Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Filip
Kozubek
Fundacja Talent Cieszyn
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 listopada 2000 r.
31
Występy
4
Zwycięstwa
27
Porażki
12.9%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozubek Filip - Dytko Dawid 2 0:3 (7:11,9:11,2:11)
1 Kozubek Filip - Walarus Dariusz 2 0:3 (6:11,4:11,3:11)
3 Kozubek Filip - Suchodolski Zbigniew 2 0:3 (8:11,4:11,8:11)
3 Kozubek Filip - Wyrzykowski Artur 2 1:3 (1:11,11:9,3:11,12:14)
4 Skrzypczyk Jakub - Kozubek Filip 2 0:3 (6:11, 3:11, 2:11)
4 Ziętara Hubert - Kozubek Filip 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:7, 11:9, 3:11)
5 Kozubek Filip - Rybak Kazimierz 2 3:2 (11:8,12:10,7:11,8:11,11:7)
5 Kozubek Filip - Boberek Adam 2 0:3 (8:11,3:11,5:11)
6 Broda Jacek - Kozubek Filip 2 3:0 (11:4, 11:9, 11:8.)
6 Oślizło Krzysztof - Kozubek Filip 2 3:0 (11:6, 11:1, 11:8.)
7 Kozubek Filip - Kubin Dariusz 2 2:3 (4:1`1,11:9,12:10,7:11,3:11)
7 Kozubek Filip - Musur Robert 2 0:3 (5:11,5:11,16:18)
8 Schreiber Jerzy - Kozubek Filip 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:7)
8 Krutak Michał - Kozubek Filip 2 2:3 (11:2, 5:11, 11:2, 9:11, 8:11)
9 Kozubek Filip - Olencki Robert 1 0:3 (7:11,7:11,3:11)
9 Kozubek Filip - Szczęsnowicz Adam 1 1:3 (11:9,6:11,6:11,5:11)
10 Porembski Damian - Kozubek Filip 2 3:2 (11:8, 5:11, 7:11, 11:7, 11:4, )
10 Banach Piotr - Kozubek Filip 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 11:1, )
11 Kozubek Filip - Gryga Rafał 2 0:3 (8:11,8:11,0:11)
11 Kozubek Filip - Polok Paweł 2 1:3 (11:6,8:11,2:11,3:11)
12 Kralczyński Kornel - Kozubek Filip 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:8)
12 Mirek Krzysztof - Kozubek Filip 2 3:1 (11:8, 11:8, 8:11, 11:6)
13 Kuc Andrzej - Kozubek Filip 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
13 Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
14 Kozubek Filip - Mrozik Sebastian 1 0:3 (6:11,12:14,3:11)
14 Kozubek Filip - Jurowicz Grzegorz 1 0:3 (7:11,3:11,7:11)
16 Puda Piotr - Kozubek Filip 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:8)
18 Kozubek Filip - Mielcarz Bartłomiej 1 1:3 (5:11,11:6,8:11,6:11)
18 Kozubek Filip - Bomba Artur 1 0:3 (4:11,6:11,7:11)
22 Kozubek Filip - Kapek Roman 1 0:3 (8:11,9:11,5:11)
22 Kozubek Filip - Laska Tadeusz 1 1:3 (11:2,7:11,8:11,4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Libiszewski Grzegorz / Walarus Dariusz 2 0:3 (7:11,7:11,8:11)
3 Massalski Marcin / Kozubek Filip - Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur 1 0:3 (8:11,5:11,9:11)
4 Skrzypczyk Jakub / Bomba Artur - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 2:3 (9:11, 11:9, 8:11, 13:11, 7:11)
5 Rucki Patryk / Kozubek Filip - Rybak Kazimierz / Badura Jarosław 2 2:3 (3:11,11:13,12:10,11:7,6:11)
6 Kapek Roman / Broda Jacek - Rucki Patryk / Kozubek Filip 2 3:0 (14:12, 11:8, 11:5.)
7 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Musur Robert / Kubin Dariusz 2 0:3 (8:11,5:11,5:11)
8 Schreiber Jerzy / Rułka Filip - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:1 (6:11, 11:2, 11:7, 11:7)
9 Kozubek Filip / Machej Marzena - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 2 1:3 (12:10, 5:11, 6:11, 10:12)
10 Juzek Sebastian / Porembski Damian - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:6, )
11 Kozubek Filip / Rucki Patryk - Puda Piotr / Polok Paweł 2 0:3 (5:11,1:11,7:11)
12 Roszkowski Adam / Kralczyński Kornel - Rucki Patryk / Kozubek Filip 2 3:1 (11:3, 11:5, 8:11, 11:8)
13 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:2 (11:1, 6:11, 11:8, 6:11, 13:11)
14 Kozubek Filip / Kurek Kamil - Smakowski Marcin / Pełka Jerzy 2 3:2 (11:9.11:7,7:11,9:11,11:8)
22 Massalski Marcin / Kozubek Filip - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 0:3 (9:11,8:11,4:11)