Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Kempa
MUKS Jedynka Pszów
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  11 stycznia 2000 r.
36
Występy
12
Zwycięstwa
24
Porażki
33.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Minda Michał - Kempa Mateusz 1 0:3 (8:11, 9:11, 10:12)
1 Szydło Stanisław - Kempa Mateusz 1 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:7, 11:9)
2 Kempa Mateusz - Galas Michał 1 1:3 (11:6, 4:11, 6:11, 4:11)
2 Kempa Mateusz - Załuski Jakub 1 0:3 (6:11, 8:11, 3:11)
3 Szołtysek Artur - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:7)
3 Przewłocki Jacek - Kempa Mateusz 1 3:1 (11:2, 9"11, 11:7, 11:9)
4 Kempa Mateusz - Bartusik Marek 1 1:3 (6/11, 11/6, 7/11, 10/12 )
4 Kempa Mateusz - Klimczok Mateusz 1 3:1 (11/4, 7/11, 15/13, 11/5)
5 Wróbel Dariusz - Kempa Mateusz 1 3:0 (12:10, 11:8, 11:9)
6 Kempa Mateusz - Michael Daniel 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11,)
6 Kempa Mateusz - Dworakowski Rafał 1 3:2 (11:6, 9:11, 11:8, 9:11, 11:9,)
9 Zwoliński Mariusz - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:5, 14:12, 11:4)
9 Stecyszyn Jakub - Kempa Mateusz 1 3:1 (13:11, 7:11, 11:7, 14:12)
7 Myszewski Adrian - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:6,11:4,12:10)
7 Baran Sebastian - Kempa Mateusz 1 2:3 (11:1,11:9,14:12,10:12, 3:11)
8 Kempa Mateusz - Lilien Aleksander 1 3:0 (11:9, 11:9, 11:6,)
8 Kempa Mateusz - Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (11:5, 7:11, 10:12, 12:14,)
10 Kempa Mateusz - Pacek Paweł 1 3:0 (11:8, 11:4, 11:9,)
10 Kempa Mateusz - Burkacki Mateusz 1 3:1 (10:12, 11:7, 11:4, 11:9,)
12 Kempa Mateusz - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 7:11, 7:11)
12 Kempa Mateusz - Pal Waldemar 1 0:3 (2:11, 4:11, 3:11)
15 Kempa Mateusz - Cioch Błażej 1 1:3 (12:10, 6:11, 6:11, 2:11)
15 Kempa Mateusz - Ramenda Adam 1 1:3 (11:9, 5:11, 5:11, 8:11)
16 Kempa Mateusz - Durak Kamil 1 3:2 (11:8, 8:11, 13:11, 7:11, 12:10)
16 Kempa Mateusz - Brożek Piotr 1 3:1 (11:9, 9:11, 11:9, 11:8)
17 Kalinowski Mateusz - Kempa Mateusz 1 3:1 (11:5 , 9:11, 11:8 , 11:8)
18 Kempa Mateusz - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:9)
18 Kempa Mateusz - Szydło Aleksander 1 3:2 (11:7, 13:11, 5:11, 8:11, 11:6)
19 Ramenda Adam - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:3, 11:4, 11:2)
19 Cioch Błażej - Kempa Mateusz 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:4)
20 Iwaniuk Grzegorz - Kempa Mateusz 1 3:1 (11:2,10:12,11:5,11:6)
20 Pacek Krzysztof - Kempa Mateusz 1 0:3 (7:11,8:11,6:11)
21 Pal Waldemar - Kempa Mateusz 1 3:0 (14:12, 11:4, 13:11)
21 Pietraszko Łukasz - Kempa Mateusz 1 3:1 (11:9, 11:6, 7:11, 11:6)
22 Kempa Mateusz - Rozwadowski Paweł 1 1:3 (3:11, 11:9, 9:11, 6:11)
22 Kempa Mateusz - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (6:11, 9:11, 11:13)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6)
2 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 1:3 (6:11, 11:9, 9:11, 4:11)
3 Tkocz Marek / Woźniak Jakub - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 0:3 (9:11, 7:11, 11:13)
4 Kempa Mateusz / Borek Łukasz - Bartusik Marek / Chorąży Maciej 2 2:3 (4/11, 11/4, 12/10, 10/12, 6/11 )
5 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (11:4, 11:9, 9:11, 11:6)
6 Kempa Mateusz / Święcicki Szymon - Michael Daniel / Piecowski Bogdan 2 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:3, 11:8,)
7 Korzec Przemysław / Myszewski Adrian - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (6:11,12:10,11:7,12:10)
8 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Czapla Kamil / Rułka Filip 2 3:2 (11:6, 6:11, 9:11, 11:9, 11:5,)
9 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Święcicki Szymon / Kempa Mateusz 2 1:3 (11:9, 9:11, 8:11, 6:11)
10 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Iwaniuk Grzegorz / Pacek Krzysztof 2 3:2 (11:2, 11:7, 10:12, 9:11, 11:5,)
12 Kempa Mateusz / Święcicki Szymon - Pniaczek Dominik / Kufel Dominik 2 3:1 (10:12, 12:10, 11:7, 11:9)
15 Kempa Mateusz / Borek Łukasz - Grabski Dawid / Wróbel Paweł 2 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 5:11)
16 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Durak Kamil / Ziętara Ksawery 2 0:3 (10:12, 6:11, 8:11)
17 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:0 (13:11 , 13:11 , 11:6)
18 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Minda Michał / Skórski Michał 2 2:3 (11:8, 10:12, 8:11, 11:6, 9:11)
19 Grabski Dawid / Cioch Błażej - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:6)
20 Pacek Krzysztof / Bąk Sebastian - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:0 (11:5,13:11,11:6)
21 Rułka Filip / Jurasz Adam - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 1:3 (11:9, 5:11, 11:13, 9:11)
22 Święcicki Szymon / Kempa Mateusz - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:9, 11:5)