Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Sebastian
Lubaś
KTS Gliwice
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  5 marca 1980 r.
30
Występy
28
Zwycięstwa
2
Porażki
93.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ziętara Ksawery - Lubaś Sebastian 2 0:3 (8:11, 4:11, 5:11)
1 Papała Jakub - Lubaś Sebastian 2 1:3 (1:11, 11:7, 7:11, 4:11)
2 Lubaś Sebastian - Skórski Michał 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:1)
2 Lubaś Sebastian - Podsadniak Wiktor 2 3:0 (11:4, 11:1, 11:5)
3 Płóciennik Marek - Lubaś Sebastian 2 1:3 (11:4, 8:11, 8:11, 11:13)
3 Głuszek Wojciech - Lubaś Sebastian 2 2:3 (8:11, 7:11, 11:6, 11:8, 4:11, )
4 Lubaś Sebastian - Piątek Adam 2 3:0 (11:3, 14:12, 11:2)
4 Lubaś Sebastian - Woźniak Jakub 2 3:0 (11:8, 11:9, 11:8)
5 Bartusik Marek - Lubaś Sebastian 2 0:3 (1:11, 10:12, 6:11)
5 Chorąży Maciej - Lubaś Sebastian 2 1:3 (11:9, 4:11, 7:11, 7:11)
6 Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon 2 3:2 (11:6, 11:9, 9:11, 13:15, 11:9)
6 Lubaś Sebastian - Trela Mateusz 2 3:0 (11:6, 11:5, 16:14)
7 Piecowski Mirosław - Lubaś Sebastian 2 0:3 (8/11, 10/12, 5/11)
7 Lasota Mateusz - Lubaś Sebastian 2 1:3 (7/11, 10/12, 11/8, 4/11)
8 Lubaś Sebastian - Korzec Przemysław 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:7)
8 Lubaś Sebastian - Eliasz Adrian 2 3:2 (9:11, 10:12, 11:7, 12:10, 11:4)
10 Lubaś Sebastian - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:7)
10 Lubaś Sebastian - Prudel Leszek 2 1:3 (13:11, 10:12, 7:11, 9:11)
11 Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian 2 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
11 Iwaniuk Grzegorz - Lubaś Sebastian 2 2:3 (7:11,11:7, 9:11, 11:7, 2:11 )
14 Lubaś Sebastian - Borek Kamil 2 3:0 (11:8, 11:5, 11:5)
14 Lubaś Sebastian - Święcicki Szymon 2 3:0 (11:5, 11:6, 11:2)
13 Kufel Karol - Lubaś Sebastian 2 0:3 (6:11, 2:11, 5:11)
13 Jurasz Adam - Lubaś Sebastian 2 0:3 (2:11, 1:11, 1:11)
9 - Lubaś Sebastian 2 0:3 (walkower)
9 - Lubaś Sebastian 2 0:3 (walkower)
16 Lubaś Sebastian - Rozwadowski Paweł 2 3:0 (11:3, 12:10, 11:6)
16 Lubaś Sebastian - Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:2, 13:11, 11:5)
17 Grabski Dawid - Lubaś Sebastian 2 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)
17 Gawlas Michał - Lubaś Sebastian 2 3:0 (krecz)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Ziętara Ksawery / Papała Jakub - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (12:14, 11:6, 9:11, 11:13)
2 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Babicz Adam / Podsadniak Wiktor 2 3:0 (11:2, 11:3, 11:6)
3 Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 1 2:3 (11:5, 10:12, 5;11, 11:7, 8:11, )
4 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Piątek Adam / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:4, 12:10)
5 Chorąży Maciej / Bartusik Marek - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (8:11, 11:9, 11:13, 8:11)
6 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Twardowski Szymon / Trela Mateusz 2 3:2 (11:5, 11:13, 11:9, 13:15, 11:9)
7 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2 3:1 (11/9, 11/3, 7/11, 11/7)
8 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Myszewski Adrian / Korzec Przemysław 2 1:3 (4:11, 13:11, 7:11, 8:11)
9 / - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 0:3 (walkower)
10 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 3:2 (12:14, 14:12, 7:11, 11:6, 13:11)
11 Pacek Paweł / Pacek Krzysztof - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 1:3 (7:11, 11:6, 4:11, 5:11)
13 Kufel Karol / Kufel Dominik - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2 0:3 (4:11, 6:11, 7:11)
14 Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz - Święcicki Szymon / Borek Łukasz 2 3:1 (11:5, 11:13, 11:7, 11:7)
16 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:2 (6:11, 11:4, 8:11, 11:4, 11:5)
17 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Lubaś Sebastian / Steuer Dariusz 2 3:0 (7:11, 6:6 krecz)