Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Mateusz
Lasota
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  4 czerwca 1995 r.
44
Występy
29
Zwycięstwa
15
Porażki
65.91%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 22 41 171:49
2. TTS II Bytom 22 39 159:61
3. LZS BLYSS Kujakowice 22 33 141:79
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 22 30 138:82
5. KS Naprzód Borucin 22 26 125:95
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 22 23 117:103
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 22 22 104:116
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 22 24 124:96
2. KS Mysław 22 23 110:110
3. LITS Meble Anders Żywiec 22 19 99:121
4. MUKS Jedynka Pszów 22 19 88:132
5. AKS Mikołów 22 13 78:142
6. UKS Huragan Sosnowiec 22 10 59:161
7. Kadra Juniorów 22 7 75:145
8. LZS Odra Kąty Opolskie 22 6 81:139
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Lasota Mateusz - Radło Szymon 2 3:1 (11/7, 9/11, 11/5, 11/8)
1 Lasota Mateusz - Czapla Kamil 2 3:0 (11/6, 11/6, 11/6)
2 Gumiński Krzysztof - Lasota Mateusz 2 3:2 (5/11 11/7 11/9 6/11 13/11)
2 Prudel Leszek - Lasota Mateusz 2 1:3 (8/11 6/11 11/6 4/11)
3 Lasota Mateusz - Pacek Krzysztof 2 3:0 (13/11, 11/6, 11/5)
3 Lasota Mateusz - Iwaniuk Grzegorz 2 0:3 (9/11, 7/11, 7/11)
5 Lasota Mateusz - Mika Tomasz 2 3:0 (12/10, 11/4, 11/7)
5 Lasota Mateusz - Schreiber Jerzy 2 3:1 (10/12, 11/3, 11/9, 12/10)
6 Święcicki Szymon - Lasota Mateusz 2 3:0 (11:9, 11:7, 11:8,)
6 Borek Łukasz - Lasota Mateusz 2 3:2 (12:10, 9:11, 11:5, 6:11, 12:10)
7 Lasota Mateusz - Steuer Dariusz 2 3:1 (9/11, 11/5, 11/8, 11/7)
7 Lasota Mateusz - Lubaś Sebastian 2 1:3 (7/11, 10/12, 11/8, 4/11)
8 Grabski Dawid - Lasota Mateusz 2 3:2 (10:12, 7:11, 11:7, 11:2, 14:12)
8 Wróbel Paweł - Lasota Mateusz 2 0:3 (10:12, 4:11, 8:11)
9 Lasota Mateusz - Rozwadowski Paweł 2 0:3 (10:12, 4:11, 10:12)
9 Lasota Mateusz - Gwizdon Oliwier 2 2:3 (9:11, 11:4, 3:11, 11:9, 9:11)
10 Papała Jakub - Lasota Mateusz 2 3:0 (12:10, 12:10, 11:7)
10 Ziętara Ksawery - Lasota Mateusz 2 3:1 (8:11, 11:6, 11:8, 11:7)
11 Lasota Mateusz - Kot Szymon 2 3:0 (11:, 11:2, 11:4)
11 Lasota Mateusz - Babicz Adam 2 3:0 (11:8,11:5, 11:6)
12 Głuszek Wojciech - Lasota Mateusz 2 3:0 (11:4, 19:17, 11:4)
12 Kleszcz Krzesimir - Lasota Mateusz 2 0:3 (7:11, 7:11, 2:11)
14 Idaczyk Dominik - Lasota Mateusz 2 0:3 (7:11, 5:11, 8:11)
14 Chorąży Maciej - Lasota Mateusz 2 3:2 (12:10, 7:11, 11:9, 9:11, 12:10)
15 Lasota Mateusz - Łysakowski Michał 2 3:0 (11:9, 11:6, 11:9)
15 Lasota Mateusz - Trela Mateusz 2 3:2 (11:6, 8:11, 18:16, 12:14, 11:4)
16 Struś Piotr - Lasota Mateusz 2 2:3 (11:8, 11:7, 8:11, 7:11, 8:11)
16 Eliasz Adrian - Lasota Mateusz 2 3:1 (11:8, 11:9, 7:11, 13:11)
13 Lasota Mateusz - Woźniak Jakub 2 3:0 (11:9, 11:8, 11:9)
13 Lasota Mateusz - Tkocz Marek 2 3:0 (11:4, 11:8, 11:9)
18 Lasota Mateusz - Baran Sebastian 2 2:3 (17:15, 11:13, 7:11, 11:8, 14:16)
18 Lasota Mateusz - Struś Piotr 2 3:0 (11:4, 12:10, 11:6)
19 Trela Mateusz - Lasota Mateusz 2 2:3 (3:11, 11:9, 8:11, 11:9, 8:11)
19 Twardowski Szymon - Lasota Mateusz 2 2:3 (11:7, 7:11, 6:11, 11:6, 7:11)
20 Lasota Mateusz - Głuszek Wojciech 2 3:1 (12:10, 8:11, 11:9, 11:8)
20 Lasota Mateusz - Kleszcz Krzesimir 2 3:0 (11:4, 11:3, 12:10)
21 Kwodawski Bartosz - Lasota Mateusz 2 3:0 (11:7, 11:2, 11:5)
21 Steuer Dariusz - Lasota Mateusz 2 1:3 (12:10, 6:11, 4:11, 9:11)
22 Lasota Mateusz - Idaczyk Dominik 2 3:2 (11:9, 7:11, 11:9, 9:11, 11:9)
22 Lasota Mateusz - Chorąży Maciej 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:8)
24 Piątek Adam - Lasota Mateusz 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)
24 Czyrnia Piotr - Lasota Mateusz 2 2:3 (12:10, 4:11, 11:7, 2:11, 9:11)
23 Lasota Mateusz - Stecyszyn Jakub 2 3:2 (9:11, 8:11, 11:7, 11:6, 14:12)
23 Lasota Mateusz - Gumiński Krzysztof 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:7)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 0:3 (3/11, 9/11, 11/13)
2 Zwoliński Mariusz / Stecyszyn Jakub - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:1 (8/11 11/8 11/7 11/8)
3 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Bąk Sebastian / Burkacki Mateusz 1 1:3 (9/11, 9/11, 13/11, 10/12)
5 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Jurasz Adam / Sobel Bartosz 1 2:3 (8/11, 7/11, 11/9, 11/7, 5/11)
6 Kowol Marek / Borek Kamil - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:2 (11:4, 11:8, 6:11, 9:11, 11:6,)
7 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Kwodawski Bartosz / Kądziela Marek 1 1:3 (11/9, 6/11, 6/11, 5/11)
8 Ramenda Adam / Cioch Błażej - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:1 (11:5, 11:8, 10:12, 15:13)
9 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Rozwadowski Paweł / Kalinowski Mateusz 1 3:1 (11:7, 11:5, 8:11, 11:9)
10 Brożek Piotr / Durak Kamil - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 1 3:1 (11:7, 11:5, 12:14, 11:4)
11 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 2:3 (11:8, 10:12, 11:8, 10:12, 9:11)
12 Załuski Jakub / Galas Michał - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:2 (2:11, 11:5, 11:13, 11:5, 11:4)
13 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 2:3 (11:8, 9:11, 11:7, 3:11, 9:11)
14 Skop Szymon / Idaczyk Dominik - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:5, 6:11)
15 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Balcerzak Marcin / Wróbel Dariusz 1 2:3 (7:11, 11:9, 7:11, 11:9, 7:11)
16 Baran Sebastian / Struś Piotr - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 3:1 (7:11, 11:4, 11:6, 11:9)
18 Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz - Baran Sebastian / Struś Piotr 2 3:0 (11:5,11:5, 11:3)
19 Trela Mateusz / Twardowski Szymon - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 2 3:0 (11:2, 11:8, 11:6)
20 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Głuszek Wojciech / Kleszcz Krzesimir 2 3:0 (11:7, 11:2, 12:10)
21 Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 2 3:0 (11:3, 11:7, 11:5)
22 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Klimczok Mateusz / Idaczyk Dominik 2 2:3 (3:11, 11:9, 7:11, 11:8, 7:11)
23 Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał - Stecyszyn Jakub / Gumiński Krzysztof 2 0:3 (6:11, 7:11, 8:11)
24 Piątek Adam / Czyrnia Piotr - Lasota Mateusz / Dworakowski Rafał 2 0:3 (7:11, 6:11, 8:11)