Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Wróbel
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 lutego 1991 r.
25
Występy
21
Zwycięstwa
4
Porażki
84%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
3 Wróbel Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:4,12:10)
3 Wróbel Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (11:9,11:7,4:11,11:7)
4 Rybak Kazimierz - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:7)
4 Boberek Adam - Wróbel Andrzej 2 0:3 (5:11, 4:11, 3:11)
5 Wróbel Andrzej - Broda Jacek 2 3:0 (11:6, 11:7, 15:13)
5 Wróbel Andrzej - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:6, 11:6)
6 Musur Robert - Wróbel Andrzej 2 0:3 (4:11, 6:11, 6:11)
6 Godoś Krzysztof - Wróbel Andrzej 2 0:3 (3:11, 11:13, 12:14)
8 Dytko Dawid - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:7.)
10 Budzyński Henryk - Wróbel Andrzej 2 0:3 (8/11,7/11,7/11)
10 Wąsik Michał - Wróbel Andrzej 2 2:3 (7/11,8/11,11/5,11/7,5/11)
11 Wróbel Andrzej - Kralczyński Kornel 2 3:0 (11:9,11:6,11:3)
12 Polok Paweł - Wróbel Andrzej 2 3:0 (11:6 11:6, 11:9)
12 Gryga Rafał - Wróbel Andrzej 2 2:3 (9;11, 8:11, 11:6, 11:4, 6:11)
14 Wróbel Andrzej - Wycisk Rafał 2 3:1 (8:11, 12:10, 11:8, 11:7)
14 Wróbel Andrzej - Siódmok Zbigniew 2 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 12:10, 11:9)
16 Wróbel Andrzej - Toś Maciej 2 3:0 (11:4,11:3,11:3)
16 Wróbel Andrzej - Koziński Karol 2 3:0 (11:4,11:4,11:3)
18 Krutak Michał - Wróbel Andrzej 2 1:3 (6:11, 3:11, 11:8, 7:11)
18 Rus Maksymilian - Wróbel Andrzej 2 0:3 (6:11, 10:12, 3:11)
17 Kuc Andrzej - Wróbel Andrzej 2 3:2 (11:7, 4:11, 13:11, 6:11, 11:9)
20 Wróbel Andrzej - Pełka Jerzy 2 3:0 (11:9.11:4.12:10)
21 Roszkowski Adam - Wróbel Andrzej 2 0:3 (7:11, 9:11, 9:11)
21 Kralczyński Kornel - Wróbel Andrzej 2 1:3 (14:12, 5:11, 5:11, 7:11)
22 Wróbel Andrzej - Libiszewski Grzegorz 2 3:1 (11:5,9:11,11:6,12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
4 Gierlicki Grzegorz / Boberek Adam - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 5:11)
5 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Oślizło Krzysztof / Broda Jacek 2 3:0 (13:11, 11:9, 14:12)
6 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 2:3 (5:11, 11:4, 12:14, 18:16, 1:11)
10 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 0:3 (7/11,11/13,8/11)
14 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Wycisk Rafał / Kuc Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
21 Ihas Janusz / Kralczyński Kornel - Wróbel Andrzej / Madej Bogusław 2 2:3 (10:12, 9:11, 11:4, 11:7, 6:11)
22 Madej Bogusław / Wróbel Andrzej - Walarus Dariusz / Nowakowski Witold 2 3:0 (11:9,13:11,11:7)