Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Walarus
LKS Lesznianka Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 kwietnia 1974 r.
42
Występy
28
Zwycięstwa
14
Porażki
66.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kurek Kamil - Walarus Dariusz 2 0:3 (8:11,6:11,8:11)
1 Kozubek Filip - Walarus Dariusz 2 0:3 (6:11,4:11,3:11)
2 Walarus Dariusz - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:9)
2 Walarus Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (6:11, 13:11, 9:11, 11:9, 11:3)
3 Pełka Jerzy - Walarus Dariusz 2 0:3 (11:13,7:11,8:11)
3 Piątek Adam - Walarus Dariusz 2 1:3 (4:11,4:11,11:3,5:11)
4 Walarus Dariusz - Roj Wojciech 2 1:3 (11:8, 3:11, 4:11, 7:11.)
4 Walarus Dariusz - Gryga Rafał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:3.)
5 Kralczyński Kornel - Walarus Dariusz 2 1:3 (10:12, 11:9, 6:11, 9:11)
5 Roszkowski Adam - Walarus Dariusz 2 0:3 (9:11, 10:12, 4:11)
6 Walarus Dariusz - Szczęsnowicz Piotr 2 2:3 (11:2, 10:12, 11:7, 5:11, 9:11.)
6 Walarus Dariusz - Wąsik Michał 2 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:9, 11:6.)
7 Banach Piotr - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:6,11:7,13:15,8:11,7:11,)
7 Stebel Grzegorz - Walarus Dariusz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12, )
8 Walarus Dariusz - Madej Bogusław 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:6.)
8 Walarus Dariusz - Tomiczek Jakub 2 1:3 (14:12, 7:11, 6:11, 1:11.)
10 Walarus Dariusz - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
10 Walarus Dariusz - Wyrzykowski Artur 2 3:1 (6:11, 11:8, 11:7, 11:5)
11 Mielcarz Bartłomiej - Walarus Dariusz 2 2:3 (11:7, 6:11, 8:11, 13:11, 3:11)
11 Skrzypczyk Jakub - Walarus Dariusz 2 0:3 (3:11, 10:12, 6:11)
12 Walarus Dariusz - Badura Jarosław 2 2:3 (7:11, 11:8, 11:6, 6:11, 5:11)
12 Walarus Dariusz - Rybak Kazimierz 2 3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 8:11, 12:10)
13 Walarus Dariusz - Oślizło Krzysztof 2 3:2 (11:7 9:11 12:10 7:11 11:6)
13 Walarus Dariusz - Broda Jacek 2 3:2 (11:6 8:11 9:11 11:7 11:9)
14 Kubin Dariusz - Walarus Dariusz 2 1:3 (5:11, 8:11, 19:17, 8:11, )
14 Musur Robert - Walarus Dariusz 2 2:3 (5:11, 11:7, 14:16, 11:7, 7:11, )
15 Rus Maksymilian - Walarus Dariusz 2 0:3 (7:11, 5:11, 5:11)
15 Krutak Michał - Walarus Dariusz 2 1:3 (11:9, 5:11, 7:11, 6:11)
16 Mrozek Patryk - Walarus Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
16 Gasman Dalibor - Walarus Dariusz 1 3:1 (12:14, 11:9, 11:7, 11:5 )
17 Walarus Dariusz - Sobel Bartosz 1 1:3 (9:11 ,11:9 ,5:11 ,6:11)
17 Walarus Dariusz - Kobza Wojciech 1 3:2 (11:8 ,11:4 ,10:12 ,9:11 ,11:6)
18 Uniszewski Mariusz - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
18 Badura Jarosław - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:3, 11:8)
19 Olencki Robert - Walarus Dariusz 1 3:1 (11/9,6/11,11/2,11/3)
19 Szczęsnowicz Adam - Walarus Dariusz 1 3:0 (11/5,11/8,11/5)
20 Walarus Dariusz - Ihas Janusz 1 2:3 (11:7,11:7,9:11,8:11,8:11)
20 Walarus Dariusz - Ihas Jerzy 1 2:3 (11:0,12:14,8:11,11:6,6:11)
21 Walarus Dariusz - Mrozik Dawid 1 3:1 (11:7, 11:7, 9:11, 11:6)
21 Walarus Dariusz - Smakowski Marcin 1 3:0 (11:4, 11:9, 11:9)
22 Stokłosa Jacek - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:7,11:4,11:8)
22 Wróbel Jan - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:8,11:7,11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Libiszewski Grzegorz / Walarus Dariusz 2 0:3 (7:11,7:11,8:11)
2 Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:7, 17:19, 11:5, 11:13, 11:9)
3 Mrozik Sebastian / Mrozik Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 2:3 (12:14,9:11,11:9,11:8,9:11)
4 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Puda Piotr / Polok Paweł 1 1:3 (11:8, 6:11, 6:11, 9:11.)
5 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
6 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 3:1 (11:9, 8:11, 14:12, 11:9.)
7 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (13:11, 11:8,9:11, 11:8, )
8 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 6:11.)
10 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:2 (11:4, 11:4, 5:11, 4:11, 11:7)
11 Komandzik Rafał / Kochańczyk Łukasz - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (7:11, 11:7, 11:9, 11:6)
12 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:2 (12:10, 11:7, 12:14, 9:11, 11:9)
13 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 2:3 (8:11 7:11 11:9 12:10 8:11)
14 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 0:3 (8:11, 10:12, 4:11, )
15 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:2 (11:5, 7:11, 11:13, 11:9, 11:7)
16 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 2:3 (13:11, 4:11. 11:9, 9:11, 11:2)
17 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Rus Maksymilian / Kobza Wojciech 2 3:0 (11:4 ,11:5 ,11:8)
18 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 0:3 (3:11, 4:11, 11:13)
19 Budzyński Henryk / Olencki Robert - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 1:3 (9/11,11/9,6/11,8/11)
20 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel 2 3:0 (11:7,11:7,11:2)
21 Walarus Dariusz / Nowakowski Witold - Mrozik Dawid / Spendel Marek 2 3:1 (11:9, 11:9, 8:11, 11:6)
22 Madej Bogusław / Wróbel Andrzej - Walarus Dariusz / Nowakowski Witold 2 3:0 (11:9,13:11,11:7)