Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Wojciech
Roj
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  29 kwietnia 1994 r.
9
Występy
4
Zwycięstwa
5
Porażki
44.44%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Roj Wojciech - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:0 (walkower)
2 Kubin Dariusz - Roj Wojciech 2 1:3 (4:11, 11:7, 5:11, 8:11, )
2 Musur Robert - Roj Wojciech 2 1:3 (10:12, 9:11, 11:3, 6:11, )
3 Roj Wojciech - Pniaczek Dominik 2 2:3 (11:8, 11:4, 8:11, 7:11, 2:11)
3 Roj Wojciech - Rułka Filip 2 0:3 (8:11, 5:11, 6:11)
4 Walarus Dariusz - Roj Wojciech 2 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 7:11.)
4 Dytko Dawid - Roj Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:6.)
6 Suchodolski Zbigniew - Roj Wojciech 2 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:8)
6 Suchodolski Paweł - Roj Wojciech 2 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 16:14)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 1 3:0 (walkower)
2 Balawajder Bogusław / Musur Robert - Roj Wojciech / Ramenda Krzysztof 2 1:3 (11:9, 11:13, 12:14, 7:11, )
3 Roj Wojciech / Wróbel Paweł - Kufel Dominik / Pal Waldemar 1 0:3 (6:11, 4:11, 9:11)
4 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Gryga Rafał / Roj Wojciech 2 3:1 (11:5. 11:5, 8:11, 11:7.)
6 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8)