Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Stanisław
Szydło
UKS Huragan Sosnowiec
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  8 kwietnia 1970 r.
34
Występy
10
Zwycięstwa
24
Porażki
29.41%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szydło Stanisław - Kowol Marek 1 3:2 (9:11, 7:11, 12:10, 11:9, 11:8)
1 Szydło Stanisław - Kempa Mateusz 1 3:2 (8:11, 11:8, 8:11, 11:7, 11:9)
2 Kwodawski Bartosz - Szydło Stanisław 1 3:0 (14:12, 12:10, 11:4)
2 Kądziela Marek - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:8, 11:6, 11:9)
3 Szydło Stanisław - Ramenda Adam 1 1:3 (12:14, 15:13, 9:11, 8:11)
3 Szydło Stanisław - Cioch Błażej 1 2:3 (9:11, 11:5, 11:9, 9:11, 6:11)
4 Kalinowski Mateusz - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:4, 11:7, 11:8, )
4 Fomin Jurij - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:9, 8:11, 11:8, 11:13, 6:11, )
5 Szydło Stanisław - Durak Kamil 1 3:2 (11:7, 10:12, 13:11, 9:11, 11:5)
5 Szydło Stanisław - Brożek Piotr 1 3:2 (11:13, 11:3, 10:12, 11:6, 11:5)
7 Załuski Jakub - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:5, 11:7, 10:12, 11:4)
7 Gerlic Piotr - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:4, 4:11, 11:5, 11:3 )
8 Szydło Stanisław - Przewłocki Jacek 1 3:2 (6:11, 3:11, 12:10, 11:8, 11:8)
9 Skop Szymon - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 10:12, 1:11)
9 Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław 1 3:0 (13:11, 11:9, 11:9)
10 Szydło Stanisław - Wróbel Dariusz 1 0:3 (6:11, 4:11, 10:12)
10 Szydło Stanisław - Balcerzak Marcin 1 0:3 (6:11, 8:11, 6:11)
11 Michael Daniel - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:7)
11 Dworakowski Rafał - Szydło Stanisław 1 1:3 (11:7, 5:11, 9:11, 8:11)
14 Szydło Stanisław - Stecyszyn Jakub 1 2:3 (11:7, 9:11, 9:11, 14:12, 6:11)
14 Szydło Stanisław - Zwoliński Mariusz 1 2:3 (12:10, 8:11, 8:11, 16:14, 8:11)
15 Iwaniuk Grzegorz - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:3,11:3,12:10)
15 Pacek Paweł - Szydło Stanisław 1 1:3 (11:8,6:11,3:11,5:11)
16 Pal Waldemar - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:6, 3:11, 11:3, 11:9)
16 Pietraszko Łukasz - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:4, 11:6, 11:6)
18 Kempa Mateusz - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:9, 11:9, 10:12, 11:9)
18 Kowol Marek - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:6, 15:13, 11:8,)
20 Gawlas Michał - Szydło Stanisław 2 3:2 (11:4, 11:7, 10:12, 8:11, 11:4)
21 Szydło Stanisław - Kalinowski Mateusz 1 1:3 (11:9, 9:11, 9:11, 9:11)
21 Szydło Stanisław - Rozwadowski Paweł 1 0:3 (9:11, 6:11, 8:11)
19 Szydło Stanisław - Pal Waldemar 1 3:1 (11:9, 12:10, 4:11, 12:10)
19 Szydło Stanisław - Pietraszko Łukasz 1 0:3 (8:11, 3:11, 8:11)
23 Ziętara Ksawery - Szydło Stanisław 1 3:2 (10:12, 11:6, 9:11, 11:8, 11:6)
23 Durak Kamil - Szydło Stanisław 1 3:0 (11:6, 11:9, 11:9)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Kempa Mateusz / Święcicki Szymon 2 3:1 (8:11, 11:8, 11:6, 11:6)
2 Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz - Minda Michał / Szydło Stanisław 1 3:1 (12:10, 12:14, 11:9, 11:4)
3 Minda Michał / Szydło Stanisław - Cioch Błażej / Grabski Dawid 1 1:3 (11:7, 4:11, 9:11, 7:11)
4 Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 2:3 (9:11, 6:11, 14:12, 11:9, 6:11,)
5 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Ziętara Ksawery / Papała Jakub 2 3:0 (11:7, 11:9, 12:10)
7 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 3:0 (11:9, 11:1, 12:10)
8 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Woźniak Jakub / Tkocz Marek 2 1:3 (11:5, 7:11, 7:11, 5:11)
9 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
10 Szydło Stanisław / Minda Michał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 1:3 (8:11, 11:5, 7:11, 5:11)
11 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 10:12, 9:11)
14 Szydło Aleksander / Szydło Stanisław - Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof 2 1:3 (2:11, 9:11, 11:6, 10:12)
15 Pacek Krzysztof / Pacek Paweł - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 2 2:3 (11:2,11:3,11:13,2:11,4:11)
16 Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz - Minda Michał / Szydło Stanisław 1 3:1 (11:8, 11:13, 12:10, 11:9)
18 Kowol Marek / Borek Kamil - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 3:1 (10:12, 11:9, 11:9, 11:9)
19 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Pal Waldemar / Pietraszko Łukasz 1 3:2 (11:4, 11:9, 5:11, 6:11, 11:8)
20 Ramenda Adam / Gawlas Michał - Szydło Stanisław / Kot Szymon 1 3:0 (11:5, 11:3, 11:4)
21 Szydło Stanisław / Szydło Aleksander - Kalinowski Mateusz / Rozwadowski Paweł 1 0:3 (5:11, 3:11, 5:11)
23 Ziętara Ksawery / Papała Jakub - Szydło Stanisław / Szydło Aleksander 1 0:3 (9:11, 5:11, 10:12)