Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Daniel
Michael
KS Naprzód Borucin
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  12 października 1982 r.
30
Występy
28
Zwycięstwa
2
Porażki
93.33%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 15 30 118:32
2. TTS II Bytom 15 27 116:34
3. LZS BLYSS Kujakowice 15 25 104:46
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 15 23 100:50
5. KS Naprzód Borucin 15 21 95:55
6. TS Kuźnia Martex Rybnik 15 17 82:68
7. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 15 17 75:75
8. UKTS Sokół I Orzesze 15 15 76:74
9. KS Mysław 15 14 73:77
10. LITS Meble Anders Żywiec 15 14 67:83
11. MKS Czechowice-Dziedzice 15 13 76:74
12. MUKS Jedynka Pszów 15 9 50:100
13. UKS Huragan Sosnowiec 15 6 36:114
14. AKS Mikołów 15 5 43:107
15. Kadra Juniorów 15 3 39:111
16. LZS Odra Kąty Opolskie 15 1 50:100
17. 0 0 :
18. 0 0 :

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michael Daniel - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11/2, 11/3, 9/11, 11/6)
1 Michael Daniel - Lilien Aleksander 1 3:2 (17/15, 9/11, 11/5, 10/12, 14/12)
2 Stecyszyn Jakub - Michael Daniel 1 1:3 (13/11 9/11 8/11 5/11)
2 Zwoliński Mariusz - Michael Daniel 1 2:3 (6/11 11/3 7/11 11/9 12/14)
3 Michael Daniel - Pacek Paweł 1 3:0 (11/3, 11/7, 11/4)
3 Michael Daniel - Burkacki Mateusz 1 3:0 (11/4, 11/4, 11/2)
5 Michael Daniel - Jurasz Adam 1 3:0 (11/4, 14/12, 11/6)
5 Michael Daniel - Sobel Bartosz 1 3:0 (11/0, 11/2, 11/6)
6 Kempa Mateusz - Michael Daniel 1 1:3 (9:11, 6:11, 11:6, 5:11,)
6 Kowol Marek - Michael Daniel 1 1:3 (4:11, 13:11, 6:11, 6:11,)
7 Michael Daniel - Kwodawski Bartosz 1 3:0 (11/8, 13/11, 11/9)
7 Michael Daniel - Kądziela Marek 1 3:2 (3/11, 11/5, 7/11, 13/11, 12/10)
8 Cioch Błażej - Michael Daniel 1 1:3 (6:11, 6:11, 11:5, 5:11)
8 Ramenda Adam - Michael Daniel 1 0:3 (9:11, 8:11, 3:11)
9 Michael Daniel - Kalinowski Mateusz 1 3:0 (11:7, 11:6, 11:4)
9 Michael Daniel - Bajer Kamil 1 3:0 (11:4, 11:0, 13:11)
10 Brożek Piotr - Michael Daniel 1 1:3 (12:10 ,6:11 ,9:11, 7:11)
10 Durak Kamil - Michael Daniel 1 0:3 (14:16 ,1:11, 15:17)
11 Michael Daniel - Szydło Stanisław 1 3:1 (11:7, 11:5, 11:13, 11:7)
11 Michael Daniel - Minda Michał 1 3:1 (7:11, 11:8, 11:7, 11:9)
12 Galas Michał - Michael Daniel 1 3:0 (13:11, 11:3, 12:10)
12 Gerlic Piotr - Michael Daniel 1 1:3 (11:9, 7:11, 7:11, 6:11)
14 Skop Szymon - Michael Daniel 1 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
14 Bartusik Marek - Michael Daniel 1 1:3 (7:11, 13:11, 3:11, 7:11)
15 Michael Daniel - Balcerzak Marcin 1 3:2 (6:11, 12:10, 9:11, 11:7, 11:4)
15 Michael Daniel - Wróbel Dariusz 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
16 Myszewski Adrian - Michael Daniel 1 1:3 (7:11, 9:11, 11:9, 9:11)
16 Baran Sebastian - Michael Daniel 1 0:3 (3:11, 7:11, 10:12)
13 Michael Daniel - Przewłocki Jacek 1 3:0 (11:3, 11:7, 14:12)
13 Michael Daniel - Szołtysek Artur 1 1:3 (7:11, 11:8, 10:12, 10:12)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Radło Szymon / Czapla Kamil 2 3:0 (11/8, 11/5, 11/6)
2 Prudel Leszek / Gumiński Krzysztof - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 0:3 (9/11 8/11 9/11)
3 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Pacek Krzysztof / Iwaniuk Grzegorz 2 3:1 (6/11, 11/4, 11/4, 11/9)
5 Piecowski Mirosław / Michael Daniel - Mika Tomasz / Schreiber Jerzy 2 3:0 (11/8, 11/3, 11/3)
6 Kempa Mateusz / Święcicki Szymon - Michael Daniel / Piecowski Bogdan 2 3:2 (3:11, 11:9, 8:11, 11:3, 11:8,)
7 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Steuer Dariusz / Lubaś Sebastian 2 3:1 (11/9, 11/3, 7/11, 11/7)
8 Grabski Dawid / Wróbel Paweł - Piecowski Bogdan / Michael Daniel 2 0:3 (8:11, 6:11, 6:11)
9 Piecowski Mirosław / Michael Daniel - Fomin Jurij / Gwizdon Oliwier 2 3:0 (11:7, 11:8, 11:9)
10 Papała Jakub / Ziętara Ksawery - Piecowski Mirosław / Michael Daniel 2 0:3 (7:11, 9:11, 3:11)
11 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Babicz Adam / Kot Szymon 2 3:0 (11:2, 11:5, 11:4)
12 Kleszcz Krzesimir / Gerlic Piotr - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 2:3 (11:9, 12:10, 7:11, 8:11, 3:11)
13 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Przewłocki Jacek / Woźniak Jakub 2 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
14 Bartusik Marek / Chorąży Maciej - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 2:3 (11:8, 7:11, 7:11, 11:9, 4:11)
15 Michael Daniel / Piecowski Mirosław - Trela Mateusz / Twardowski Szymon 2 2:3 (5:11, 8:11, 11:5, 11:6, 11:13)
16 Myszewski Adrian / Eliasz Adrian - Michael Daniel / Piecowski Mirosław 2 3:0 (12:10, 11:6, 13:11)