Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Bogusław
Madej
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  17 września 1955 r.
27
Występy
21
Zwycięstwa
6
Porażki
77.78%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Suchodolski Zbigniew - Madej Bogusław 2 0:3 (5:11, 7:11, 12:14)
2 Suchodolski Paweł - Madej Bogusław 2 0:3 (4:11, 8:11, 8:11)
4 Boberek Adam - Madej Bogusław 2 2:3 (4:11, 12:10, 5:11, 11:8, 5:11)
4 Rybak Kazimierz - Madej Bogusław 2 1:3 (11:3, 5:11, 10:12, 2:11)
6 Wrzód Jerzy - Madej Bogusław 2 0:3 (9:11, 11:13, 7:11)
6 Musur Robert - Madej Bogusław 2 1:3 (7:11, 6:11, 11:7, 7:11)
7 Madej Bogusław - Krutak Michał 2 3:0 (11:6,11:4,11:6)
7 Madej Bogusław - Kobza Wojciech 2 3:2 (10:12,11:13,11:3,11:7,12:10)
8 Walarus Dariusz - Madej Bogusław 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:5, 11:6.)
8 Dytko Dawid - Madej Bogusław 2 3:2 (5:11, 11:7, 11:8, 10:12, 11:9.)
9 Madej Bogusław - Banach Piotr 2 2:3 (6:11,11:4,11:3,7:11,6:11)
9 Madej Bogusław - Porembski Damian 2 3:0 (11:5,11:8,11:7)
10 Wąsik Michał - Madej Bogusław 2 2:3 (11/8,8/11,11/8,9/11,3/11)
10 Budzyński Henryk - Madej Bogusław 2 0:3 (4/11,3/11,10/12)
11 Madej Bogusław - Roszkowski Adam 2 1:3 (10:12,13:11,7:11,13:15)
13 Czyrnia Piotr - Madej Bogusław 2 0:3 (6;11, 10;12, 10;12)
13 Pełka Jerzy - Madej Bogusław 2 3:2 (5;11, 7;11, 11;5, 11;6, 11;9)
15 Madej Bogusław - 2 3:0 (walkower)
15 Madej Bogusław - 2 3:0 (walkower)
18 Rus Maksymilian - Madej Bogusław 2 0:3 (4:11, 6:11, 8:11)
18 Krutak Michał - Madej Bogusław 2 0:3 (3:11, 7:11, 6:11)
17 Wycisk Rafał - Madej Bogusław 2 0:3 (3:11, 6:11, 11:13)
19 Madej Bogusław - Boberek Adam 2 3:0 (11:7,11:9,11:3)
19 Madej Bogusław - Gierlicki Grzegorz 2 3:2 (9:11,9:11,11:4,11:5,11:7)
20 Madej Bogusław - Czyrnia Piotr 2 1:3 (11:5,8:11,7:11,11:13)
21 Kralczyński Kornel - Madej Bogusław 2 0:3 (10:12, 6:11, 6:11)
22 Madej Bogusław - Nowakowski Witold 2 3:1 (11:6,5:11,13:11,11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
3 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
6 Godoś Krzysztof / Musur Robert - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
7 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kobza Wojciech / Rułka Filip 2 3:2 (6:11,11:9,11:7,8:11,11:5)
8 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 4:11.)
9 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Porembski Damian / Juzek Sebastian 2 3:0 (11:3,11:4,11:5)
10 Wąsik Michał / Olencki Robert - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 0:3 (6/11,9/11,8/11)
11 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kralczyński Kornel / Roszkowski Adam 2 1:3 (11:8,9:11,9:11,12:14)
12 Polok Paweł / Puda Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:5, 6:11)
13 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:1 (7;11, 12;10, 11;4, 13;11)
15 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - / 2 3:0 (walkower)
16 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Mrozek Eryk / Toś Maciej 2 3:0 (11:3,11:3,11:4)
17 Kuc Andrzej / Wycisk Rafał - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Rus Maksymilian / Kobza Wojciech - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 2:3 (13:11, 6:11, 8:11, 12:10, 8:11)
19 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Gierlicki Grzegorz / Boberek Adam 2 3:0 (11:3,11:1,13:11)
20 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy 2 0:3 (6:11,4:11,7:11)
21 Ihas Janusz / Kralczyński Kornel - Wróbel Andrzej / Madej Bogusław 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:4, 11:7, 6:11)
22 Madej Bogusław / Wróbel Andrzej - Walarus Dariusz / Nowakowski Witold 2 3:0 (11:9,13:11,11:7)