Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jakub
Tomiczek
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 lipca 2000 r.
27
Występy
23
Zwycięstwa
4
Porażki
85.19%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Suchodolski Paweł - Tomiczek Jakub 2 0:3 (6:11, 10:12, 7:11)
2 Wyrzykowski Artur - Tomiczek Jakub 2 1:3 (4:11, 11:3, 9:11, 9:11)
3 Tomiczek Jakub - Mielcarz Bartłomiej 2 3:1 (9:11,11:3,11:7,11:6)
3 Tomiczek Jakub - Bomba Artur 2 3:0 (11:7,11:8,11:7)
4 Gierlicki Grzegorz - Tomiczek Jakub 1 0:3 (8:11, 10:12, 8:11)
4 Badura Jarosław - Tomiczek Jakub 1 1:3 (9:11, 8:11, 11:8, 8:11)
5 Tomiczek Jakub - Oślizło Krzysztof 2 3:1 (11:8, 5:11, 11:3, 12:10)
5 Tomiczek Jakub - Broda Jacek 2 3:0 (11:6, 15:13, 11:6)
6 Balawajder Bogusław - Tomiczek Jakub 1 2:3 (11:8, 4:11, 4:11, 13:11, 8:11)
6 Marciniec Grzegorz - Tomiczek Jakub 1 1:3 (11:8, 9:11, 10:12, 9:11)
7 Tomiczek Jakub - Kobza Wojciech 2 3:1 (11:7,13:11,8:11,11:4)
7 Tomiczek Jakub - Krutak Michał 2 3:2 (11:5,7:11,9:11,11:3,11:4)
8 Walarus Dariusz - Tomiczek Jakub 2 1:3 (14:12, 7:11, 6:11, 1:11.)
9 Tomiczek Jakub - Porembski Damian 2 3:1 (11:13,11:8,11:6,11:4)
9 Tomiczek Jakub - Banach Piotr 2 3:1 (11:5,14:12,9:11,11:6)
10 Szczęsnowicz Adam - Tomiczek Jakub 1 3:1 (13/11,10/12,11/6,11/4)
10 Olencki Robert - Tomiczek Jakub 1 3:2 (14/16,9/11,12/10,11/6,11/7)
11 Tomiczek Jakub - Kralczyński Kornel 2 3:2 (12:10,8:11,10:12,11:7,11:8)
11 Tomiczek Jakub - Roszkowski Adam 2 3:1 (12:10,11:7,7:11,11:4)
12 Gryga Rafał - Tomiczek Jakub 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
12 Polok Paweł - Tomiczek Jakub 2 1:3 (8:11, 10:12, 11:7, 7:11)
13 Pełka Jerzy - Tomiczek Jakub 2 1:3 (11;6, 4;11, 7;11, 11;13)
13 Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub 2 3:2 (11;7, 6;11, 10;12, 11;6, 11;7)
14 Tomiczek Jakub - Siódmok Zbigniew 2 3:2 (7:11, 12:10, 11:8, 9:11, 11:7)
14 Tomiczek Jakub - Wycisk Rafał 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:8)
15 Tomiczek Jakub - 2 3:0 (walkower)
15 Tomiczek Jakub - 2 3:0 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (7:11, 7:11, 7:11)
3 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 3:0 (11:9,11:6,11:8)
4 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 0:3 (8:11, 7:11, 6:11)
5 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Oślizło Krzysztof / Broda Jacek 2 3:0 (13:11, 11:9, 14:12)
6 Godoś Krzysztof / Musur Robert - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 0:3 (9:11, 5:11, 6:11)
7 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kobza Wojciech / Rułka Filip 2 3:2 (6:11,11:9,11:7,8:11,11:5)
8 Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 1:3 (11:7, 7:11, 9:11, 4:11.)
9 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Porembski Damian / Juzek Sebastian 2 3:0 (11:3,11:4,11:5)
10 Wąsik Michał / Olencki Robert - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 1 0:3 (6/11,9/11,8/11)
11 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - Kralczyński Kornel / Roszkowski Adam 2 1:3 (11:8,9:11,9:11,12:14)
12 Polok Paweł / Puda Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 2:3 (8:11, 11:5, 10:12, 11:5, 6:11)
13 Pełka Jerzy / Czyrnia Piotr - Tomiczek Jakub / Madej Bogusław 2 3:1 (7;11, 12;10, 11;4, 13;11)
14 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Wycisk Rafał / Kuc Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
15 Madej Bogusław / Tomiczek Jakub - / 2 3:0 (walkower)