Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dawid
Dytko
LKS Lesznianka Leszna Górna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 grudnia 1986 r.
28
Występy
27
Zwycięstwa
1
Porażki
96.43%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozubek Filip - Dytko Dawid 2 0:3 (7:11,9:11,2:11)
1 Kurek Kamil - Dytko Dawid 2 0:3 (6:11,7:11,6:11)
2 Dytko Dawid - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:7, 14:12)
2 Dytko Dawid - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
3 Piątek Adam - Dytko Dawid 2 0:3 (4:11,7:11,5:11)
3 Pełka Jerzy - Dytko Dawid 2 1:3 (8:11,6:11,11:8,7:11)
4 Dytko Dawid - Gryga Rafał 2 3:1 (5:11, 11:5, 11:7, 11:5.)
4 Dytko Dawid - Roj Wojciech 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:6.)
5 Roszkowski Adam - Dytko Dawid 2 0:3 (3:11, 13:15, 7:11)
5 Kralczyński Kornel - Dytko Dawid 2 1:3 (11:5, 6:11, 7:11, 5:11)
6 Dytko Dawid - Wąsik Michał 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:7, 11:4.)
6 Dytko Dawid - Szczęsnowicz Piotr 2 3:0 (14:12, 13:11, 11:6)
7 Stebel Grzegorz - Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 6:11, 6:11, )
7 Banach Piotr - Dytko Dawid 2 2:3 (11:5, 5:11,11:9,3:11, 11:13)
8 Dytko Dawid - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:7.)
8 Dytko Dawid - Madej Bogusław 2 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 10:12, 11:9.)
10 Dytko Dawid - Wyrzykowski Artur 2 3:0 (11:4, 11:2, 11:4)
10 Dytko Dawid - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:7, 11;6)
11 Bomba Artur - Dytko Dawid 2 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
11 Mielcarz Bartłomiej - Dytko Dawid 2 3:2 (11:13, 5:11, 11:8, 15:13, 11:6)
12 Dytko Dawid - Kowalczyk Mateusz 2 3:1 (10:12, 11:3, 11:8, 11:7)
12 Dytko Dawid - Badura Jarosław 2 3:2 (6:11, 12:10, 8:11, 11:8, 11:5)
13 Dytko Dawid - Broda Jacek 2 3:1 (11:6 11:7 9:11 12:10)
13 Dytko Dawid - Oślizło Krzysztof 2 3:1 (11:5 11:8 9:11 12:10)
14 Musur Robert - Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 8:11, 5:11, )
14 Kubin Dariusz - Dytko Dawid 2 0:3 (1:11, 9:11, 7:11, )
15 Krutak Michał - Dytko Dawid 2 0:3 (6:11, 7:11, 5:11)
15 Rus Maksymilian - Dytko Dawid 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Nowakowski Witold / Dytko Dawid 1 2:3 (11:8,10:12,6:11,13:11,4:11)
2 Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:7, 17:19, 11:5, 11:13, 11:9)
3 Jurowicz Grzegorz / Pełka Jerzy - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11,11:7,6:116:11)
4 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Gryga Rafał / Roj Wojciech 2 3:1 (11:5. 11:5, 8:11, 11:7.)
5 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11, 5:11, 11:8, 7:11)
6 Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid - Olencki Robert / Wąsik Michał 2 2:3 (14;12, 9:11, 11:9, 6:11, 10:12.)
7 Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (3:11, 3:11, 12:14, )
8 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 4:11.)
10 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:6)
11 Bomba Artur / Mielcarz Bartłomiej - Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid 2 0:3 (9:11, 4:11, 7:11)
12 Libiszewski Grzegorz / Dytko Dawid - Kowalczyk Mateusz / Badura Jarosław 1 2:3 (11:8, 11:13, 8:11, 11:9, 4:11)
13 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:7 8:11 10:12 11:13)
14 Musur Robert / Kubin Dariusz - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (11:8, 10:12, 7:11, 3:11, )
15 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (6:11, 6:11, 3:11)