Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Andrzej
Kuc
KS Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  15 stycznia 1971 r.
24
Występy
9
Zwycięstwa
15
Porażki
37.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 17 33 146:24
2. LKS Orzeł Kozy 18 30 128:52
3. LKS Lesznianka Leszna Górna 17 30 118:52
4. UKTS Sokół II Orzesze 17 27 116:54
5. KS Ogniwo Rogoźna Żory 17 20 88:82
6. LITS Meble Anders II Żywiec 17 19 96:74
7. KS Bojanów 17 19 92:78
8. KTS Lędziny 18 15 87:93
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS II Czechowice Dziedzice 17 17 88:82
2. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 16 16 87:73
3. ULKTS Pszczyna 17 15 81:89
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 17 11 70:100
5. AKS II Mikołów 16 9 66:94
6. Fundacja Talent Cieszyn 17 5 40:130
7. LKS Rój Żory 17 4 47:123
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dytko Dawid - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:8, 11:7, 14:12)
2 Walarus Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (6:11, 13:11, 9:11, 11:9, 11:3)
4 Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej 2 1:3 (6:11, 8:11, 11:7, 7:11)
4 Wyrzykowski Artur - Kuc Andrzej 2 0:3 (5:11, 8:11, 7:11)
5 Kuc Andrzej - Bomba Artur 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
5 Kuc Andrzej - Mielcarz Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 12:10, 11:9)
6 Badura Jarosław - Kuc Andrzej 1 3:0 (11:8, 13:11, 11:7)
6 Uniszewski Mariusz - Kuc Andrzej 1 3:2 (11:8, 4:11, 5:11, 11:8, 14:12)
7 Kuc Andrzej - Broda Jacek 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:5)
7 Kuc Andrzej - Oślizło Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7)
8 Kubin Dariusz - Kuc Andrzej 2 3:2 (7:11, 6:11, 12:10, 11:3, 11:9)
8 Musur Robert - Kuc Andrzej 2 2:3 (4:11, 5:11, 11:8, 11:9, 8:11)
9 Roszkowski Adam - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:9, 10:12, 12:10, 11:9)
9 Dziendziel Zdzisław - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:5, 13:15, 11:7, 11:8)
10 Gryga Rafał - Kuc Andrzej 2 3:1 (11:4, 11:6, 7:11, 12:10)
10 Polok Paweł - Kuc Andrzej 2 3:0 (11:5, 11:9, 11:5)
13 Kuc Andrzej - Kozubek Filip 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:9)
13 Kuc Andrzej - Kurek Kamil 2 3:2 (12:14, 11:4, 11:5, 8:11, 11:9)
14 Wróbel Jan - Kuc Andrzej 1 3:1 (11:6, 11:8,11:13,11:9)
14 Stokłosa Jacek - Kuc Andrzej 1 3:1 (10:12, 11:8, 11:7, 11:8)
15 Czyrnia Piotr - Kuc Andrzej 2 3:0 (11;8, 11;6, 11;5)
15 Pełka Jerzy - Kuc Andrzej 2 3:2 (11;5, 8;11, 9;11, 11;9, 11;5)
16 Kuc Andrzej - Libiszewski Grzegorz 2 0:3 (9:11, 8:11, 7:11)
16 Kuc Andrzej - Nowakowski Witold 2 0:3 (9:11, 10:12 , 6:11, )

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Dytko Dawid / Walarus Dariusz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (11:7, 17:19, 11:5, 11:13, 11:9)
4 Lewczak Krzysztof / Suchodolski Zbigniew - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:2 (5:11, 20:18, 11:6, 7:11, 11:9)
5 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Komandzik Rafał / Bomba Artur 2 1:3 (11:6, 8:11, 6:11, 7:11)
6 Badura Jarosław / Rybak Kazimierz - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
7 Kuc Andrzej / Mrozek Patryk - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
8 Kubin Dariusz / Musur Robert - Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew 2 2:3 (11:9, 11:6, 1:11, 6:11, 5:11)
9 Ihas Janusz / Ihas Jerzy - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (7:11, 11:7, 15:13, 11:8)
10 Gryga Rafał / Ramenda Krzysztof - Kuc Andrzej / Gasman Dalibor 1 3:1 (11:9, 2:11, 11:5, 11:7)
13 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Kozubek Filip / Rucki Patryk 2 3:2 (11:1, 6:11, 11:8, 6:11, 13:11)
14 Tomiczek Jakub / Wróbel Andrzej - Wycisk Rafał / Kuc Andrzej 2 3:0 (11:9, 11:9, 11:9)
15 Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz - Gasman Dalibor / Kuc Andrzej 1 3:1 (8;11, 11;7, 11;3, 11;6)
16 Kuc Andrzej / Siódmok Zbigniew - Nowakowski Witold / Walarus Dariusz 2 2:3 (13:11, 4:11. 11:9, 9:11, 11:2)