Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Ramenda
MKS II Czechowice Dziedzice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 czerwca 1970 r.
35
Występy
15
Zwycięstwa
20
Porażki
42.86%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof - Laska Tadeusz 1 3:0 (walkower)
1 Ramenda Krzysztof - Kapek Roman 1 3:0 (walkower)
2 Balawajder Bogusław - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:9,11:9, 11:9,)
6 Lewczak Krzysztof - Ramenda Krzysztof 1 3:2 (11:6, 8:11, 11:6, 7:11, 11:9)
6 Friebe Janusz - Ramenda Krzysztof 1 2:3 (11:8, 8:11, 8:11, 11:7, 7:11)
7 Ramenda Krzysztof - Kochańczyk Łukasz 1 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
7 Ramenda Krzysztof - Komandzik Rafał 1 1:3 (3:11, 12:10, 8:11, 6:11)
8 Uniszewski Mariusz - Ramenda Krzysztof 1 2:3 (11:7, 6:11, 7:11, 11:9, 8:11)
8 Gierlicki Grzegorz - Ramenda Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:6, 11:4)
10 Ramenda Krzysztof - Gasman Dalibor 1 0:3 (4:11, 9:11, 5:11)
10 Ramenda Krzysztof - Buczyński Witold 1 3:1 (9:11, 11:9, 11:8, 13:11)
9 Jurowicz Grzegorz - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5)
9 Mrozik Sebastian - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (11:7, 11:7, 8:11, 11:5)
11 Rucki Patryk - Ramenda Krzysztof 1 0:3 (6:11,2:11,3:11)
11 Massalski Marcin - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (11:6,10:12,13:11,11:1)
12 Ramenda Krzysztof - Wróbel Jan 1 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
12 Ramenda Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 1:3 (1:11, 4:11, 12:10, 8:11)
13 Ramenda Krzysztof - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 16:18, 11:13)
13 Ramenda Krzysztof - Juzek Sebastian 1 0:3 (5:11, 4:11, 8:11)
14 Ramenda Krzysztof - Olencki Robert 1 3:2 (8:11, 11:8, 11:13, 11:9, 11:6)
14 Ramenda Krzysztof - Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 6:11, 6:11)
15 Ihas Janusz - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (11:4, 11:9, 3:11, 11:3)
15 Ihas Jerzy - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (11:8, 13:15, 11:7, 12:10)
17 Oślizło Krzysztof - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (4:11, 9:11, 11:8, 8:11.)
17 Broda Jacek - Ramenda Krzysztof 2 3:2 (5:11, 11:4, 11:5, 9:11, 12:10.)
16 Ramenda Krzysztof - Krajewski Arkadiusz 2 3:2 (11;3, 10;12, 9;11, 11;1, 11;7)
16 Ramenda Krzysztof - Kasperski Adam 2 0:3 (10;12, 6;11, 6;11)
18 Ramenda Krzysztof - Musur Robert 1 3:1 (11:5, 11:3, 9:11, 11:8)
18 Ramenda Krzysztof - Marciniec Grzegorz 1 3:2 (11:6, 6:11, 11:7, 15:13)
20 Ramenda Krzysztof - Suchodolski Paweł 2 3:2 (13:11, 3:11, 11:7, 9:11, 11:6)
20 Ramenda Krzysztof - Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (9:11, 13:11, 11:7, 11:5)
21 Pięciak Łukasz - Ramenda Krzysztof 2 3:1 (11:5, 11:9, 8:11, 14:12)
21 Kochańczyk Łukasz - Ramenda Krzysztof 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:8, 10:12, 11:9)
22 Porembski Damian - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 7:11)
22 Banach Piotr - Ramenda Krzysztof 2 0:3 (6:11, 10:12, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech - Kapek Roman / Gawałkiewicz Ireneusz 1 3:0 (walkower)
2 Balawajder Bogusław / Musur Robert - Roj Wojciech / Ramenda Krzysztof 2 1:3 (11:9, 11:13, 12:14, 7:11, )
6 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Ramenda Krzysztof / Roj Wojciech 1 3:1 (9:11, 12:10, 11:7, 11:8)
7 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:4)
8 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Ramenda Krzysztof / Mazur Paweł 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:9, 11:6)
9 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gawlas Michał / Ramenda Krzysztof 1 2:3 (6:11, 11:9, 11:3, 3:11, 8:11)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
11 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 1 1:3 (11:9,5:11,8:11,8:11)
12 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
13 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Juzek Sebastian / Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 6:11, 4:11)
14 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
15 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Ramenda Krzysztof / Gawlas Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
16 Ramenda Krzysztof / Szary Piotr - Kurek Kamil / Krajewski Arkadiusz 2 3:0 (11;8, 11;8, 11;5)
17 Kapek Roman / Broda Jacek - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 2:3 (12:10, 3:11, 1:11, 11:3, 9:11.)
18 Puda Piotr / Ramenda Krzysztof - Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz 1 3:2 (10:12, 11:9, 13:11, 10:12, 11:8)
20 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Suchodolski Zbigniew / Wyrzykowski Artur 2 1:3 (2:11, 11:5, 12:14,4:11)
21 Kochańczyk Łukasz / Pięciak Łukasz - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
22 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (10:12, 5:11, 7:11)