Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Krzysztof
Gumiński
TS Kuźnia Martex Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  3 listopada 2003 r.
44
Występy
20
Zwycięstwa
24
Porażki
45.45%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Trela Mateusz - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:9, 11:8, 7:11, 11:5)
1 Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (4:11, 8:11, 11:4, 11:6, 11:9)
2 Gumiński Krzysztof - Lasota Mateusz 2 3:2 (5/11 11/7 11/9 6/11 13/11)
2 Gumiński Krzysztof - Piecowski Mirosław 2 2:3 (1/11 11/8 4/11 11/8 12/14)
3 Eliasz Adrian - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:8, 11:4, 6:11, 11:7,)
3 Korzec Przemysław - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:8, 9::11, 11:8, 11:4, )
4 Gumiński Krzysztof - Radło Szymon 2 3:1 (12:10, 7:11, 11:9, 11:1)
4 Gumiński Krzysztof - Skórko Bartłomiej 2 3:2 (11:8, 10:12, 11:6, 9:11, 11:6)
6 Pacek Krzysztof - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (10:12, 8:11, 8:11)
6 Iwaniuk Grzegorz - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:5, 11:4, 11:8)
9 Gumiński Krzysztof - Borek Łukasz 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:9)
9 Gumiński Krzysztof - Święcicki Szymon 2 1:3 (14:16, 8:11, 11:5, 4:11)
8 Pniaczek Dominik - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:6, 11:8, 6:11, 13:11)
8 Kufel Dominik - Gumiński Krzysztof 2 1:3 (9:11, 8:11, 11:6, 5:11)
10 Lubaś Sebastian - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
10 Steuer Dariusz - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
11 Gumiński Krzysztof - Wróbel Paweł 2 3:2 (11/9 8/11 11/8 12/14 11/1)
11 Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid 2 3:1 (11/6 7/11 11/8 11/6)
13 Gumiński Krzysztof - Papała Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
13 Gumiński Krzysztof - Ziętara Ksawery 2 3:1 (11:3,11:5, 7:11, 11:1)
12 Rozwadowski Paweł - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:5, 9:11, 11:9, 14:12.)
12 Gwizdon Oliwier - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (10:12, 8:11, 9:11.)
14 Szydło Aleksander - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (9:11, 11:9, 11:5, 11:9)
14 Skórski Michał - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:3, 11:8)
15 Gumiński Krzysztof - Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (9:11, 11:7, 12:14, 6:11, )
15 Gumiński Krzysztof - Głuszek Wojciech 2 0:3 (11:13, 7:11, 4:11, )
16 Gumiński Krzysztof - Chorąży Maciej 2 3:1 (10:12, 11:6, 11:4, 11:4,)
16 Gumiński Krzysztof - Kaczmarek Jakub 2 3:0 (11:7, 11:6, 11:7, )
17 Woźniak Jakub - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12;10, 8;11, 11;9, 7;11, 11;6)
17 Tkocz Marek - Gumiński Krzysztof 2 0:3 (0;11, 0;11, 0;11)
20 Gumiński Krzysztof - Trela Mateusz 2 2:3 (11:6, 7:11, 11:8, 8:11, 8:11)
20 Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon 2 1:3 (9:11, 12:10, 8:11, 4:11)
18 Kleszcz Krzesimir - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (12:10, 11:9, 11:6)
18 Głuszek Wojciech - Gumiński Krzysztof 2 1:3 (9:11, 10:12, 11:4, 6:11)
19 Gumiński Krzysztof - Steuer Dariusz 2 3:2 (11:9, 7:11, 11:5, 8:11, 11:9)
19 Gumiński Krzysztof - Kwodawski Bartosz 2 1:3 (11:9, 6:11, 4:11, 5:11)
21 Idaczyk Dominik - Gumiński Krzysztof 2 2:3 (11:7, 12:14, 6:11, 11:5, 10:12)
21 Jędrysik Dawid - Gumiński Krzysztof 2 3:2 (11:9, 11:9, 9:11, 8:11, 12:10)
22 Gumiński Krzysztof - Piątek Adam 2 3:0 (11:9, 11:3, 11:3)
22 Gumiński Krzysztof - Tkocz Marek 2 3:1 (11:7, 7:11, 11:8, 11:9)
23 Dworakowski Rafał - Gumiński Krzysztof 2 3:1 (9:11, 11:8, 11:9, 11:9)
23 Lasota Mateusz - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)
24 Gumiński Krzysztof - Korzec Przemysław 2 0:3 (6:11, 7:11, 9:11.)
24 Gumiński Krzysztof - Baran Sebastian 2 3:1 (11:3, 8:11, 11:4, 11:6.)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Gumiński Krzysztof / Stecyszyn Jakub 2 3:0 (11:7, 12:10, 11:8 )
2 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 0:3 (9/11 8/11 9/11)
3 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7, )
4 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Radło Szymon / Skórko Bartłomiej 2 3:2 (11:7, 11:6, 14:16, 6:11, 13:11)
6 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Paweł - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
8 Kufel Dominik / Pniaczek Dominik - Gumiński Krzysztof / Prudel Leszek 2 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 12:14)
9 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12:14, 14:12, 7:11, 11:6, 13:11)
11 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11/4 11/1 11/3)
12 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 2:3 (3:11, 7:11, 19:17, 11:8, 9:11.)
13 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Durak Kamil / Ziętara Ksawery 2 3:2 (11:8,11:3,8:11, 6:11, 19:17)
14 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:6, 10:12)
15 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11, )
16 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Bartusik Marek / Chorąży Maciej 2 2:3 (7:11, 11:3, 11:6, 10:12,8:11, )
17 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11;5, 6;11, 11;1, 13;11)
18 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:7)
19 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 15:13, 8:11)
20 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 7:11)
21 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:9)
22 Gumiński Krzysztof / Lasota Marcin - Piątek Adam / Tkocz Marek 2 3:2 (8:11, 11:7, 12:10, 10:12, 11:5)
23 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Stecyszyn Jakub / Gumiński Krzysztof 2 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
24 Stecyszyn Jakub / Gumiński Krzysztof - Baran Sebastian / Eliasz Adrian 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:6, 9:11, 11:4.)