Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Grzegorz
Jurowicz
UKTS Sokół II Orzesze
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  31 stycznia 1978 r.
25
Występy
14
Zwycięstwa
11
Porażki
56%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Rułka Filip - Jurowicz Grzegorz 1 3:2 (11:9, 12:10.3:11, 7:11, 11:6)
2 Kobza Wojciech - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11, 5:11, 12:10, 11:3, 4:11)
3 Jurowicz Grzegorz - Nowakowski Witold 1 3:0 (11:8,11:611:2)
3 Jurowicz Grzegorz - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (7:11,15:13,11:3,11:6)
1 Jurowicz Grzegorz - Marciniec Grzegorz 1 3:0 (11:3, 11:8, 11:5)
1 Jurowicz Grzegorz - Balawajder Bogusław 1 3:0 (11:5, 13:11, 11:7)
5 Jurowicz Grzegorz - Friebe Janusz 1 0:3 (13:15, 4:11, 9:11)
5 Jurowicz Grzegorz - Lewczak Krzysztof 1 1:3 (11:9, 4:11, 9:11, 9:11)
6 Komandzik Rafał - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (11:5,8:11,2:11,11:6,6:11)
6 Kochańczyk Łukasz - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11 ,6:11,11:8,11:8,10:12)
7 Jurowicz Grzegorz - Gierlicki Grzegorz 1 2:3 (10:12, 11:9, 6:11, 11:7, 8:11)
7 Jurowicz Grzegorz - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:4, 11:7)
10 Ihas Janusz - Jurowicz Grzegorz 1 3:1 (11:3, 11:5, 9:11, 11:3)
9 Jurowicz Grzegorz - Ramenda Krzysztof 1 3:1 (9:11, 11:5, 11:6, 11:5)
9 Jurowicz Grzegorz - Gawlas Michał 1 1:3 (5:11, 10:12, 11:7, 9:11)
11 Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 7:11)
11 Jurowicz Grzegorz - Olencki Robert 1 3:2 (6:11, 11:8, 12:10, 6:11, 11:4)
13 Jurowicz Grzegorz - Wróbel Jan 1 2:3 (4;11, 12;10, 5;11, 12;10, 6;11)
13 Jurowicz Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 0:3 (4;11, 5;11, 6;11)
14 Rucki Patryk - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (5:11,1:11,5:11)
14 Kozubek Filip - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (7:11,3:11,7:11)
12 Jabłoński Filip - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:5. 11:7, 11:9)
12 Juzek Sebastian - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (9:11, 9:11, 1:11)
15 Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor 1 0:3 (6;11, 8;11, 4;11)
15 Jurowicz Grzegorz - Buczyński Witold 1 3:1 (11;5, 11;7, 9;11, 16;14)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Marciniec Grzegorz / Wrzód Jerzy 1 3:2 (11:9, 8:11, 7:11, 11:5, 11:4)
2 Kobza Wojciech / Rułka Filip - Jurowicz Grzegorz / Piątek Adam 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:5)
3 Jurowicz Grzegorz / Pełka Jerzy - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (7:11,11:7,6:116:11)
5 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
6 Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (9:11, 8:11, 6:11)
7 Jurowicz Grzegorz / Mrozik Sebastian - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 0:3 (9:11, 10:12, 10:12)
9 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gawlas Michał / Ramenda Krzysztof 1 2:3 (6:11, 11:9, 11:3, 3:11, 8:11)
10 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 3:2 (8:11, 10:12, 11:9, 12:10, 11:9)
11 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:7)
12 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:5, 9:11, 9:11)
13 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 2:3 (11;8, 6;11, 12;10, 2;11, 7;11)
14 Rucki Patryk / Machej Marzena - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (5:11,4:11,6:11)
15 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)