Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Adam
Szczęsnowicz
KTS Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  1 października 1977 r.
38
Występy
30
Zwycięstwa
8
Porażki
78.95%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szczęsnowicz Adam - Komandzik Rafał 1 3:0 (15:13 ,11:8,11:7)
1 Szczęsnowicz Adam - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:4,11:4,11:5)
2 Uniszewski Mariusz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (6:11, 9:11, 6:11)
2 Badura Jarosław - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (7:11, 5:11, 11:6, 7:11)
3 Szczęsnowicz Adam - Laska Tadeusz 1 3:0 (11/6,11/4,12/10)
3 Szczęsnowicz Adam - Kapek Roman 1 3:2 (11/4,9/11,11/8,8/11,11/6)
4 Balawajder Bogusław - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (1:11, 1:11,11:4, 3:11, )
4 Marciniec Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (4:11, 7:11, 9:11, )
5 Szczęsnowicz Adam - Pniaczek Dominik 1 3:2 (10/12,9/11,11/2,11/3,11/5)
5 Szczęsnowicz Adam - Pal Waldemar 1 0:3 (8/11,5/11,10/12)
6 Nowakowski Witold - Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (8:11, 12:10, 11:9, 5:11, 7:11.)
6 Libiszewski Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (4:11, 9:11, 6:11.)
8 Friebe Janusz - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
8 Lewczak Krzysztof - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (11:8, 6:11, 5:11, 10:12)
9 Massalski Marcin - Szczęsnowicz Adam 1 0:3 (4:11,9:11,9:11)
9 Kozubek Filip - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (11:9,6:11,6:11,5:11)
10 Szczęsnowicz Adam - Tomiczek Jakub 1 3:1 (13/11,10/12,11/6,11/4)
10 Szczęsnowicz Adam - Stokłosa Jacek 1 1:3 (9/11,10/12,11/8,5/11)
11 Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (6:11, 12:10, 7:11, 7:11)
11 Mrozik Sebastian - Szczęsnowicz Adam 1 3:2 (11:4, 3:11, 11:7, 7:11, 11:4)
12 Szczęsnowicz Adam - Gasman Dalibor 1 0:3 (8/11,6/11,9/11)
12 Szczęsnowicz Adam - Buczyński Witold 1 3:0 (11/6,11/5,11/5)
13 Szczęsnowicz Adam - Ihas Jerzy 1 3:0 (11/7,11/7,11/6)
13 Szczęsnowicz Adam - Ihas Janusz 1 3:1 (11/2,8/11,11/5,11/6)
14 Puda Piotr - Szczęsnowicz Adam 1 3:2 (6:11, 11:9, 11:9, 13:15, 11:9, )
14 Ramenda Krzysztof - Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (9:11, 11:9, 11:5, 6:11, 6:11)
15 Szczęsnowicz Adam - Juzek Sebastian 1 3:1 (4/11,11/8,11/7,11/8)
15 Szczęsnowicz Adam - Jabłoński Filip 1 3:0 (11/5,11/7,11/9)
17 Szczęsnowicz Adam - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (11:9, 11:4, 4:11, 11:13, 6:11, )
17 Szczęsnowicz Adam - Mrozik Sebastian 1 3:1 (10:12, 14:12, 14:12, 11;3, )
18 Ihas Janusz - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (9:11, 7:11, 11:6, 6:11)
18 Ihas Jerzy - Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (5:11, 11:7, 11:4, 7:11, 5:11)
19 Szczęsnowicz Adam - Dytko Dawid 1 0:3 (10/12,10/12,12/14)
19 Szczęsnowicz Adam - Walarus Dariusz 1 3:0 (11/5,11/8,11/5)
21 Sobel Bartosz - Szczęsnowicz Adam 1 3:0 (11:4, 11:5, 13:11)
21 Kobza Wojciech - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (9:11, 11:9, 10:12, 8:11)
22 Szczęsnowicz Adam - Badura Jarosław 1 3:0 (11/4,11/6,11/8)
22 Szczęsnowicz Adam - Uniszewski Mariusz 1 3:0 (13/11,11/7,11/7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:8,11:9,11:5)
2 Uniszewski Mariusz / Boberek Adam - Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert 1 3:1 (11:9, 11:9, 7:11, 11:9)
3 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11/3,11/8,11/7)
4 Marciniec Grzegorz / Kubin Dariusz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (6:11, 9:11, 4:11, )
5 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Pal Waldemar / Kufel Dominik 1 3:1 (5/11,11/5,11/3,11/6)
6 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 3:1 (11:9, 8:11, 14:12, 11:9.)
8 Friebe Janusz / Suchodolski Zbigniew - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)
9 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert 1 1:3 (5:11, 11:7, 6:11, 6:11)
10 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 0:3 (7/11,11/13,8/11)
11 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:7)
12 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Siódmok Zbigniew / Gasman Dalibor 1 3:1 (12/14,11/7,11/8,11/5)
13 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 3:2 (14/12,9/11,13/11,6/11,11/7)
14 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr 1 0:3 (9:11, 4:11, 8:11)
15 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (13/11,8/11,11/9,11/8)
17 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Jurowicz Grzegorz / Mrozik Sebastian 1 3:0 (11:6, 11:8, 11:3, )
18 Ihas Jerzy / Roszkowski Adam - Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:4, 7:11, 9:11)
19 Szczęsnowicz Adam / Kuś Aleksander - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 0:3 (8/11,8/11,9/11)
21 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Szczęsnowicz Adam / Olencki Robert 1 1:3 (9:11, 11:4, 8:11, 5:11)
22 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11/3,11/3,11/2)