Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Suchodolski
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 marca 1987 r.
27
Występy
8
Zwycięstwa
19
Porażki
29.63%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Suchodolski Paweł - Tomiczek Jakub 2 0:3 (6:11, 10:12, 7:11)
2 Suchodolski Paweł - Madej Bogusław 2 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
3 Massalski Marcin - Suchodolski Paweł 1 3:0 (11:9,11:4,11:7)
5 Mrozik Zbigniew - Suchodolski Paweł 2 2:3 (11:6, 12:10, 10:12, 11:13, 9:11)
5 Pełka Jerzy - Suchodolski Paweł 2 3:2 (11:4, 11:5, 9:11, 8:11, 11:4)
6 Suchodolski Paweł - Roj Wojciech 2 3:1 (11:8, 11:8, 9:11, 16:14)
7 Roszkowski Adam - Suchodolski Paweł 2 3:1 (6:11, 12:10, 11:4, 11:6)
7 Kralczyński Kornel - Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:7)
8 Suchodolski Paweł - Szczęsnowicz Piotr 2 3:2 (12:14, 6:11, 11:6, 12:10, 11:9)
8 Suchodolski Paweł - Wąsik Michał 2 0:3 (4:11, 5:11, 9:11)
9 Suchodolski Paweł - Kobza Wojciech 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
9 Suchodolski Paweł - Krutak Michał 2 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 11:9)
11 Suchodolski Paweł - Broda Jacek 2 2:3 (6:11, 11:4, 11:4, 6:11, 8:11)
11 Suchodolski Paweł - Oślizło Krzysztof 2 1:3 (11:7, 5:11, 7:11, 9:11)
12 Musur Robert - Suchodolski Paweł 2 3:0 (13:11, 11:5, 11:8, )
13 Suchodolski Paweł - Bomba Artur 2 2:3 (6:11, 11:7, 12:14, 11:6, 5:11)
13 Suchodolski Paweł - Pięciak Łukasz 2 3:1 (8:11, 11:9, 11:9, 11:7)
14 Kowalczyk Mateusz - Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
14 Rybak Kazimierz - Suchodolski Paweł 2 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:7)
16 Broda Jacek - Suchodolski Paweł 2 3:1 (11:3, 11:9, 9:11, 11:3)
17 Suchodolski Paweł - Balawajder Bogusław 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:5, 11:8)
17 Suchodolski Paweł - Kubin Dariusz 2 0:3 (9:11, 5:11, 9:11)
19 Suchodolski Paweł - Kasperski Adam 2 1:3 (8:11, 5:11, 11:6, 9:11)
20 Ramenda Krzysztof - Suchodolski Paweł 2 3:2 (13:11, 3:11, 11:7, 9:11, 11:6)
20 Gryga Rafał - Suchodolski Paweł 2 1:3 (11:8, 6:11, 7:11, 4:11)
22 Skrzypczyk Jakub - Suchodolski Paweł 2 3:2 (11:9, 12:10, 9:11, 6:11, 11:8)
22 Ziętara Hubert - Suchodolski Paweł 2 0:3 (6:11, 5:11, 5:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Mrozik Zbigniew / Pełka Jerzy - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:7)
7 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Friebe Janusz / Suchodolski Paweł 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
17 Friebe Janusz / Suchodolski Paweł - Kubin Dariusz / Musur Robert 2 3:1 (7:11, 11:8, 14:12, 11:4)
20 Polok Paweł / Puda Piotr - Suchodolski Paweł / Friebe Janusz 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 12:10)
22 Bomba Artur / Ziętara Hubert - Suchodolski Zbigniew / Suchodolski Paweł 2 3:2 (11:8, 10:12, 12:10, 10:12, 11:4)