Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Burkacki
LZS Odra Kąty Opolskie
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  9 marca 1991 r.
29
Występy
3
Zwycięstwa
26
Porażki
10.34%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon - Burkacki Mateusz 1 3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:5)
1 Klimczok Mateusz - Burkacki Mateusz 1 3:0 (11:2, 11:9, 11:5)
2 Burkacki Mateusz - Balcerzak Marcin 1 0:3 (8:11, 3:11, 6:11)
2 Burkacki Mateusz - Wróbel Dariusz 1 0:3 (4:11, 7:11, 6:11)
3 Dworakowski Rafał - Burkacki Mateusz 1 3:0 (13/11, 12/10, 11/6)
3 Michael Daniel - Burkacki Mateusz 1 3:0 (11/4, 11/4, 11/2)
5 Lilien Aleksander - Burkacki Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:9, 11:4, 12:10)
5 Pawłowski Krzysztof - Burkacki Mateusz 1 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:8, 11:3)
4 Burkacki Mateusz - Baran Sebastian 1 1:3 (11:6, 6:11, 8:11, 5:11)
4 Burkacki Mateusz - Myszewski Adrian 1 0:3 (6:11, 3:11, 3:11)
6 Burkacki Mateusz - Stecyszyn Jakub 1 3:2 (6:11, 11:7, 11:5, 6:11, 11:7)
6 Burkacki Mateusz - Zwoliński Mariusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 2:11)
9 Burkacki Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (7:11,6:11,7:11)
9 Burkacki Mateusz - Pal Waldemar 1 1:3 (7:11,14:12,11:13,5:11)
10 Kowol Marek - Burkacki Mateusz 1 3:2 (11:9, 4:11, 11:7, 13:15, 11:6,)
10 Kempa Mateusz - Burkacki Mateusz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:9,)
11 Burkacki Mateusz - Kwodawski Bartosz 1 1:3 (11:8, 9:11, 9:11, 6:11)
11 Burkacki Mateusz - Kądziela Marek 1 1:3 (9:11, 18:16, 5:11, 12:14)
12 Cioch Błażej - Burkacki Mateusz 1 3:0 (16:14, 11:6, 11:9)
12 Ramenda Adam - Burkacki Mateusz 1 3:2 (11:6, 9:11, 5:11, 11:3, 11:5)
14 Brożek Piotr - Burkacki Mateusz 1 3:1 (11:7 ,14:16 ,11:4 ,12:10)
14 Durak Kamil - Burkacki Mateusz 1 3:2 (11:6 ,8:11 ,8:11 ,11:4 ,18:16)
15 Burkacki Mateusz - Minda Michał 1 2:3 (11:2,11:7,10:12,11:13,8:11)
13 Burkacki Mateusz - Gwizdon Oliwier 1 3:0 (11:9,11:8,11:6)
13 Burkacki Mateusz - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (6:11,6:11,1:11)
16 Burkacki Mateusz - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:8,11:4,11:5)
16 Burkacki Mateusz - Szołtysek Artur 1 0:3 (12:14,4:11,9:11)
17 Galas Michał - Burkacki Mateusz 1 3:0 (11:3, 11:6, 11:9)
17 Załuski Jakub - Burkacki Mateusz 1 3:2 (5:11, 11:7, 11:7, 6:11, 12:10)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 12:14)
2 Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 2:3 (4:11, 12:10, 6:11, 11:7, 5:11)
3 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Bąk Sebastian / Burkacki Mateusz 1 1:3 (9/11, 9/11, 13/11, 10/12)
4 Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian - Baran Sebastian / Struś Piotr 1 0:3 (10:12, 9:11, 8:11)
5 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:8)
6 Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 1:3 (8:11, 11:6, 6:11, 5:11)
9 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (16:18,9:11,11:13)
10 Kowol Marek / Borek Kamil - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:6, 2:11,)
11 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 3:1 (11:5, 6:11, 11:8, 11:9)
12 Cioch Błażej / Grabski Dawid - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:7, 11:7)
13 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1 0:3 (7:11,9:11,17:19)
14 Brożek Piotr / Durak Kamil - Iwaniuk Grzegorz / Burkacki Mateusz 1 0:3 (8:11 ,5:11 ,7:11)
15 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Minda Michał / Skórski Michał 1 1:3 (11:9,10:12,6:11,7:11)
16 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (7:11,11:8,7:11,11:7,4:11)
17 Załuski Jakub / Galas Michał - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 3:2 (16:18, 11:7, 9:11, 11:6, 12:10)