Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Zbigniew
Siódmok
KS Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  13 lutego 1950 r.
32
Występy
14
Zwycięstwa
18
Porażki
43.75%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Siódmok Zbigniew - Krutak Michał 2 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
1 Siódmok Zbigniew - Gajewski Adam 2 3:2 (11:7, 7:11, 11:8, 8:11, 11:6)
2 Walarus Dariusz - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:9)
2 Dytko Dawid - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:5)
4 Wyrzykowski Artur - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:0, 11:3, 11:8,)
4 Suchodolski Zbigniew - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:9)
5 Siódmok Zbigniew - Mielcarz Bartłomiej 2 1:3 (5:11, 11:6, 1:11, 5:11)
5 Siódmok Zbigniew - Bomba Artur 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
6 Boberek Adam - Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:3, 7:11, 9:11, 11:3, 11:9)
6 Rybak Kazimierz - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (11:6, 14:12, 11:13, 11:7)
7 Siódmok Zbigniew - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:9, 12:10, 11:6)
7 Siódmok Zbigniew - Broda Jacek 2 3:2 (11:7, 7:11, 13:11, 7:11, 11:2)
8 Musur Robert - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:9)
8 Kubin Dariusz - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:4, 11:5, 11:6)
9 Kralczyński Kornel - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (11:5, 11:7, 9:11, 11:8)
9 Roszkowski Adam - Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:8, 13:11, 11:5)
10 Polok Paweł - Siódmok Zbigniew 2 2:3 (3:11, 12:10, 5:11, 11:6, 5:11)
10 Gryga Rafał - Siódmok Zbigniew 2 3:1 (14:12, 11:9, 11:13, 11:8)
11 Siódmok Zbigniew - Porembski Damian 2 3:0 (11:6, 11:6, 18:16)
11 Siódmok Zbigniew - Banach Piotr 2 1:3 (5:11, 15:13, 4:11, 8:11)
12 Szczęsnowicz Piotr - Siódmok Zbigniew 2 2:3 (12/10,5/11,11/7,12/14,9/11)
12 Wąsik Michał - Siódmok Zbigniew 2 2:3 (6/11,11/6,11/8,8/11,6/11)
13 Siódmok Zbigniew - Kurek Kamil 2 3:0 (11:5, 14:12, 11:4)
13 Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip 2 3:0 (11:6, 11:3, 11:3)
14 Tomiczek Jakub - Siódmok Zbigniew 2 3:2 (7:11, 12:10, 11:8, 9:11, 11:7)
14 Wróbel Andrzej - Siódmok Zbigniew 2 3:2 (8:11, 7:11, 11:8, 12:10, 11:9)
15 Pełka Jerzy - Siódmok Zbigniew 2 1:3 (7;11, 7;11, 11;8, 12;14)
15 Czyrnia Piotr - Siódmok Zbigniew 2 0:3 (10;12, 10;12, 9;11)
16 Siódmok Zbigniew - Nowakowski Witold 2 3:1 (11:8, 11:5, 5:11, 11:4)
16 Siódmok Zbigniew - Libiszewski Grzegorz 2 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 7:11)
17 Siódmok Zbigniew - Stokłosa Jacek 1 2:3 (7:11, 12:10, 9:11, 12:10,17:19)
17 Siódmok Zbigniew - Wróbel Jan 1 1:3 (5:11, 12:10, 6:11, 12:14)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk / Siódmok Zbigniew - Gajewski Adam / Krutak Michał 2 3:1 (2:11, 11:4, 11:7, 15:13)
2 Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:7, 17:19, 11:5, 11:13, 11:9)
4 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)
5 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 7:11)
6 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
7 Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew - Laska Tadeusz / Oślizło Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
8 Kubin Dariusz / Musur Robert - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 2:3 (11:9, 11:6, 1:11, 6:11, 5:11)
9 Kralczyński Kornel / Roszkowski Adam - Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:8, 8:11, 8:11, 15:13, 12:10)
10 Polok Paweł / Puda Piotr - Siódmok Zbigniew / Buczyński Witold 2 0:3 (9:11, 10:12, 14:16)
11 Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew - Juzek Sebastian / Porembski Damian 2 3:2 (11:4, 11:8, 11:13, 10:12, 11:5)
12 Szczęsnowicz Adam / Szczęsnowicz Piotr - Siódmok Zbigniew / Gasman Dalibor 1 3:1 (12/14,11/7,11/8,11/5)
13 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:2 (11:1, 6:11, 11:8, 6:11, 13:11)
14 Wróbel Jan / Stokłosa Jacek - Gasman Dalibor / Siódmok Zbigniew 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
15 Czyrnia Piotr / Pełka Jerzy - Buczyński Witold / Siódmok Zbigniew 2 0:3 (7;11, 7;11, 10;12)
16 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 2:3 (13:11, 4:11. 11:9, 9:11, 11:2)
17 Siódmok Zbigniew / Mrozek Patryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)