Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Paweł
Pacek
LZS Odra Kąty Opolskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 lipca 1984 r.
31
Występy
4
Zwycięstwa
27
Porażki
12.9%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczok Mateusz - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
2 Pacek Paweł - Wróbel Dariusz 1 0:3 (9:11, 5:11, 1:11)
2 Pacek Paweł - Balcerzak Marcin 1 0:3 (4:11, 5:11, 6:11)
3 Michael Daniel - Pacek Paweł 1 3:0 (11/3, 11/7, 11/4)
3 Dworakowski Rafał - Pacek Paweł 1 3:1 (13/11, 11/5, 8/11, 11/9)
4 Pacek Paweł - Myszewski Adrian 1 0:3 (5:11, 1:11, 9:11)
6 Pacek Paweł - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (8:11, 11:4, 12:10, 10:12, 9:11)
6 Pacek Paweł - Stecyszyn Jakub 1 2:3 (11:7, 9:11, 11:8, 12:14, 3:11)
9 Pacek Paweł - Pal Waldemar 1 0:3 (7:11,8:11,7:11)
9 Pacek Paweł - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:8,6:11,6:11,13:11,10:12)
10 Kempa Mateusz - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9,)
10 Kowol Marek - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:9, 11:5,)
11 Pacek Paweł - Kądziela Marek 1 1:3 (4:11, 11:9, 5:11, 7:11)
11 Pacek Paweł - Kwodawski Bartosz 1 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
12 Ramenda Adam - Pacek Paweł 1 3:0 (11:5, 11:1. 11:6)
14 Ziętara Ksawery - Pacek Paweł 2 3:0 (11:6 ,11:8 ,12:10)
15 Pacek Paweł - Szydło Stanisław 1 1:3 (11:8,6:11,3:11,5:11)
13 Pacek Paweł - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (3:11,3:11,8:11)
13 Pacek Paweł - Gwizdon Oliwier 1 0:3 (6:11,8:11,5:11)
16 Pacek Paweł - Szołtysek Artur 1 1:3 (11:7,2:11,8:11,7:11)
17 Załuski Jakub - Pacek Paweł 1 3:0 (11:2, 11:4, 11:3)
17 Galas Michał - Pacek Paweł 1 3:0 (11:3, 13:11, 11:7)
18 Gwizdon Oliwier - Pacek Paweł 2 3:0 (11:6, 11:8, 11:8.)
18 Fomin Jurij - Pacek Paweł 2 2:3 (11:13, 11:9, 11:2, 6:11, 7:11.)
19 Pacek Paweł - Mugowski Arkadiusz 2 1:3 (12:!0, 4:11, 6:11, 4:11)
19 Pacek Paweł - Rusin Kacper 2 3:1 (11:4, 4:11, 11:8, 11:8)
22 Pacek Paweł - Brożek Piotr 2 0:3 (4:11,6:11,10:12)
23 Pniaczek Dominik - Pacek Paweł 2 3:1 (14:12, 7:11, 11:6, 11:4)
23 Rułka Filip - Pacek Paweł 2 1:3 (9:11, 11:5, 4:11, 7:11)
24 Skórski Michał - Pacek Paweł 2 2:3 (12:14, 7:11, 11:7, 12:10, 1:11)
24 Minda Michał - Pacek Paweł 2 3:2 (10:12, 11:6, 11:4, 9:11, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
6 Iwaniuk Grzegorz / Pacek Paweł - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:5)
9 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Pniaczek Dominik / Kobza Wojciech 2 3:2 (5:11,11:4,7:11,12:10,11:2)
11 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
13 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij 2 3:1 (11:6,11:6,8:11,11:8)
14 Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Pacek Paweł / Pacek Krzysztof 2 1:3 (4:11 ,11:4 ,6:11 ,2:11)
15 Pacek Krzysztof / Pacek Paweł - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 2:3 (11:2,11:3,11:13,2:11,4:11)
16 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 1:3 (8:11,11:6,10:12,8:11)
18 Gwizdon Oliwier / Fomin Jurij - Pacek Paweł / Bąk Sebastian 2 0:3 (7:11, 1:11, 7:11.)
19 Pacek Paweł / Bąk Sebastian - Mugowski Arkadiusz / Czapla Kamil 2 3:0 (11:8, 11:8, 11:3)
23 Pal Waldemar / Pniaczek Dominik - Pacek Paweł / Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:8, 7:11, 8:11, 11:8, 11:8)
24 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Burkacki Mateusz / Pacek Paweł 1 3:0 (11:8. 11:7, 11:8)