - Friebe Janusz 1 2:3 (11;8, 11:4, 14:16, 6:11, 4:11)
16 Kapek Roman - Lewczak Krzysztof 1 2:3 (4:11, 7:11, 11:8, 13:11, 9:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 1 3:0 (walkower)
2 Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz - Mirek Krzysztof / Kralczyński Kornel 2 1:3 (11:5, 9:11, 9:11, 5:11)
3 Olencki Robert / Wąsik Michał - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:2 (13/11,11/4,5/11,2/11,11/5)
4 Kapek Roman / Broda Jacek - Stebel Grzegorz / Juzek Sebastian 2 3:1 (11:8, 3:11, 11:8, 11:7)
5 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Laska Tadeusz / Kapek Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
6 Kapek Roman / Broda Jacek - Rucki Patryk / Kozubek Filip 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:5.)
7 Kuc Andrzej / Mrozek Patryk - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
8 Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz - Pełka Jerzy / Smakowski Marcin 2 0:3 (7:11, 2:11, 10:12.)
9 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 3:11)
10 Kapek Roman / Broda Jacek - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:9)
11 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:4, 11:5, 11:9, 11:9)
13 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:7 8:11 10:12 11:13)
14 Broda Jacek / Kapek Roman - Kobza Wojciech / Słowik Marcin 2 3:1 (11:8, 11:3, 9:11, 11:8.)
15 Kubin Dariusz / Musur Robert - Kapek Roman / Broda Jacek 2 0:3 (5:11, 10:12, 4:11.)
16 Broda Jacek / Kapek Roman - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 2 3:2 (12:14, 15:17, 11:5, 11:7, 15:13)
17 Kapek Roman / Broda Jacek - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 2:3 (12:10, 3:11, 1:11, 11:3, 9:11.)