Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Kuc
KS Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 stycznia 1971 r.
34
Występy
14
Zwycięstwa
20
Porażki
41.18%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dytko Dawid - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:7, 14:12)
2 Walarus Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (6:11, 13:11, 9:11, 11:9, 11:3)
4 Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 7:11)
4 Wyrzykowski Artur - Kuc Andrzej 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
5 Kuc Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
5 Kuc Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
6 Badura Jarosław - Kuc Andrzej 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:7)
6 Uniszewski Mariusz - Kuc Andrzej 1 3:2 (11:8, 4:11, 5:11, 11:8, 14:12)
7 Kuc Andrzej - Broda Jacek 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
7 Kuc Andrzej - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
8 Kubin Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (7:11, 6:11, 12:10, 11:3, 11:9)
8 Musur Robert - Kuc Andrzej 2 2:3 (4:11, 5:11, 11:8, 11:9, 8:11)
9 Roszkowski Adam - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
9 Dziendziel Zdzisław - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:5, 13:15, 11:7, 11:8)
10 Gryga Rafał - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 12:10)
10 Polok Paweł - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
13 Kuc Andrzej - Kozubek Filip 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
13 Kuc Andrzej - Kurek Kamil 2 3:2 (12:14, 11:4, 11:5, 8:11, 11:9)
14 Wróbel Jan - Kuc Andrzej 1 3:1 (11:6, 11:8,11:13,11:9)
14 Stokłosa Jacek - Kuc Andrzej 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8)
15 Czyrnia Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (11;8, 11;6, 11;5)
15 Pełka Jerzy - Kuc Andrzej 2 3:2 (11;5, 8;11, 9;11, 11;9, 11;5)
16 Kuc Andrzej - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
16 Kuc Andrzej - Nowakowski Witold 2 0:3 (9:11, 10:12 , 6:11, )
17 Kuc Andrzej - Wróbel Andrzej 2 3:2 (11:7, 4:11, 13:11, 6:11, 11:9)
17 Kuc Andrzej - Tomiczek Jakub 2 1:3 (9:11, 11:3, 6:11, 3:11)
22 Krutak Michał - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9)
22 Rus Maksymilian - Kuc Andrzej 2 0:3 (8:11, 7:11, 8:11)
18 Kuc Andrzej - Czyrnia Piotr 2 2:3 (11:9, 4:11, 6:11, 11:6, 8:11)
18 Kuc Andrzej - Mrozik Zbigniew 2 3:2 (8:11, 11:6, 7:11, 11:4, 11:5)
20 Kuc Andrzej - Kufel Tadeusz 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
20 Kuc Andrzej - Toś Maciej 2 3:0 (11:8, 11:3, 11:3)
21 Kuc Andrzej - Rybak Kazimierz 2 1:3 (7:11, 11:7, 10:12, 10:12)
21 Kuc Andrzej - Gierlicki Grzegorz 2 2:3 (8:11, 9:11, 11:6, 11:7, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:7, 17:19, 11:5, 11:13, 11:9)
4 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)
5 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 7:11)
6 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
7 Kuc Andrzej / Mrozek Patryk - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
8 Kubin Dariusz / Musur Robert - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 2:3 (11:9, 11:6, 1:11, 6:11, 5:11)
9 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (7:11, 11:7, 15:13, 11:8)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
13 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:2 (11:1, 6:11, 11:8, 6:11, 13:11)
14 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Wycisk Rafał / Kuc Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
15 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)
16 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 2:3 (13:11, 4:11. 11:9, 9:11, 11:2)
17 Kuc Andrzej / Wycisk Rafał - Madej Bogusław / Tomiczek Jakub 2 2:3 (7:11, 11:9, 8:11, 12:10, 7:11)
18 Kuc Andrzej / Buczyński Witold - Czyrnia Piotr / Mrozik Zbigniew 2 1:3 (11:5, 6:11, 6:11, 7:11)
20 Kuc Andrzej / Wycisk Rafał - Kufel Tadeusz / Toś Maciej 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:6)
21 Kuc Andrzej / Kuc Szymon - Rybak Kazimierz / Badura Jarosław 2 2:3 (11:8, 11:9, 6:11, 11:13, 9:11)
22 Kobza Wojciech / Rus Maksymilian - Buczyński Witold / Kuc Andrzej 2 0:3 (7:11, 9:11, 8:11)