Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kazimierz
Rybak
KS Ogniwo Rogoźna Żory
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 stycznia 1961 r.
32
Występy
15
Zwycięstwa
17
Porażki
46.88%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Roszkowski Adam - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
1 Dziendziel Zdzisław - Rybak Kazimierz 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
2 Rybak Kazimierz - Kufel Tadeusz 2 3:0 (11:5, 11:8, 11:2)
2 Rybak Kazimierz - Szczęsnowicz Piotr 2 3:0 (11:7, 13:11, 13:11)
3 Stebel Grzegorz - Rybak Kazimierz 2 2:3 (6:11, 11:6, 11:7, 8:11, 8:11, )
4 Rybak Kazimierz - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
4 Rybak Kazimierz - Madej Bogusław 2 1:3 (11:3, 5:11, 10:12, 2:11)
5 Kozubek Filip - Rybak Kazimierz 2 3:2 (11:8,12:10,7:11,8:11,11:7)
5 Kurek Kamil - Rybak Kazimierz 2 3:2 (11:5,7:11,8:11,11:9,13:11)
6 Rybak Kazimierz - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (11:6, 14:12, 11:13, 11:7)
9 Rybak Kazimierz - Broda Jacek 2 2:3 (9:11, 11:6, 7:11, 13:11, 7:11)
9 Rybak Kazimierz - Oślizło Krzysztof 2 3:1 (11:8, 9:11, 11:9, 11:6)
10 Musur Robert - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:6, 11:9, 14:12)
10 Wrzód Jerzy - Rybak Kazimierz 2 0:3 (7:11, 4:11, 9:11)
12 Walarus Dariusz - Rybak Kazimierz 2 3:2 (13:11, 11:9, 7:11, 8:11, 12:10)
14 Rybak Kazimierz - Wyrzykowski Artur 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:7)
14 Rybak Kazimierz - Suchodolski Paweł 2 3:1 (12:14, 12:10, 11:6, 11:7)
15 Rybak Kazimierz - Mielcarz Bartłomiej 2 3:2 (11:8, 9:11, 9:11, 11:6, 11:8)
16 Rybak Kazimierz - Czyrnia Piotr 2 1:3 (10:12, 4:11, 11:8, 8:11)
16 Rybak Kazimierz - Piątek Adam 2 1:3 (11:4, 8:11, 9:11, 8:11)
17 Rybak Kazimierz - Roszkowski Adam 2 2:3 (13:11, 8:11, 9:11, 11:9, 5:11)
17 Rybak Kazimierz - Kralczyński Kornel 2 1:3 (11:7, 9:11, 5:11, 3:11)
18 Rybak Kazimierz - Nowakowski Witold 2 0:3 (5:11, 4:11, 5:11)
18 Rybak Kazimierz - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (7:11, 5:11, 6:11)
19 Stokłosa Jacek - Rybak Kazimierz 1 3:1 (11:13,11:9,13:11,11:5)
19 Wróbel Jan - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:8,11:6,11:9)
20 Krutak Michał - Rybak Kazimierz 2 3:2 (10:12, 11:6, 9:11, 11:9, 15:13)
20 Rus Maksymilian - Rybak Kazimierz 1 1:3 (8:11, 4:11, 12:10, 7:11)
21 Kuc Andrzej - Rybak Kazimierz 2 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 10:12)
21 Kuc Szymon - Rybak Kazimierz 2 0:3 (5:11, 9:11, 1:11)
22 Wąsik Michał - Rybak Kazimierz 2 1:3 (6/11,11/4,8/11,9/11)
22 Budzyński Henryk - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/6,11/8,11/6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 3:2 (13:11, 5:11, 8:11, 11:6, 11:9)
2 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Szczęsnowicz Piotr / Kufel Tadeusz 2 3:2 (6:11, 15:13, 11:6, 9:11, 11:8)
3 Juzek Sebastian / Stebel Grzegorz - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:3, )
4 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
5 Rucki Patryk / Kozubek Filip - Rybak Kazimierz / Badura Jarosław 2 2:3 (3:11,11:13,12:10,11:7,6:11)
6 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
9 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kapek Roman / Broda Jacek 2 1:3 (11:5, 10:12, 9:11, 3:11)
10 Musur Robert / Wrzód Jerzy - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 0:3 (8:11, 6:11, 10:12)
11 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Rułka Filip / Kobza Wojciech 2 2:3 (7:11, 11:8, 5:11, 11:6, 3:11)
14 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew 2 3:2 (11:8, 8:11, 5:11, 11:6, 11:6)
15 Kowalczyk Mateusz / Rybak Kazimierz - Bomba Artur / Komandzik Rafał 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
16 Rybak Kazimierz / Badura Jarosław - Czyrnia Piotr / Piątek Adam 2 1:3 (12:14, 6:11, 12:10, 8:11)
17 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel 2 0:3 (8:11, 6:11, 8:11)
18 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 0:3 (3:11, 4:11, 11:13)
19 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 1 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:6)
20 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 2 1:3 (11:6, 11:13, 9:11, 9:11)
21 Kuc Andrzej / Kuc Szymon - Rybak Kazimierz / Badura Jarosław 2 2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 11:13, 9:11)
22 Wąsik Michał / Olencki Robert - Rybak Kazimierz / Badura Jarosław 1 3:0 (11/7,11/8,12/10)