Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Leszek
Prudel
TS Kuźnia Martex Rybnik
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  28 kwietnia 1976 r.
40
Występy
27
Zwycięstwa
13
Porażki
67.5%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Twardowski Szymon - Prudel Leszek 2 0:3 (9:11, 9:11, 7:11)
1 Łysakowski Michał - Prudel Leszek 2 0:3 (5:11, 7:11, 5:11)
2 Prudel Leszek - Piecowski Mirosław 2 3:2 (12/14 11/6 11/7 7/11 11/9)
2 Prudel Leszek - Lasota Mateusz 2 1:3 (8/11 6/11 11/6 4/11)
3 Korzec Przemysław - Prudel Leszek 2 3:2 (9:11, 11:5, 6:11, 14:12, 13:11,)
3 Eliasz Adrian - Prudel Leszek 2 3:0 (11:6, 13:11, 12:10,)
4 Prudel Leszek - Skórko Bartłomiej 2 3:0 (11:6, 11:5, 11:4)
4 Prudel Leszek - Radło Szymon 2 3:1 (12:10, 10:12, 11:6, 11:2)
6 Iwaniuk Grzegorz - Prudel Leszek 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:2)
6 Pacek Krzysztof - Prudel Leszek 2 0:3 (6:11, 8:11, 4:11)
9 Prudel Leszek - Święcicki Szymon 2 1:3 (4:11, 11:8, 7:11, 11:13)
9 Prudel Leszek - Borek Łukasz 2 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
8 Kufel Dominik - Prudel Leszek 2 1:3 (12:10, 6:11, 1:11, 14:16)
8 Pniaczek Dominik - Prudel Leszek 2 0:3 (7:11, 3:11, 6:11)
10 Steuer Dariusz - Prudel Leszek 2 2:3 (4:11, 11:8, 12:10, 10:12, 3:11)
10 Lubaś Sebastian - Prudel Leszek 2 1:3 (13:11, 10:12, 7:11, 9:11)
11 Prudel Leszek - Grabski Dawid 2 3:1 (7/11 11/4 12/10 12/10)
11 Prudel Leszek - Wróbel Paweł 2 3:0 (11/3 11/8 11/6)
13 Prudel Leszek - Ziętara Ksawery 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:3)
13 Prudel Leszek - Papała Jakub 2 3:0 (11:2, 11:4,11:5)
12 Gwizdon Oliwier - Prudel Leszek 2 0:3 (7:11, 4:11, 6:11.)
12 Rozwadowski Paweł - Prudel Leszek 2 3:1 (11:8, 9:11, 14:12, 11:7.)
14 Skórski Michał - Prudel Leszek 2 0:3 (2:11, 5:11, 4:11)
14 Szydło Aleksander - Prudel Leszek 2 3:1 (12:10, 10:12, 11:9, 11:7)
15 Prudel Leszek - Głuszek Wojciech 2 3:0 (11:4, 11:4, 11:5, )
15 Prudel Leszek - Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (6:11, 9:11, 14:12, 8:11, )
16 Prudel Leszek - Bartusik Marek 1 3:0 (15:13, 11:7, 11:3, )
16 Prudel Leszek - Skop Szymon 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11, )
17 Tkocz Marek - Prudel Leszek 2 0:3 (10;12, 3;11, 3;11)
17 Woźniak Jakub - Prudel Leszek 2 1:3 (10;12, 11;8, 7;11, 6;11)
20 Prudel Leszek - Balcerzak Marcin 1 3:1 (11:4, 6:11, 11:8, 15:13)
20 Prudel Leszek - Wróbel Dariusz 1 1:3 (4:11, 11:9, 6:11, 4:11)
18 Załuski Jakub - Prudel Leszek 1 3:0 (11:5, 11:5, 11:8)
18 Galas Michał - Prudel Leszek 1 3:0 (11:4, 11:8, 11:8)
19 Prudel Leszek - Lubaś Sebastian 1 3:0 (11:7, 12:10, 11:6)
19 Prudel Leszek - Kądziela Marek 1 0:3 (6:11, 7:11, 6:11)
21 Klimczok Mateusz - Prudel Leszek 1 1:3 (9:11, 5:11, 11:9, 5:11)
21 Bartusik Marek - Prudel Leszek 1 1:3 (4:11, 11:8, 6:11, 8:11)
22 Prudel Leszek - Przewłocki Jacek 1 3:1 (12:10, 5:11, 11:8, 11:6)
22 Prudel Leszek - Woźniak Jakub 1 3:0 (16:14, 11:6, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Zwoliński Mariusz / Prudel Leszek 1 3:0 (11:2, 11:3, 11:10)
2 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 0:3 (9/11 8/11 9/11)
3 Myszewski Adrian / Korzec Przemysław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:9, 11:4, 11:7, )
4 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Radło Szymon / Skórko Bartłomiej 2 3:2 (11:7, 11:6, 14:16, 6:11, 13:11)
6 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Paweł - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
8 Kufel Dominik / Pniaczek Dominik - Gumiński Krzysztof / Prudel Leszek 2 1:3 (11:9, 6:11, 7:11, 12:14)
9 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12:14, 14:12, 7:11, 11:6, 13:11)
11 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 3:0 (11/4 11/1 11/3)
12 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 2:3 (3:11, 7:11, 19:17, 11:8, 9:11.)
13 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Durak Kamil / Ziętara Ksawery 2 3:2 (11:8,11:3,8:11, 6:11, 19:17)
14 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:6, 10:12)
15 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (11:4, 4:11, 7:11, 7:11, )
16 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Bartusik Marek / Chorąży Maciej 2 2:3 (7:11, 11:3, 11:6, 10:12,8:11, )
17 Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11;5, 6;11, 11;1, 13;11)
18 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (10:12, 11:7, 11:6, 11:7)
19 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 15:13, 8:11)
20 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 8:11, 11:9, 7:11)
21 Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:1 (11:7, 11:9, 11:13, 11:9)
22 Zwoliński Mariusz / Prudel Leszek - Woźniak Jakub / Przewłocki Jacek 1 3:2 (15:13, 8:11, 11:6, 4:11, 13:11)