Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Piotr
Czyrnia
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 stycznia 1990 r.
12
Występy
9
Zwycięstwa
3
Porażki
75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Czyrnia Piotr - Kowalczyk Mateusz 2 1:3 (5:11, 3:11, 11:7, 8:11)
7 Czyrnia Piotr - Badura Jarosław 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:4)
10 Kralczyński Kornel - Czyrnia Piotr 2 1:3 (11:8, 1:11, 4:11, 7:11)
10 Roszkowski Adam - Czyrnia Piotr 2 2:3 (11:5, 8:11, 11:9, 9:11, 5:11)
11 Czyrnia Piotr - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:5)
11 Czyrnia Piotr - Szczęsnowicz Piotr 2 3:0 (11:5, 15:13, 11:7)
13 Czyrnia Piotr - Madej Bogusław 2 0:3 (6;11, 10;12, 10;12)
13 Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub 2 3:2 (11;7, 6;11, 10;12, 11;6, 11;7)
12 Porembski Damian - Czyrnia Piotr 2 0:3 (11:13, 9:11, 4:11)
12 Banach Piotr - Czyrnia Piotr 2 0:3 (9:11, 6:11, 9:11)
15 Czyrnia Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (11;8, 11;6, 11;5)
15 Czyrnia Piotr - Siódmok Zbigniew 2 0:3 (10;12, 10;12, 9;11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
7 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Badura Jarosław / Kowalczyk Mateusz 2 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:9)
10 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr 2 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
11 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:3, 11:3)
12 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy 2 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 4:11)
13 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:1 (7;11, 12;10, 11;4, 13;11)
15 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew 2 0:3 (7;11, 7;11, 10;12)