Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Suchodolski
ULKTS Pszczyna
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  10 września 1962 r.
16
Występy
7
Zwycięstwa
9
Porażki
43.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Banach Piotr - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (13:15, 6:11, 11:8,11:8, 11:5)
1 Porembski Damian - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11,)
2 Suchodolski Zbigniew - Madej Bogusław 2 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
3 Kozubek Filip - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (8:11,4:11,8:11)
3 Kurek Kamil - Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (8:11,4:11,11:5,7:11)
4 Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 7:11)
4 Suchodolski Zbigniew - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
6 Suchodolski Zbigniew - Roj Wojciech 2 3:1 (8:11, 11:9, 12:10, 11:8)
6 Suchodolski Zbigniew - Polok Paweł 2 2:3 (9:11, 8:11, 11:6, 11:6, 7:11)
8 Suchodolski Zbigniew - Szczęsnowicz Piotr 2 1:3 (7:11, 11:8, 3:11, 3:11)
9 Suchodolski Zbigniew - Kobza Wojciech 2 3:1 (6:11, 11:7, 11:8, 11:5)
10 Walarus Dariusz - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:9)
10 Dytko Dawid - Suchodolski Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:7, 11;6)
11 Suchodolski Zbigniew - Oślizło Krzysztof 2 3:2 (11:8, 5:11, 11:8, 10:12, 11:9)
12 Kubin Dariusz - Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (6:11, 12:10,8:11, 11:2, 11:8, )
12 Musur Robert - Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (11:4, 9:11, 11:7, 11:6, )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 1:3 (6:11, 6:11, 11:6, 6:11,)
2 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
3 Kurek Kamil / Rucki Patryk - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (9:11,9:11,5:11)
4 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)
6 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Puda Piotr / Polok Paweł 2 2:3 (9:11, 11:8, 11:8, 7:11, 9:11)
8 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
9 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Rułka Filip / Kobza Wojciech 2 3:2 (11:9, 11:9, 6:11, 8:11, 11:9)
10 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (7:11, 11:5, 9:11, 12:10, 11:6)
11 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:4, 11:5, 11:9, 11:9)
12 Kubin Dariusz / Musur Robert - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:1 (6:11, 14:12, 11:4, 11:9, )
13 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Pięciak Łukasz / Bomba Artur 2 2:3 (7:11, 5:11, 11:6, 11:3, 9:11)
14 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (11:8, 8:11, 5:11, 11:6, 11:6)