Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Jabłoński
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1983 r.
40
Występy
35
Zwycięstwa
5
Porażki
87.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip - Lewczak Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
1 Jabłoński Filip - Friebe Janusz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:4,)
2 Komandzik Rafał - Jabłoński Filip 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11)
2 Mielcarz Bartłomiej - Jabłoński Filip 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
3 Jabłoński Filip - Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:0, 12:10,)
3 Jabłoński Filip - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 11:6, )
4 Laska Tadeusz - Jabłoński Filip 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
4 Kapek Roman - Jabłoński Filip 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
5 Jabłoński Filip - Balawajder Bogusław 1 3:1 (12:14, 11:5, 11:6, 11:5, )
5 Jabłoński Filip - Marciniec Grzegorz 1 3:1 (11:4, 10:12, 11:2, 11:9, )
6 Rułka Filip - Jabłoński Filip 1 0:3 (11:13, 8:11, 6:11)
6 Sobel Bartosz - Jabłoński Filip 1 1:3 (13:15, 11:13, 11:8, 7:11)
7 Jabłoński Filip - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (10;12, 11:5, 11:9, 11:7,)
7 Jabłoński Filip - Nowakowski Witold 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:4,)
9 Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip 1 2:3 (14:16,11:7,9:11,11:7,5:11)
9 Wróbel Jan - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:4,11:8,11:8)
10 Jabłoński Filip - Rucki Patryk 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6 )
10 Jabłoński Filip - Massalski Marcin 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:2)
11 Buczyński Witold - Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 10:12, 11:6, 11:8, 8:11)
11 Gasman Dalibor - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 7:11)
13 Ramenda Krzysztof - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 16:18, 11:13)
13 Puda Piotr - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
14 Jabłoński Filip - Ihas Janusz 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8.)
14 Jabłoński Filip - Ihas Jerzy 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 11:6, 8:11.)
15 Olencki Robert - Jabłoński Filip 1 1:3 (0/11,4/11,11`/8,9/11)
15 Szczęsnowicz Adam - Jabłoński Filip 1 3:0 (11/5,11/7,11/9)
12 Jabłoński Filip - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:5. 11:7, 11:9)
12 Jabłoński Filip - Mrozik Sebastian 1 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 12:10)
17 Massalski Marcin - Jabłoński Filip 1 3:2 (3:11,12:10,4:11,12:10,11:9)
17 Kurek Kamil - Jabłoński Filip 1 1:3 (9:11,13:11,9:11,13:15)
18 Jabłoński Filip - Kapek Roman 1 3:2 (11:7, 4:11, 11:2, 6:11, 11:5)
18 Jabłoński Filip - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:5)
19 Musur Robert - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:5, 7:11)
19 Marciniec Grzegorz - Jabłoński Filip 1 0:3 (14:16, 9:11, 10:12)
20 Jabłoński Filip - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:6, )
20 Jabłoński Filip - Bomba Artur 1 3:1 (9:11, 11:3, 11:8, 11:6, )
21 Friebe Janusz - Jabłoński Filip 1 3:1 (11:9, 6:11, 11:6, 12:10)
21 Lewczak Krzysztof - Jabłoński Filip 1 2:3 (11:13, 11:6, 12:10, 10:12, 9:11)
22 Jabłoński Filip - Puda Piotr 1 3:1 (6:11, 11:8, 11:6, 14:12)
22 Jabłoński Filip - Polok Paweł 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:6,)
2 Lewandowska Weronika / Komandzik Rafał - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 6:11)
3 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (13:11, 11:5, 12:10, )
4 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Banach Piotr / Jabłoński Filip 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 6:11)
5 Banach Piotr / Jabłoński Filip - Marciniec Grzegorz / Wrzód Jerzy 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:7, )
6 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
7 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (13:11, 11:8,9:11, 11:8, )
9 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:3)
10 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 11:13, 11:6, )
11 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
12 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:5, 9:11, 9:11)
13 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Juzek Sebastian / Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 6:11, 4:11)
14 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 11:13)
15 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (13/11,8/11,11/9,11/8)
17 Massalski Marcin / Kurek Kamil - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 1:3 (8:11,6:11,11:9,9:11)
18 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:7)
19 Marciniec Grzegorz / Balawajder Bogusław - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
20 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Bomba Artur / Komandzik Rafał 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8, )
21 Friebe Janusz / Lewczak Krzysztof - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:5, 9:11)
22 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Puda Piotr / Polok Paweł 1 3:2 (11:4, 8:11, 6:11, 11:8, 11:3)