Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Damian
Porembski
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  18 lipca 1957 r.
28
Występy
7
Zwycięstwa
21
Porażki
25%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. LKS Orzeł Kozy 21 31 137:73
4. UKTS Sokół II Orzesze 21 31 133:77
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
3. ULKTS Pszczyna 20 19 98:102
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 20 13 84:116
6. Fundacja Talent Cieszyn 20 10 58:142
7. LKS Rój Żory 20 6 62:138
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Porembski Damian - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (5:11, 8:11, 6:11,)
5 Porembski Damian - Wrzód Jerzy 2 3:2 (6:11, 8:11, 14:12,11:8, 11:6, )
9 Tomiczek Jakub - Porembski Damian 2 3:1 (11:13,11:8,11:6,11:4)
9 Madej Bogusław - Porembski Damian 2 3:0 (11:5,11:8,11:7)
10 Porembski Damian - Kozubek Filip 2 3:2 (11:8, 5:11, 7:11, 11:7, 11:4, )
10 Porembski Damian - Kurek Kamil 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:7, )
11 Siódmok Zbigniew - Porembski Damian 2 3:0 (11:6, 11:6, 18:16)
11 Mrozek Patryk - Porembski Damian 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
13 Gryga Rafał - Porembski Damian 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:8)
13 Polok Paweł - Porembski Damian 2 3:1 (11:8, 7:11, 11:6, 11:2)
14 Porembski Damian - Kralczyński Kornel 2 0:3 (10:12, 5:11, 9:11.)
14 Porembski Damian - Roszkowski Adam 2 0:3 (6:11, 6:11, 6:11.)
15 Budzyński Henryk - Porembski Damian 2 3:1 (4/11,11/6,11/9,11/8)
15 Szczęsnowicz Piotr - Porembski Damian 2 3:0 (11/5,11/5,11/7)
12 Porembski Damian - Czyrnia Piotr 2 0:3 (11:13, 9:11, 4:11)
12 Porembski Damian - Pełka Jerzy 2 0:3 (12:14, 6:11, 4:11)
17 Kasperski Adam - Porembski Damian 2 2:3 (8:11,11:7,11:6,9:11,9:11)
17 Krajewski Arkadiusz - Porembski Damian 2 3:2 (7:11,11:8,11:5,10:12,12:10)
18 Porembski Damian - Broda Jacek 2 2:3 (11:6, 13:15, 10:12, 11:7, 7:11)
18 Porembski Damian - Oślizło Krzysztof 2 2:3 (11:9, 5:11, 11:7, 7:11, 7:11)
19 Balawajder Bogusław - Porembski Damian 2 3:0 (14:12, 11:4, 11:9)
19 Kubin Dariusz - Porembski Damian 2 1:3 (9:11, 3:11, 11:7, 11:13)
20 Porembski Damian - Skrzypczyk Jakub 2 3:2 (9:11, 11:9, 8:11, 12:10, 11:8,)
20 Porembski Damian - Ziętara Hubert 2 3:1 (11:9, 11:13, 11:2, 12:10, )
21 Wyrzykowski Artur - Porembski Damian 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:9)
21 Suchodolski Zbigniew - Porembski Damian 2 3:2 (11:6, 10:12, 9:11, 11:3, 11:9)
22 Porembski Damian - Ramenda Krzysztof 2 1:3 (9:11, 11:9, 6:11, 7:11)
22 Porembski Damian - Gryga Rafał 2 2:3 (6:11, 8:11, 11:6, 11:4, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
9 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Porembski Damian / Juzek Sebastian 2 3:0 (11:3,11:4,11:5)
10 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6, )
11 Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew - Juzek Sebastian / Porembski Damian 2 3:2 (11:4, 11:8, 11:13, 10:12, 11:5)
12 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy 2 1:3 (6:11, 8:11, 13:11, 4:11)
13 Gryga Rafał / Puda Piotr - Porembski Damian / Banach Piotr 2 2:3 (9:11, 1:11, 11:3, 16:14, 11:13)
14 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Kralczyński Kornel / Roszkowski Adam 2 3:0 (11:9,11:8, 11:5.)
15 Olencki Robert / Budzyński Henryk - Juzek Sebastian / Porembski Damian 1 0:3 (11/13,7/11,12/14)
17 Krajewski Arkadiusz / Kasperski Adam - Juzek Sebastian / Porembski Damian 2 3:0 (11:4,11:6,11:5)
18 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Broda Jacek / Kapek Roman 2 1:3 (11:7, 7:11, 2:11, 6:11)
19 Kubin Dariusz / Musur Robert - Juzek Sebastian / Porembski Damian 2 1:3 (7:11, 11:13, 11:7, 10:12)
20 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Skrzypczyk Jakub / Ziętara Hubert 2 2:3 (11:5, 9:11, 11:4, 7:11, 7:11, )
21 Suchodolski Zbigniew / Wyrzykowski Artur - Juzek Sebastian / Porembski Damian 2 3:0 (11:9, 11:5, 11:8)
22 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał 2 0:3 (10:12, 5:11, 7:11)