Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Polok
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 lipca 2006 r.
32
Występy
20
Zwycięstwa
12
Porażki
62.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Polok Paweł - Gawałkiewicz Ireneusz 2 3:0 (walkower)
1 Polok Paweł - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (walkower)
3 Polok Paweł - Pal Waldemar 1 0:3 (4:11, 3:11, 3:11)
3 Polok Paweł - Kufel Dominik 1 1:3 (3:11, 4:11, 11:9, 9:11)
4 Nowakowski Witold - Polok Paweł 1 3:2 (6:11, 6:11, 11:5, 11:8, 11:6.)
4 Libiszewski Grzegorz - Polok Paweł 1 3:2 (13:11, 7:11, 11:8, 4:11, 12:10.)
6 Wyrzykowski Artur - Polok Paweł 2 0:3 (14:16, 4:11, 9:11)
6 Suchodolski Zbigniew - Polok Paweł 2 2:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:6, 7:11)
7 Polok Paweł - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (11:2, 11:2, 7:11, 11:5)
7 Polok Paweł - Bomba Artur 2 3:2 (7:11, 1:11, 11:8, 11:6, 14:12)
10 Polok Paweł - Siódmok Zbigniew 2 2:3 (3:11, 12:10, 5:11, 11:6, 5:11)
10 Polok Paweł - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
9 Piątek Adam - Polok Paweł 2 1:3 (8:11, 18:20, 11:7, 2:11)
9 Pełka Jerzy - Polok Paweł 2 3:2 (9:11, 13:15, 11:9, 12:10, 11:8)
11 Kurek Kamil - Polok Paweł 2 0:3 (4:11,6:11,5:11)
11 Kozubek Filip - Polok Paweł 2 1:3 (11:6,8:11,2:11,3:11)
12 Polok Paweł - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:6 11:6, 11:9)
12 Polok Paweł - Tomiczek Jakub 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 7:11)
13 Polok Paweł - Banach Piotr 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
13 Polok Paweł - Porembski Damian 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:2)
14 Polok Paweł - Budzyński Henryk 2 3:2 (4:11, 11:8, 11:7, 5:11, 12:10)
14 Polok Paweł - Szczęsnowicz Piotr 2 1:3 (6:11, 7:11, 11:3, 6:11)
16 Polok Paweł - Kurek Kamil 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
16 Polok Paweł - Massalski Marcin 1 3:1 (11:5, 4:11, 11:8, 11:2)
17 Kapek Roman - Polok Paweł 1 3:0 (11:6, 11:5, 11:3.)
17 Laska Tadeusz - Polok Paweł 1 2:3 (6:11, 12:10, 5:11, 12:10, 5:11.)
20 Polok Paweł - Lewczak Krzysztof 1 0:3 (14:16, 6:11, 9:11)
20 Polok Paweł - Friebe Janusz 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 11:5, 14:12)
21 Mielcarz Bartłomiej - Polok Paweł 1 1:3 (4:11, 11:5, 7:11, 6:11)
21 Bomba Artur - Polok Paweł 1 3:2 (1:11, 11:7, 8:11, 11:8, 11:6)
22 Juzek Sebastian - Polok Paweł 1 1:3 (11:9, 8:11, 9:11, 9:11)
22 Jabłoński Filip - Polok Paweł 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Gryga Rafał / Polok Paweł - Oślizło Krzysztof / Laska Tadeusz 2 3:0 (walkower)
3 Gryga Rafał / Polok Paweł - Rułka Filip / Pniaczek Dominik 2 1:3 (7:11, 10:12, 11;:7, 7:11)
4 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Puda Piotr / Polok Paweł 1 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11.)
6 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 7:11, 9:11)
7 Puda Piotr / Polok Paweł - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 0:3 (10:12, 1:11, 6:11)
9 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:8)
10 Polok Paweł / Puda Piotr - Siódmok Zbigniew / Buczyński Witold 2 0:3 (9:11, 10:12, 14:16)
11 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Puda Piotr / Polok Paweł 2 0:3 (5:11,1:11,7:11)
12 Polok Paweł / Puda Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:5, 6:11)
13 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Juzek Sebastian / Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 6:11, 4:11)
14 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
16 Polok Paweł / Puda Piotr - Massalski Marcin / Kasperski Adam 1 3:1 (12;14, 11;7, 11;8, 11;5)
17 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Puda Piotr / Polok Paweł 1 2:3 (7:11, 11:4, 11:6, 4:11, 7:11.)
20 Polok Paweł / Puda Piotr - Suchodolski Paweł / Friebe Janusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 12:10)
21 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:6)
22 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:2 (11:4, 8:11, 6:11, 11:8, 11:3)