Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Jacek
Stokłosa
LUKS Węgierska Górka
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  26 sierpnia 1967 r.
28
Występy
23
Zwycięstwa
5
Porażki
82.14%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 15 29 128:22
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 15 26 104:46
3. LKS Orzeł Kozy 15 24 103:47
4. UKTS Sokół II Orzesze 15 23 101:49
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 15 20 84:66
6. LITS Meble Anders II Żywiec 15 19 94:56
7. KS Bojanów 15 19 86:64
8. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 15 15 82:68
9. KTS Lędziny 15 15 81:69
10. MKS II Czechowice Dziedzice 15 13 75:75
11. ULKTS Pszczyna 15 12 70:80
12. AKS II Mikołów 15 9 62:88
13. KRS TKKF Relaks Wodzisław 15 8 59:91
14. LKS Rój Żory 15 4 39:111
15. Fundacja Talent Cieszyn 15 4 32:118
16. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
17. 0 0 :
18. 0 0 :
19. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Friebe Janusz - Stokłosa Jacek 1 0:3 (5:11, 9:11, 5:11)
2 Lewczak Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 2:3 (11:7, 10:12, 8:11, 11:7, 14:16)
3 Stokłosa Jacek - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:2, 11:5.11:3)
3 Stokłosa Jacek - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:9,11:7,11:5)
4 Badura Jarosław - Stokłosa Jacek 1 2:3 (4:11, 11:8, 11:7, 6:11, 7:11)
4 Gierlicki Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 0:3 (9:11, 4:11, 4:11)
5 Stokłosa Jacek - Laska Tadeusz 1 3:0 (11:4, 11:3, 11:4)
5 Stokłosa Jacek - Kapek Roman 1 3:1 (11:7, 11:5, 5:11, 11:1)
6 Marciniec Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 0:3 (8:11, 7:11, 5:11)
6 Balawajder Bogusław - Stokłosa Jacek 1 1:3 (11:9, 7:11, 2:11, 5:11)
7 Stokłosa Jacek - Sobel Bartosz 1 3:1 (11:6,9:11,11:9,11:9)
7 Stokłosa Jacek - Rułka Filip 1 3:1 (11:7,8:11,11:3,11:3)
8 Nowakowski Witold - Stokłosa Jacek 1 0:3 (3:11, 2:11, 7:11.)
8 Libiszewski Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 3:1 (11:9, 9:11, 13:11, 11.:7)
9 Stokłosa Jacek - Jabłoński Filip 1 2:3 (14:16,11:7,9:11,11:7,5:11)
9 Stokłosa Jacek - Juzek Sebastian 1 3:0 (11:6,11:4,11:4)
10 Olencki Robert - Stokłosa Jacek 1 3:2 (3/11,13/11,11/5,5/11,11/1)
10 Szczęsnowicz Adam - Stokłosa Jacek 1 1:3 (9/11,10/12,11/8,5/11)
11 Stokłosa Jacek - Ihas Jerzy 1 2:3 (6:11,11:5,6:11,12:10,10:12)
11 Stokłosa Jacek - Ihas Janusz 1 3:1 (11:3,7:11,11:3,11:9)
12 Puda Piotr - Stokłosa Jacek 1 0:3 (3:11, 5:11, 3:11)
12 Ramenda Krzysztof - Stokłosa Jacek 1 1:3 (1:11, 4:11, 12:10, 8:11)
13 Mrozik Sebastian - Stokłosa Jacek 1 3:2 (6;11, 6;11, 11;7, 11;9, 11;9)
13 Jurowicz Grzegorz - Stokłosa Jacek 1 0:3 (4;11, 5;11, 6;11)
14 Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9,11:7,10:12, 11:7)
14 Stokłosa Jacek - Kuc Andrzej 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8)
15 Stokłosa Jacek - 1 3:0 (walkower)
15 Stokłosa Jacek - 1 3:0 (walkower)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (6:11, 4:11, 12:10, 7:11)
3 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
4 Gierlicki Grzegorz / Boberek Adam - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 1:3 (7:11, 6:11, 11:6, 5:11)
5 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Laska Tadeusz / Kapek Roman 1 3:0 (11:4, 11:5, 11:7)
6 Balawajder Bogusław / Marciniec Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 2:3 (5:11, 11:4, 12:14, 18:16, 1:11)
7 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Sobel Bartosz / Krutak Michał 1 3:0 (11:4,11:7,11:7)
8 Nowakowski Witold / Walarus Dariusz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 1:3 (8:11, 5:11, 12:10, 6:11.)
9 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:1 (11:8,9:11,11:7,11:3)
10 Szczęsnowicz Adam / Budzyński Henryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Andrzej 1 0:3 (7/11,11/13,8/11)
11 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - Ihas Jerzy / Ihas Janusz 1 2:3 (11:7,8:11,11:8,7:11,9:11)
12 Ramenda Krzysztof / Gryga Rafał - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)
13 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 2:3 (11;8, 6;11, 12;10, 2;11, 7;11)
14 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
15 Stokłosa Jacek / Wróbel Jan - / 1 3:0 (walkower)