Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Waldemar
Pal
LITS Meble Anders Żywiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 września 1986 r.
34
Występy
24
Zwycięstwa
10
Porażki
70.59%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pal Waldemar - Szołtysek Artur 1 3:1 (9:11, 11:6, 11:3, 11:6)
2 Pal Waldemar - Przewłocki Jacek 1 2:3 (2:11, 9:11, 11:6, 11:9, 5:11)
3 Klimczok Mateusz - Pal Waldemar 1 1:3 (11:9; 9:11; 7:11; 9:11)
3 Skop Szymon - Pal Waldemar 1 3:2 (15:13; 13:11; 10:12; 7:11; 11:4)
6 Pal Waldemar - Baran Sebastian 1 3:0 (11:9, 11:6, 11:5)
6 Pal Waldemar - Myszewski Adrian 1 2:3 (9:11, 8:11, 11:7, 11:9, 10:12)
7 Lilien Aleksander - Pal Waldemar 1 1:3 (7:11, 13:15, 11:5, 9:11)
7 Pawłowski Krzysztof - Pal Waldemar 1 1:3 (8:11, 11:8, 9:11, 8:11)
8 Pal Waldemar - Zwoliński Mariusz 1 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
8 Pal Waldemar - Stecyszyn Jakub 1 2:3 (11:3, 8:11, 10:12, 11:9, 9:11)
9 Pacek Paweł - Pal Waldemar 1 0:3 (7:11,8:11,7:11)
9 Burkacki Mateusz - Pal Waldemar 1 1:3 (7:11,14:12,11:13,5:11)
12 Kowol Marek - Pal Waldemar 1 1:3 (12:10, 8:11, 6:11, 7:11)
12 Kempa Mateusz - Pal Waldemar 1 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
14 Cioch Błażej - Pal Waldemar 1 3:2 (11:8, 5:11, 7:11, 12:10, 11:8)
14 Ramenda Adam - Pal Waldemar 1 3:2 (11:6, 6:11, 5:11, 11:9, 11:8)
15 Pal Waldemar - Kowalski Damian 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
15 Pal Waldemar - Kalinowski Mateusz 1 2:3 (11:7, 4:11, 5:11, 11:7, 8:11)
13 Pal Waldemar - Kwodawski Bartosz 1 3:0 (11:7, 11:8, 11:5)
13 Pal Waldemar - Kądziela Marek 1 1:3 (8:11, 11:6, 4:11, 8:11)
16 Pal Waldemar - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:6, 3:11, 11:3, 11:9)
16 Pal Waldemar - Minda Michał 1 3:2 (11:5, 9:11, 9:11, 13:11, 11:8)
17 Brożek Piotr - Pal Waldemar 1 0:3 (10:12 , 8:11 , 8:11)
17 Durak Kamil - Pal Waldemar 1 0:3 (7:11 , 7:11 , 7:11)
18 Pal Waldemar - Radło Szymon 1 3:2 (9:11, 11:13, 11:2, 11:7, 11:7)
18 Pal Waldemar - Lilien Aleksander 1 0:3 (9:11, 9:11, 6:11)
21 Pal Waldemar - Kempa Mateusz 1 3:0 (14:12, 11:4, 13:11)
21 Pal Waldemar - Kowol Marek 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:8)
20 Pal Waldemar - Durak Kamil 1 3:1 (8:11, 11:5, 11:8, 11:7)
20 Pal Waldemar - Ziętara Ksawery 1 3:0 (11:8, 11:7, 11:9)
22 Pal Waldemar - Cioch Błażej 1 3:1 (11:7, 9:11, 11:8, 11:6)
22 Pal Waldemar - Ramenda Adam 1 3:0 (12:10, 16:14, 11:9)
19 Szydło Stanisław - Pal Waldemar 1 3:1 (11:9, 12:10, 4:11, 12:10)
19 Szydło Aleksander - Pal Waldemar 1 1:3 (4:11, 1:11, 11:6, 6:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Szołtysek Artur / Przewłocki Jacek 1 2:3 (11:4, 7:11, 5:11, 15:13, 11:13)
3 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Pal Waldemar / Kufel Dominik 1 3:1 (11:6; 5:11; 11:8; 11:6)
6 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Baran Sebastian / Eliasz Adrian 1 3:1 (16:18, 11:9, 11:9, 11:7)
7 Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 2:3 (6:11, 11:7, 4:11, 11:8, 11:13)
8 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub 1 3:1 (9:11, 11:8, 12:10, 11:7)
9 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (16:18,9:11,11:13)
12 Kowol Marek / Borek Łukasz - Pietraszko Łukasz / Pal Waldemar 1 0:3 (7:11, 5:11, 10:12)
13 Pal Waldemar / Jurasz Adam - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 0:3 (3:11, 2:11, 8:11)
14 Ramenda Adam / Cioch Błażej - Pietraszko Łukasz / Pal Waldemar 1 1:3 (11:7, 7:11, 6:11, 8:11)
15 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1 2:3 (14:12, 13:15, 4:11, 13:11, 5:11)
16 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Minda Michał / Szydło Stanisław 1 3:1 (11:8, 11:13, 12:10, 11:9)
17 Brożek Piotr / Papała Jakub - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11 , 8:11 , 3:11)
18 Pal Waldemar / Kufel Karol - Pawłowski Krzysztof / Radło Szymon 1 2:3 (8:11, 11:8, 8:11, 11:5, 9:11)
19 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (11:4, 11:9, 5:11, 6:11, 11:8)
20 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Ziętara Ksawery / Papała Jakub 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:8)
21 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:2 (9:11, 11:4, 3:11, 11:7, 11:4)
22 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Ramenda Adam / Wróbel Paweł 1 3:2 (9:11, 8:11, 11:5, 11:8, 11:2)