Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Pawłowski
Kadra Juniorów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  21 października 2001 r.
26
Występy
6
Zwycięstwa
20
Porażki
23.08%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michael Daniel - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11/2, 11/3, 9/11, 11/6)
1 Dworakowski Rafał - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11/7, 12/10, 6/11, 11/9)
2 Pawłowski Krzysztof - Korzec Przemysław 1 1:3 (5:11, 8:11, 11:8, 3:11)
2 Pawłowski Krzysztof - Myszewski Adrian 1 0:3 (6:11, 3:11, 9:11)
4 Zwoliński Mariusz - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:9, 11:3, 9:11, 11:3)
4 Stecyszyn Jakub - Pawłowski Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:7)
5 Pawłowski Krzysztof - Iwaniuk Grzegorz 1 0:3 (4:11, 9:11, 10:12)
5 Pawłowski Krzysztof - Burkacki Mateusz 1 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:8, 11:3)
7 Pawłowski Krzysztof - Pietraszko Łukasz 1 1:3 (8:11, 11:2, 6:11, 7:11)
7 Pawłowski Krzysztof - Pal Waldemar 1 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 8:11)
8 Kowol Marek - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:9,)
8 Kempa Mateusz - Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (11:5, 7:11, 10:12, 12:14,)
10 Cioch Błażej - Pawłowski Krzysztof 1 3:0 (11:9, 11:2, 11:4)
10 Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 11:9, 10:12, 11:7)
11 Pawłowski Krzysztof - Bajer Kamil 1 3:1 (9:11,11:5, 11:3, 11:7 )
11 Pawłowski Krzysztof - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (5:11, 2:11, 5:11)
14 Galas Michał - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:5, 8:11, 11:8, 11:5)
14 Załuski Jakub - Pawłowski Krzysztof 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:6)
15 Pawłowski Krzysztof - Przewłocki Jacek 1 0:3 (9:11, 7:11, 9:11)
15 Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur 1 0:3 (4:11, 11:13, 5:11)
13 Pawłowski Krzysztof - Skórski Michał 1 3:1 (11:6, 7:11, 11:6, 12:10)
13 Pawłowski Krzysztof - Babicz Adam 1 3:1 (11:7, 7:11, 11:3, 11:4)
16 Pawłowski Krzysztof - Wróbel Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
16 Pawłowski Krzysztof - Trela Mateusz 1 1:3 (6:11, 11:6, 9:11, 8:11)
17 Klimczok Mateusz - Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (8:11, 9:11, 6:11)
17 Skop Szymon - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (3/11, 9/11, 11/13)
2 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 1 2:3 (8:11, 11:7, 12:10, 7:11, 9:11)
4 Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:6, 10:12, 12:10, 12:10)
5 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
7 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:8, 11:13)
8 Kowol Marek / Borek Łukasz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (11:6, 4:11, 11:13, 9:11,)
10 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Pawłowski Krzysztof / Lilien Aleksander 1 2:3 (12:10, 6:11, 11:9, 17:19, 8:11)
11 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1 3:1 (11:7, 11:8, 9:11, 11:2)
13 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Skórski Michał / Babicz Adam 1 3:0 (11:6, 11:6, 11:8)
14 Załuski Jakub / Galas Michał - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 3:2 (11:6, 6:11, 12:10, 7:11, 11:8)
15 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 0:3 (4:11, 9:11, 9:11)
16 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 0:3 (11:13, 11:13, 8:11)
17 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 10:!2)