Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Jabłoński
LKS Gwiazda Seger Skrzyszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1983 r.
28
Występy
25
Zwycięstwa
3
Porażki
89.29%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip - Lewczak Krzysztof 1 3:0 (11:5, 11:9, 11:7)
1 Jabłoński Filip - Friebe Janusz 1 3:0 (11:2, 11:6, 11:4,)
2 Komandzik Rafał - Jabłoński Filip 1 1:3 (11:8, 7:11, 8:11, 8:11)
2 Mielcarz Bartłomiej - Jabłoński Filip 1 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
3 Jabłoński Filip - Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11:6, 11:0, 12:10,)
3 Jabłoński Filip - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (8:11, 13:11, 11:5, 11:6, )
4 Laska Tadeusz - Jabłoński Filip 1 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
4 Kapek Roman - Jabłoński Filip 1 0:3 (7:11, 9:11, 6:11)
5 Jabłoński Filip - Balawajder Bogusław 1 3:1 (12:14, 11:5, 11:6, 11:5, )
5 Jabłoński Filip - Marciniec Grzegorz 1 3:1 (11:4, 10:12, 11:2, 11:9, )
6 Rułka Filip - Jabłoński Filip 1 0:3 (11:13, 8:11, 6:11)
6 Sobel Bartosz - Jabłoński Filip 1 1:3 (13:15, 11:13, 11:8, 7:11)
7 Jabłoński Filip - Libiszewski Grzegorz 1 3:1 (10;12, 11:5, 11:9, 11:7,)
7 Jabłoński Filip - Nowakowski Witold 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:4,)
9 Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip 1 2:3 (14:16,11:7,9:11,11:7,5:11)
9 Wróbel Jan - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:4,11:8,11:8)
10 Jabłoński Filip - Rucki Patryk 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:6 )
10 Jabłoński Filip - Massalski Marcin 1 3:1 (11:8, 5:11, 11:7, 11:2)
11 Buczyński Witold - Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 10:12, 11:6, 11:8, 8:11)
11 Gasman Dalibor - Jabłoński Filip 1 1:3 (7:11, 11:5, 7:11, 7:11)
13 Ramenda Krzysztof - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 16:18, 11:13)
13 Puda Piotr - Jabłoński Filip 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
14 Jabłoński Filip - Ihas Janusz 1 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:8.)
14 Jabłoński Filip - Ihas Jerzy 1 2:3 (9:11, 5:11, 11:5, 11:6, 8:11.)
15 Olencki Robert - Jabłoński Filip 1 1:3 (0/11,4/11,11`/8,9/11)
15 Szczęsnowicz Adam - Jabłoński Filip 1 3:0 (11/5,11/7,11/9)
12 Jabłoński Filip - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:5. 11:7, 11:9)
12 Jabłoński Filip - Mrozik Sebastian 1 3:1 (11:9, 11:8, 5:11, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 3:1 (6:11, 11:6, 13:11, 11:6,)
2 Lewandowska Weronika / Komandzik Rafał - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 1:3 (5:11, 11:9, 5:11, 6:11)
3 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (13:11, 11:5, 12:10, )
4 Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof - Banach Piotr / Jabłoński Filip 1 1:3 (9:11, 9:11, 11:9, 6:11)
5 Banach Piotr / Jabłoński Filip - Marciniec Grzegorz / Wrzód Jerzy 1 3:0 (11:6, 11:2, 11:7, )
6 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:6)
7 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 1 3:1 (13:11, 11:8,9:11, 11:8, )
9 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:3)
10 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:2 (11:5, 11:8, 9:11, 11:13, 11:6, )
11 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
12 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (6:11, 11:7, 11:5, 9:11, 9:11)
13 Ramenda Krzysztof / Polok Paweł - Juzek Sebastian / Jabłoński Filip 1 2:3 (5:11, 13:11, 11:5, 6:11, 4:11)
14 Jabłoński Filip / Banach Piotr - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:4, 11:13)
15 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (13/11,8/11,11/9,11/8)