Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Aleksander
Kuś
KTS Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 maja 1994 r.
8
Występy
1
Zwycięstwa
7
Porażki
12.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Kuś Aleksander - Rułka Filip 2 0:3 (1/11,6/11,8/11)
5 Kuś Aleksander - Krutak Michał 2 1:3 (5/11,11/9,5/11,7/11)
9 Kurek Kamil - Kuś Aleksander 2 3:0 (11:8,11:5,11:4)
9 Machej Marzena - Kuś Aleksander 2 1:3 (6:11, 10:12, 11:6, 11:13)
19 Kuś Aleksander - Nowakowski Witold 2 0:3 (5/11,7/11,4/11)
19 Kuś Aleksander - Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (11/6,3/11,7/11,10/12)
20 Gasman Dalibor - Kuś Aleksander 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:3)
20 Mrozek Patryk - Kuś Aleksander 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
5 Olencki Robert / Kuś Aleksander - Pniaczek Dominik / Rułka Filip 2 1:3 (15/13,11/13,9/11,7/11)
9 Kozubek Filip / Machej Marzena - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 2 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 10:12)
19 Szczęsnowicz Adam / Kuś Aleksander - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (8/11,8/11,9/11)
20 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:3, 11:4)