Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kacper
Rusin
Kadra Juniorów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  30 grudnia 2006 r.
12
Występy
2
Zwycięstwa
10
Porażki
16.67%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
11 Rusin Kacper - Rozwadowski Paweł 2 0:3 (6:11, 8:11, 1:11)
11 Rusin Kacper - Gwizdon Oliwier 2 0:3 (9:11,2:11, 8:11 )
14 Głuszek Wojciech - Rusin Kacper 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:5, 11:6)
14 Kleszcz Krzesimir - Rusin Kacper 2 3:2 (13:11, 10:12, 11:8, 9:11, 11:6)
15 Rusin Kacper - Tkocz Marek 2 1:3 (7:11, 11:7, 5:11, 4:11)
15 Rusin Kacper - Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11, 11:8, 6:11, 4:11)
13 Rusin Kacper - Kot Szymon 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:6)
13 Rusin Kacper - Podsadniak Wiktor 2 3:0 (11:5, 11:7, 11:9)
19 Bąk Sebastian - Rusin Kacper 2 3:0 (11:4, 11:3, 11:5)
19 Pacek Paweł - Rusin Kacper 2 3:1 (11:4, 4:11, 11:8, 11:8)
21 Rusin Kacper - Brożek Piotr 2 0:3 (5:11, 7:11, 6:11 )
21 Rusin Kacper - Papała Jakub 2 1:3 (11:9, 6:11, 5:11, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
11 Radło Szymon / Rusin Kacper - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 2:3 (11:6, 11:5, 11:13, 11:13, 7:11)
13 Czapla Kamil / Rusin Kacper - Podsadniak Wiktor / Kot Szymon 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
14 Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir - Rusin Kacper / Radło Szymon 2 0:3 (10:12, 10:12, 8:11)
15 Czapla Kamil / Rusin Kacper - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 2 0:3 (3:11, 5:11, 12:14)
19 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Lilien Aleksander / Rusin Kacper 1 3:2 (11:8,9:11,11:4,9:11,11:8)
21 Radło Szymon / Rusin Kacper - Ziętara Ksawery / Papała Jakub 1 1:3 (11:9, 9:11, 10:12, 3:11)