Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Puda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  7 października 1969 r.
39
Występy
13
Zwycięstwa
26
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Puda Piotr - Kapek Roman 1 3:0 (walkower)
1 Puda Piotr - Laska Tadeusz 1 3:0 (walkower)
2 Musur Robert - Puda Piotr 2 2:3 (14:12, 2:11, 5:11, 12:10, 9:11, )
2 Kubin Dariusz - Puda Piotr 2 0:3 (8:11, 10:12, 4:11,)
3 Puda Piotr - Pniaczek Dominik 2 1:3 (5:11, 3:11,14:12, 15:17)
4 Libiszewski Grzegorz - Puda Piotr 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:6, 11:5.)
4 Nowakowski Witold - Puda Piotr 1 3:0 (11:3, 11:6, 12:10.)
6 Friebe Janusz - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
6 Lewczak Krzysztof - Puda Piotr 1 3:1 (11:8, 11:7, 8:11, 11:7)
7 Puda Piotr - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:8, 11:2, 11:9)
7 Puda Piotr - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
8 Gierlicki Grzegorz - Puda Piotr 1 3:0 (14:12, 11:6, 12:10)
8 Uniszewski Mariusz - Puda Piotr 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:1, 11:4)
10 Puda Piotr - Buczyński Witold 1 3:1 (11:9, 11:13, 11:9, 11:4)
10 Puda Piotr - Gasman Dalibor 1 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 2:11)
9 Pełka Jerzy - Puda Piotr 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:8)
9 Piątek Adam - Puda Piotr 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8)
11 Massalski Marcin - Puda Piotr 1 1:3 (10:12,14:12,9:11,11:13)
11 Rucki Patryk - Puda Piotr 1 1:3 (8:11,11:8,15:17,7:11)
12 Puda Piotr - Stokłosa Jacek 1 0:3 (3:11, 5:11, 3:11)
12 Puda Piotr - Wróbel Jan 1 1:3 (14:12, 6:11, 3:11, 3:11)
13 Puda Piotr - Juzek Sebastian 1 3:2 (7:11, 11:13, 11:6, 11:4, 11:1)
13 Puda Piotr - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
14 Puda Piotr - Szczęsnowicz Adam 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 13:15, 11:9, )
14 Puda Piotr - Olencki Robert 1 0:3 (7:11, 7:11, 9:11)
15 Ihas Jerzy - Puda Piotr 1 3:0 (11:8, 17:15, 13:11)
15 Ihas Janusz - Puda Piotr 1 3:0 (11:6, 11:4, 13:11)
16 Puda Piotr - Massalski Marcin 1 3:2 (11:8, 11:7, 8:11, 13:15, 11:9)
16 Puda Piotr - Kozubek Filip 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
17 Laska Tadeusz - Puda Piotr 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:9.)
17 Kapek Roman - Puda Piotr 1 3:1 (13:11, 11:4, 7:11, 11:9.)
18 Puda Piotr - Marciniec Grzegorz 1 0:3 (7:11, 3:11, 3:11,)
18 Puda Piotr - Musur Robert 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
20 Puda Piotr - Friebe Janusz 1 1:3 (3:11, 11:8, 7:11, 5:11)
20 Puda Piotr - Lewczak Krzysztof 1 2:3 (11:8, 9:11, 6:11, 11:3, 10:12)
21 Bomba Artur - Puda Piotr 1 3:0 (11:9,13:11, 11:7)
21 Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 12:10)
22 Jabłoński Filip - Puda Piotr 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 14:12)
22 Juzek Sebastian - Puda Piotr 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Puda Piotr / Polok Paweł 1 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11.)
6 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 7:11, 9:11)
7 Puda Piotr / Polok Paweł - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 0:3 (10:12, 1:11, 6:11)
8 Gierlicki Grzegorz / Badura Jarosław - Puda Piotr / Gryga Rafał 2 1:3 (12:10, 9:11, 10:12, 10:12)
9 Pełka Jerzy / Mrozik Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 3:1 (4:11, 12:10, 11:9, 11:8)
10 Polok Paweł / Puda Piotr - Siódmok Zbigniew / Buczyński Witold 2 0:3 (9:11, 10:12, 14:16)
11 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Puda Piotr / Polok Paweł 2 0:3 (5:11,1:11,7:11)
12 Polok Paweł / Puda Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:5, 6:11)
13 Gryga Rafał / Puda Piotr - Porembski Damian / Banach Piotr 2 2:3 (9:11, 1:11, 11:3, 16:14, 11:13)
14 Puda Piotr / Gryga Rafał - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
15 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Puda Piotr / Gryga Rafał 2 1:3 (7:11, 11:7, 9:11, 2:11)
16 Polok Paweł / Puda Piotr - Massalski Marcin / Kasperski Adam 1 3:1 (12;14, 11;7, 11;8, 11;5)
17 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Puda Piotr / Polok Paweł 1 2:3 (7:11, 11:4, 11:6, 4:11, 7:11.)
18 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:2 (10:12, 11:9, 13:11, 10:12, 11:8)
20 Polok Paweł / Puda Piotr - Suchodolski Paweł / Friebe Janusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 12:10)
21 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:9, 11:6)
22 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:2 (11:4, 8:11, 6:11, 11:8, 11:3)