Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Patryk
Mrozek
KS Bojanów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 lutego 1995 r.
26
Występy
23
Zwycięstwa
3
Porażki
88.46%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. 0 0 :
2. 0 0 :

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. LUKS Węgierska Górka 22 41 185:35
2. LKS Lesznianka Leszna Górna 22 38 150:70
3. UKTS Sokół II Orzesze 22 33 139:81
4. LKS Orzeł Kozy 22 31 141:79
5. KS Bojanów 22 27 128:92
6. KS Ogniwo Rogoźna Żory 22 22 106:114
7. LITS Meble Anders II Żywiec 22 21 111:109
8. KTS Lędziny 22 18 101:119
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. LKS Gwiazda Seger Skrzyszów 21 21 115:95
2. ULKTS Pszczyna 21 21 105:105
3. MKS II Czechowice Dziedzice 21 20 106:104
4. KRS TKKF Relaks Wodzisław 21 14 86:124
5. AKS II Mikołów 21 13 87:123
6. Fundacja Talent Cieszyn 21 11 63:147
7. LKS Rój Żory 21 7 67:143
8. PKS Olimpijczyk Gilowice 15 0 0:150
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk - Gajewski Adam 2 3:1 (9:11, 11:4, 11:2, 11:6)
1 Mrozek Patryk - Krutak Michał 2 3:1 (9:11, 11:1, 11:7, 11:4)
4 Friebe Janusz - Mrozek Patryk 1 3:2 (9:11, 11:5, 11:13, 14:12, 11:5)
4 Lewczak Krzysztof - Mrozek Patryk 1 2:3 (7:11, 8:11, 11:9, 11:8, 6:11)
5 Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:3)
5 Mrozek Patryk - Komandzik Rafał 1 3:0 (11:6, 11:4, 11:6)
7 Mrozek Patryk - Laska Tadeusz 1 3:1 (11:9, 11:5, 8:11, 11:1)
7 Mrozek Patryk - Kapek Roman 1 3:1 (15:13, 7:11, 11:5, 15:13)
11 Mrozek Patryk - Banach Piotr 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:1, 11:5)
11 Mrozek Patryk - Porembski Damian 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:9)
13 Mrozek Patryk - Rucki Patryk 1 3:0 (11:5, 11:2, 11:3)
13 Mrozek Patryk - Massalski Marcin 1 3:1 (5:11, 11:6, 11:5, 13:11)
16 Mrozek Patryk - Walarus Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 8:11)
16 Mrozek Patryk - Dytko Dawid 1 3:2 (9:11, 11:9, 11:9, 10:12, 11:8)
17 Mrozek Patryk - Wróbel Jan 1 3:2 (11:8, 11:3, 4:11, 6:11, 11:5)
17 Mrozek Patryk - Stokłosa Jacek 1 2:3 (13:11, 11:9, 5:11, 8:11, 6:11)
22 Sobel Bartosz - Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 8:11, 6:11)
22 Kobza Wojciech - Mrozek Patryk 1 0:3 (7:11, 8:11, 9:11)
18 Mrozek Patryk - Mrozik Sebastian 1 3:1 (11:3, 9:11, 12:10, 11:5)
18 Mrozek Patryk - Jurowicz Grzegorz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:4)
19 Mrozek Patryk - Ihas Jerzy 1 3:1 (11:5, 13:11, 6:11, 11:5)
19 Mrozek Patryk - Ihas Janusz 1 3:0 (11:2, 11:5, 11:6)
20 Mrozek Patryk - Budzyński Henryk 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:5, 11:7)
20 Mrozek Patryk - Kuś Aleksander 1 3:0 (11:3, 11:2, 11:6)
21 Mrozek Patryk - Badura Jarosław 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:1, 11:5)
21 Mrozek Patryk - Uniszewski Mariusz 1 3:1 (12:10, 11:7, 11:13, 11:3)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Mrozek Patryk / Siódmok Zbigniew - Gajewski Adam / Krutak Michał 2 3:1 (2:11, 11:4, 11:7, 15:13)
4 Friebe Janusz / Wyrzykowski Artur - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (6:11, 7:11, 11:8, 7:11)
5 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Kochańczyk Łukasz / Mielcarz Bartłomiej 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
7 Kuc Andrzej / Mrozek Patryk - Kapek Roman / Broda Jacek 2 3:1 (11:9, 11:8, 10:12, 11:7)
11 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Jabłoński Filip / Banach Piotr 1 3:0 (11:7, 11:9, 13:11)
13 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Massalski Marcin / Kurek Kamil 1 3:0 (11:5, 12:10, 11:5)
16 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Dytko Dawid / Libiszewski Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
17 Siódmok Zbigniew / Mrozek Patryk - Stokłosa Jacek / Wróbel Jan 1 0:3 (8:11, 9:11, 4:11)
18 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Mrozik Sebastian / Jurowicz Grzegorz 1 3:2 (11:7, 11:13, 12:10, 6:11, 11:5)
19 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Ihas Jerzy / Roszkowski Adam 1 3:1 (12:10, 7:11, 11:6, 11:8)
20 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Budzyński Henryk / Kuś Aleksander 1 3:2 (6:11, 8:11, 11:5, 11:3, 11:4)
21 Gasman Dalibor / Mrozek Patryk - Uniszewski Mariusz / Gierlicki Grzegorz 1 3:0 (11:9, 11:8, 11:8)
22 Sobel Bartosz / Krutak Michał - Gasman Dalibor / Mrozek Patryk 1 1:3 (11:8, 7:11, 9:11, 8:11)