Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jan
Wróbel
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  20 września 1988 r.
34
Występy
30
Zwycięstwa
4
Porażki
88.24%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Lewczak Krzysztof - Wróbel Jan 1 1:3 (7:11, 11:7, 6:11, 6:11)
2 Friebe Janusz - Wróbel Jan 1 3:2 (11:7, 11:6, 4:11, 9:11, 13:11)
3 Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:7,11:5,11:6)
3 Wróbel Jan - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:6,11:5,11:8)
5 Wróbel Jan - Kapek Roman 1 3:0 (11:5, 11:4, 11:2)
5 Wróbel Jan - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
7 Wróbel Jan - Rułka Filip 1 3:0 (11:4,11:9,11:5)
7 Wróbel Jan - Sobel Bartosz 1 3:0 (11:7,11:6,11:8)
8 Libiszewski Grzegorz - Wróbel Jan 1 2:3 (5:11, 7:11, 13:11, 11:8, 10:12.)
8 Nowakowski Witold - Wróbel Jan 1 0:3 (5:11, 9:11, 9:11.)
9 Wróbel Jan - Juzek Sebastian 1 3:2 (11:6,4:11,11:6,11:13,11:5)
9 Wróbel Jan - Jabłoński Filip 1 3:0 (11:4,11:8,11:8)
11 Wróbel Jan - Ihas Janusz 1 3:0 (11:6,11:7,11:8)
11 Wróbel Jan - Ihas Jerzy 1 3:0 (11:5,11:6,11:2)
12 Ramenda Krzysztof - Wróbel Jan 1 0:3 (4:11, 6:11, 4:11)
12 Puda Piotr - Wróbel Jan 1 1:3 (14:12, 6:11, 3:11, 3:11)
13 Jurowicz Grzegorz - Wróbel Jan 1 2:3 (4;11, 12;10, 5;11, 12;10, 6;11)
13 Mrozik Sebastian - Wróbel Jan 1 3:2 (5;11, 5;11, 11;7, 11;5, 11;9)
14 Wróbel Jan - Kuc Andrzej 1 3:1 (11:6, 11:8,11:13,11:9)
14 Wróbel Jan - Gasman Dalibor 1 3:2 (8:11, 11:4, 11:7, 11:13, 11:8)
15 Wróbel Jan - 1 3:0 (walkower)
15 Wróbel Jan - 1 3:0 (walkower)
16 Wróbel Jan - Manzel Mateusz 1 3:0 (11:1,11:3,11:4)
16 Wróbel Jan - Mrozek Eryk 1 3:0 (11:2,11:4,11:1)
17 Mrozek Patryk - Wróbel Jan 1 3:2 (11:8, 11:3, 4:11, 6:11, 11:5)
17 Siódmok Zbigniew - Wróbel Jan 1 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 12:14)
19 Wróbel Jan - Badura Jarosław 1 3:0 (11:6,11:7,11:4)
19 Wróbel Jan - Rybak Kazimierz 1 3:0 (11:8,11:6,11:9)
20 Wróbel Jan - Mrozik Sebastian 1 3:2 (11:9,11:6,7:11,5:11,11:6)
20 Wróbel Jan - Jurowicz Grzegorz 1 2:3 (9:11,8:11,11:7,11:7,9:11)
21 Ihas Janusz - Wróbel Jan 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:5, 8:11, 8:11)
21 Ihas Jerzy - Wróbel Jan 1 0:3 (9:11, 9:11, 3:11)
22 Wróbel Jan - Dytko Dawid 1 3:0 (11:8,11:4,11:6)
22 Wróbel Jan - Walarus Dariusz 1 3:0 (11:8,11:7,11:6)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (6:11, 4:11, 12:10, 7:11)
3 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
5 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Laska Tadeusz / Kapek Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
7 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Sobel Bartosz / Krutak Michał 1 3:0 (11:4,11:7,11:7)
8 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 6:11.)
9 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:3)
11 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 2:3 (11:7,8:11,11:8,7:11,9:11)
12 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
13 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 2:3 (11;8, 6;11, 12;10, 2;11, 7;11)
14 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
15 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - / 1 3:0 (walkower)
16 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Manzel Mateusz / Koziński Karol 1 3:0 (11:4,11:2,11:5)
17 Siódmok Zbigniew / Mrozek Patryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
18 Krutak Michał / Sobel Bartosz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (11:8, 5:11, 6:11, 5:11)
19 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Badura Jarosław / Rybak Kazimierz 1 3:1 (11:9,11:6,8:11,11:6)
20 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jurowicz Grzegorz / Mrozik Sebastian 1 1:3 (10:12,11:9,7:11,8:11)
21 Ihas Jerzy / Roszkowski Adam - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 2:3 (11:9, 11:5, 6:11, 1:11, 6:11)
22 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 3:0 (11:8.12:10,11:9)