Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Henryk
Budzyński
KTS Lędziny
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  22 czerwca 1960 r.
28
Występy
10
Zwycięstwa
18
Porażki
35.71%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Budzyński Henryk - Pięciak Łukasz 2 2:3 (11:8,11:7,6:11,8:118:11)
1 Budzyński Henryk - Mielcarz Bartłomiej 2 0:3 (8:11,11:13,5:11)
4 Kubin Dariusz - Budzyński Henryk 2 2:3 (2:11, 11:6, 4:11, 11:5, 6:11, )
4 Musur Robert - Budzyński Henryk 2 2:3 (9:11, 10:12, 11:9, 11:9, 3:11)
9 Machej Marzena - Budzyński Henryk 2 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)
9 Kurek Kamil - Budzyński Henryk 2 0:3 (11:13, 6:11, 3:11)
10 Budzyński Henryk - Wróbel Andrzej 2 0:3 (8/11,7/11,7/11)
10 Budzyński Henryk - Madej Bogusław 2 0:3 (4/11,3/11,10/12)
11 Czyrnia Piotr - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:5)
11 Pełka Jerzy - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:7, 6:11, 11:5, 11:7)
13 Budzyński Henryk - Kralczyński Kornel 2 1:3 (4/11,10/12,11/9,8/11)
13 Budzyński Henryk - Roszkowski Adam 2 1:3 (8/11,11/9,8/11,9/11)
14 Polok Paweł - Budzyński Henryk 2 3:2 (4:11, 11:8, 11:7, 5:11, 12:10)
14 Gryga Rafał - Budzyński Henryk 2 3:1 (11:6, 5:11, 11:7, 11:9)
15 Budzyński Henryk - Porembski Damian 2 3:1 (4/11,11/6,11/9,11/8)
15 Budzyński Henryk - Banach Piotr 2 3:1 (4/11,11/7,11/6,11/8)
17 Budzyński Henryk - Pełka Jerzy 2 1:3 (11:4, 11:13, 5:11, 13:15, )
17 Budzyński Henryk - Czyrnia Piotr 2 0:3 (6:11, 9:11, 8:11, )
18 Roszkowski Adam - Budzyński Henryk 2 3:0 (11:9, 11:5, 15:13)
18 Kralczyński Kornel - Budzyński Henryk 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
19 Budzyński Henryk - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (8/11,7/11,7/11)
19 Budzyński Henryk - Nowakowski Witold 2 3:1 (11/9,11/9,7/11,11/6)
20 Mrozek Patryk - Budzyński Henryk 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:7)
20 Gasman Dalibor - Budzyński Henryk 1 3:0 (11:5, 11:8, 11:2)
21 Rus Maksymilian - Budzyński Henryk 2 2:3 (11:8, 5:11, 8:11, 11:6, 7:11)
21 Krutak Michał - Budzyński Henryk 2 3:2 (9:11, 11:4, 11:6, 10:12, 11:7)
22 Budzyński Henryk - Gierlicki Grzegorz 2 3:0 (11/9,11/7,11/6)
22 Budzyński Henryk - Rybak Kazimierz 2 3:0 (11/6,11/8,11/6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Budzyński Henryk / Koch Grzegorz - Pięciak Łukasz / Komandzik Rafał 2 3:2 (9:11,9:11,15:13,11:7,11:5)
4 Balawajder Bogusław / Musur Robert - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:5, )
9 Kozubek Filip / Machej Marzena - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 2 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 10:12)
10 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 0:3 (7/11,11/13,8/11)
11 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 3:2 (11:7, 8:11, 7:11, 11:3, 11:3)
13 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 3:2 (14/12,9/11,13/11,6/11,11/7)
14 Puda Piotr / Gryga Rafał - Budzyński Henryk / Olencki Robert 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
15 Olencki Robert / Budzyński Henryk - Juzek Sebastian / Porembski Damian 1 0:3 (11/13,7/11,12/14)
17 Budzyński Henryk / Olencki Robert - Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr 2 1:3 (13:15, 17:19, 11:7, 5:11, )
18 Ihas Jerzy / Roszkowski Adam - Budzyński Henryk / Szczęsnowicz Adam 1 2:3 (11:7, 7:11, 11:4, 7:11, 9:11)
19 Budzyński Henryk / Olencki Robert - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 1:3 (9/11,11/9,6/11,8/11)
20 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:3, 11:4)
21 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Budzyński Henryk / Kufel Tadeusz 2 3:2 (3:11, 7:11, 11:5, 11:4, 11:5)
22 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11/3,11/3,11/2)