Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Kamil
Borek
MUKS Jedynka Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  27 stycznia 2000 r.
21
Występy
2
Zwycięstwa
19
Porażki
9.52%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
2 Borek Kamil - Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (6:11, 10:12, 13:11, 4:11)
2 Borek Kamil - Głuszek Wojciech 2 2:3 (9:11, 11:8, 10:12, 14:12, 7:11)
3 Tkocz Marek - Borek Kamil 2 3:2 (8:11, 4:11, 11:2, 11:3, 11:8)
3 Woźniak Jakub - Borek Kamil 2 3:0 (11:2, 12:10, 11:5)
4 Borek Kamil - Idaczyk Dominik 2 1:3 (13/15, 11/6, 7/11, 4/11)
4 Borek Kamil - Chorąży Maciej 2 0:3 (9/11, 9/11, 7/11)
5 Trela Mateusz - Borek Kamil 2 3:1 (4:11, 11:5, 11:5, 11:5)
5 Twardowski Szymon - Borek Kamil 2 3:0 (11:7, 11:5, 11:7)
10 Borek Kamil - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (3:11, 7:11, 7:11,)
12 Borek Kamil - Pniaczek Dominik 2 0:3 (4:11, 3:11, 7:11)
15 Borek Kamil - Grabski Dawid 2 0:3 (6:11, 8:11, 9:11)
15 Borek Kamil - Wróbel Paweł 2 0:3 (12:14, 9:11, 8:11)
14 Lubaś Sebastian - Borek Kamil 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
14 Steuer Dariusz - Borek Kamil 2 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:7)
17 Gwizdon Oliwier - Borek Kamil 1 3:0 (11:5 , 11:4 , 11:9)
18 Borek Kamil - Minda Michał 2 0:3 (7:11, 6:11, 9:11)
20 Bąk Sebastian - Borek Kamil 2 3:0 (11:7,11:8,11:6)
24 Brożek Piotr - Borek Kamil 2 3:1 (11:6, 8:11, 11:9, 11:4)
24 Papała Jakub - Borek Kamil 2 3:1 (11:9, 11:9, 11:13, 11:6)
23 Rusin Kacper - Borek Kamil 2 0:3 (7:11, 8:11, 8:11)
23 Mugowski Arkadiusz - Borek Kamil 2 0:3 (6:11, 11:13, 8:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Minda Michał / Skórski Michał - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (5:11, 5:11, 11:4, 7:11)
2 Kowol Marek / Borek Kamil - Galas Michał / Załuski Jakub 1 0:3 (8:11, 8:11, 10:12)
3 Przewłocki Jacek / Szołtysek Artur - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:2 (9:11, 7:11, 13:11, 11:7, 11:3)
4 Kowol Marek / Borek Kamil - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 1 3:1 (11/9, 8/11, 11/6, 11/4 )
5 Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:0 (11:7, 11:2, 11:8)
6 Kowol Marek / Borek Kamil - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:2 (11:4, 11:8, 6:11, 9:11, 11:6,)
7 Baran Sebastian / Struś Piotr - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (11:7, 6:11, 8:11, 10:12)
9 Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:1 (8:11, 11:8, 11:8, 11:8)
10 Kowol Marek / Borek Kamil - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 2:3 (8:11, 11:8, 4:11, 11:6, 2:11,)
14 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Borek Kamil / Kowol Marek 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:6, 11:5)
15 Kowol Marek / Borek Kamil - Cioch Błażej / Ramenda Adam 1 2:3 (11:9, 11:7, 7:11, 2:11, 9:11)
16 Kowol Marek / Borek Kamil - Brożek Piotr / Papała Jakub 1 1:3 (12:10, 10:12, 4:11, 7:11)
17 Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:1 (10:12 , 11:9 , 11:5 , 11:7)
18 Kowol Marek / Borek Kamil - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9)
19 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:9)
20 Burkacki Mateusz / Iwaniuk Grzegorz - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (11:4,6:11,7:11,5:11)
21 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Kowol Marek / Borek Kamil 1 3:2 (9:11, 11:4, 3:11, 11:7, 11:4)
22 Kowol Marek / Borek Kamil - Rozwadowski Paweł / Kalinowski Mateusz 1 1:3 (7:11, 13:11, 9:11, 6:11)
23 Radło Szymon / Pawłowski Krzysztof - Borek Kamil / Kowol Marek 1 0:3 (8:11, 6:11, 7:11)
24 Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Kowol Marek / Borek Kamil 1 1:3 (6:11, 11:8, 5:11, 8:11)