Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Kot
UKS Huragan Sosnowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  2 maja 2008 r.
9
Występy
0
Zwycięstwa
9
Porażki
0%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
10 Kot Szymon - Twardowski Szymon 2 0:3 (3:11, 3:11, 3:11)
10 Kot Szymon - Łysakowski Michał 2 0:3 (2:11, 5:11, 3:11)
11 Lasota Mateusz - Kot Szymon 2 3:0 (11:, 11:2, 11:4)
11 Piecowski Mirosław - Kot Szymon 2 3:0 (11:1, 11:3, 11:4)
13 Rusin Kacper - Kot Szymon 2 3:0 (11:6, 11:2, 11:6)
13 Czapla Kamil - Kot Szymon 2 3:0 (11:2, 11:6, 11:8)
20 Grabski Dawid - Kot Szymon 2 3:1 (11:3, 11:5, 15:13)
22 Kot Szymon - Mugowski Arkadiusz 2 0:3 (3:11, 8:11, 5:11)
22 Kot Szymon - Pawłowski Krzysztof 2 0:3 (7:11, 3:11, 4:11)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
10 Babicz Adam / Kot Szymon - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 0:3 (5:11, 9:11, 3:11)
11 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Babicz Adam / Kot Szymon 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
13 Czapla Kamil / Rusin Kacper - Podsadniak Wiktor / Kot Szymon 2 3:0 (11:6, 11:7, 11:8)
20 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
22 Kot Szymon / Babicz Adam - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 2 1:3 (12:10, 4:11, 5:11, 7:11)