Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Dariusz
Steuer
KTS Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  19 września 1981 r.
44
Występy
26
Zwycięstwa
18
Porażki
59.09%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Kochańczyk Łukasz - Steuer Dariusz 2 1:3 (11:9, 8:11, 5:11, 9:11)
1 Ziętara Ksawery - Steuer Dariusz 2 3:2 (11:9, 12:10, 7:11, 5:11, 11:9)
2 Steuer Dariusz - Babicz Adam 2 3:1 (11:5,11:7, 9:11, 11:4)
2 Steuer Dariusz - Skórski Michał 2 3:1 (7:11, 11:5, 11:2, 11:4)
3 Głuszek Wojciech - Steuer Dariusz 2 3:2 (12:10, 12:10, 6:11, 9:11, 11:8)
3 Kleszcz Krzesimir - Steuer Dariusz 2 3:0 (11:4, 11:6, 11:5, )
4 Steuer Dariusz - Woźniak Jakub 2 3:2 (6:11, 7:11, 11:6, 11:6, 13:11)
4 Steuer Dariusz - Piątek Adam 2 3:0 (11:1, 11:2, 11:1)
5 Chorąży Maciej - Steuer Dariusz 2 3:2 (7:11, 8:11, 11:9, 12:10, 11:6)
5 Bartusik Marek - Steuer Dariusz 2 3:2 (10:12, 8:11, 11:8, 11:8, 15:13)
6 Steuer Dariusz - Trela Mateusz 2 2:3 (4:11, 11:5, 5:11, 11:7, 4:11)
6 Steuer Dariusz - Twardowski Szymon 2 3:0 (11:9, 11:3, 13:11)
7 Lasota Mateusz - Steuer Dariusz 2 3:1 (9/11, 11/5, 11/8, 11/7)
7 Piecowski Mirosław - Steuer Dariusz 2 1:3 (9/11, 8/11, 13/11, 10/12)
8 Steuer Dariusz - Eliasz Adrian 2 3:1 (11:8, 9:11, 12:10, 11:8)
8 Steuer Dariusz - Korzec Przemysław 2 3:2 (10:12, 11:7, 11:5, 6:11, 12:10)
10 Steuer Dariusz - Prudel Leszek 2 2:3 (4:11, 11:8, 12:10, 10:12, 3:11)
10 Steuer Dariusz - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:8, 11:6, 11:8)
11 Iwaniuk Grzegorz - Steuer Dariusz 2 3:0 (11:7, 13:11, 11:7)
11 Pacek Krzysztof - Steuer Dariusz 2 0:3 (8:11, 5:11, 8:11)
14 Steuer Dariusz - Święcicki Szymon 2 3:2 (10:12, 11:4, 5:11, 11:3, 11:4)
14 Steuer Dariusz - Borek Kamil 2 3:1 (13:11, 11:6, 6:11, 11:7)
13 Jurasz Adam - Steuer Dariusz 2 0:3 (6:11, 6:11, 1:11)
13 Kufel Karol - Steuer Dariusz 2 0:3 (4:11, 5:11, 4:11)
9 - Steuer Dariusz 2 0:3 (walkower)
9 - Steuer Dariusz 2 0:3 (walkower)
16 Steuer Dariusz - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (13:11, 12:10, 11:4)
16 Steuer Dariusz - Rozwadowski Paweł 2 2:3 (3:11, 11:9, 6:11, 11:5, 8:11)
17 Gawlas Michał - Steuer Dariusz 2 3:1 (11:7, 11:9, 5:11, 11:7)
17 Grabski Dawid - Steuer Dariusz 2 2:3 (11:9, 9:11, 11:9, 8:11, 13:15)
18 Smakowski Marcin - Steuer Dariusz 2 0:3 (3;11, 6;11, 5;11)
18 Przewłocki Piotr - Steuer Dariusz 2 0:3 (3;11, 5;11, 9;11)
19 Gumiński Krzysztof - Steuer Dariusz 2 3:2 (11:9, 7:11, 11:5, 8:11, 11:9)
19 Stecyszyn Jakub - Steuer Dariusz 2 3:2 (6:11, 11:9, 11:13, 11:4, 11:8)
20 Steuer Dariusz - Chorąży Maciej 2 3:2 (11:8, 11:8, 4:11, 4:11, 13:11)
20 Steuer Dariusz - Idaczyk Dominik 2 3:2 (8:11, 11:4, 11:4, 12:14, 11:6)
21 Steuer Dariusz - Dworakowski Rafał 2 3:1 (8:11, 13:11, 11:6, 11:5)
21 Steuer Dariusz - Lasota Mateusz 2 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 9:11)
22 Korzec Przemysław - Steuer Dariusz 2 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 8:11,9:11)
22 Baran Sebastian - Steuer Dariusz 2 3:2 (11:7, 12:10, 8:11, 5:11, 11:7)
23 Steuer Dariusz - Kleszcz Krzesimir 2 0:3 (8:11, 6:11, 5:11)
23 Steuer Dariusz - Głuszek Wojciech 2 3:2 (8:11, 13:11, 10:12, 11:1, 13:11)
24 Łysakowski Michał - Steuer Dariusz 2 3:0 (11:8, 11:7, 11:7)
24 Twardowski Szymon - Steuer Dariusz 2 3:2 (8:11, 8:11, 12:10, 11:8, 11:4)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ziętara Ksawery / Papała Jakub - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (12:14, 11:6, 9:11, 11:13)
2 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Babicz Adam / Podsadniak Wiktor 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
3 Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:5, 10:12, 5;11, 11:7, 8:11, )
4 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Piątek Adam / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
5 Chorąży Maciej / Bartusik Marek - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 8:11)
6 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 13:15, 11:9)
7 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2 3:1 (11/9, 11/3, 7/11, 11/7)
8 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 8:11)
9 / - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 0:3 (walkower)
10 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12:14, 14:12, 7:11, 11:6, 13:11)
11 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
13 Kufel Karol / Kufel Dominik - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
14 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Święcicki Szymon / Borek Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:7)
16 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:5)
17 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 3:0 (7:11, 6:6 krecz)
18 Przewłocki Piotr / Smakowski Marcin - Steuer Dariusz / Suchecki Wacław 2 0:3 (7;11, 6;11, 4;11)
19 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 2:3 (10:12, 11:7, 9:11, 15:13, 8:11)
20 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 3:1 (11:6, 6:11, 11:9, 11:6)
21 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
22 Baran Sebastian / Struś Piotr - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 2:3 (9:11, 9:11 ,11:6, 12:10, 6:11)
23 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Kleszcz Krzesimir / Głuszek Wojciech 2 3:1 (11:4, 6:11, 11:7, 11:7)
24 Twardowski Szymon / Trela Mateusz - Steuer Dariusz / Lilien Aleksander 2 2:3 (11:5, 11:9, 10:12, 9:11, 8:11)