Śląski Związek Tenisa Stołowego Śląski Związek Tenisa Stołowego
Szymon
Skop
MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry
Narodowość:  Polska
Data urodzenia:  14 kwietnia 1990 r.
24
Występy
12
Zwycięstwa
12
Porażki
50%
Skuteczność
fot. Rafał Oleksiewicz

Tabela ligowa
- gr. mistrzowska

  Drużyna M Pkt  
1. KTS Gliwice 21 41 167:43
2. TTS II Bytom 21 37 153:57
3. LZS BLYSS Kujakowice 21 31 134:76
4. UKS Dąbrowiak Dąbrowa Górnicza 21 30 134:76
5. KS Naprzód Borucin 21 24 119:91
6. MKS Płotbud Skarbek Tarnowskie Góry 21 22 101:109
7. TS Kuźnia Martex Rybnik 20 21 107:93
8. UKTS Sokół I Orzesze 22 17 91:129
Ranking indywidualny
- gr. mistrzowska

Tabela ligowa
- gr. spadkowa

  Drużyna M Pkt  
1. MKS Czechowice-Dziedzice 21 22 116:94
2. KS Mysław 21 21 104:106
3. LITS Meble Anders Żywiec 20 17 87:113
4. MUKS Jedynka Pszów 20 16 76:124
5. AKS Mikołów 21 12 73:137
6. UKS Huragan Sosnowiec 21 8 53:157
7. Kadra Juniorów 20 7 70:130
8. LZS Odra Kąty Opolskie 20 6 75:125
Ranking indywidualny
- gr. spadkowa

Zgodnie z regulaminami rozgrywek ligowych, w przypadku równej ilości punktów, o kolejności miejsc w tabeli decydują wyniki bezpośrednich spotkań w cyklu rozgrywkowym pomiędzy zainteresowanymi drużynami.


Rankingi ligowe

Ranking indywidualny
Ranking deblowy

Występy w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Skop Szymon - Burkacki Mateusz 1 3:1 (11:3, 11:4, 7:11, 11:5)
1 Skop Szymon - Bąk Sebastian 1 3:0 (11:7, 11:7, 11:5)
3 Skop Szymon - Pietraszko Łukasz 1 2:3 (11:9; 11:6; 4:11; 7:11; 9:11)
3 Skop Szymon - Pal Waldemar 1 3:2 (15:13; 13:11; 10:12; 7:11; 11:4)
5 Skop Szymon - Kwodawski Bartosz 1 0:3 (1:11, 9:11, 6:11)
5 Skop Szymon - Kądziela Marek 1 0:3 (7:11, 4:11, 8:11)
6 Cioch Błażej - Skop Szymon 1 0:3 (9:11, 12:14, 8:11)
6 Ramenda Adam - Skop Szymon 1 1:3 (12:10, 8:11, 8:11, 9:11)
7 Skop Szymon - Bajer Kamil 1 3:1 (11:8, 9:11, 11:7, 11:6)
7 Skop Szymon - Kalinowski Mateusz 1 0:3 (5:11, 8:11, 3:11)
8 Durak Kamil - Skop Szymon 1 2:3 (11:9, 11:7, 9:11, 6:11, 6:11)
8 Brożek Piotr - Skop Szymon 1 3:0 (11:8, 11:8, 11:7)
9 Skop Szymon - Szydło Stanisław 1 2:3 (11:9, 11:6, 7:11, 10:12, 1:11)
9 Skop Szymon - Minda Michał 1 3:0 (12:10, 11:9, 11:7)
10 Załuski Jakub - Skop Szymon 1 3:0 (11:5, 11:7, 11:5 )
10 Gerlic Piotr - Skop Szymon 1 3:0 (11:9, 11:8, 12:10)
11 Skop Szymon - Przewłocki Jacek 1 0:3 (4:11,2:11, 3:11)
11 Skop Szymon - Szołtysek Artur 1 3:2 (11:8, 2:11, 11:8, 7:11, 12:10)
14 Skop Szymon - Michael Daniel 1 0:3 (5:11, 7:11, 6:11)
14 Skop Szymon - Dworakowski Rafał 1 1:3 (11:7, 10:12, 10:12, 1:11)
16 Zwoliński Mariusz - Skop Szymon 1 3:1 (11:6, 11:8, 7:11, 11:5, )
16 Prudel Leszek - Skop Szymon 1 0:3 (8:11, 8:11, 9:11, )
17 Skop Szymon - Lilien Aleksander 1 3:2 (11:8, 5:11, 11:13, 11:6, 11:8)
17 Skop Szymon - Pawłowski Krzysztof 1 3:1 (11:8, 11:4, 10:12, 11:5)

Występy deblowe w sezonie 2018/2019

Kolejka Mecz Stół Wynik  
1 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Burkacki Mateusz / Bąk Sebastian 1 1:3 (9:11, 14:12, 6:11, 12:14)
3 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Pal Waldemar / Kufel Dominik 1 3:1 (11:6; 5:11; 11:8; 11:6)
5 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Kądziela Marek / Kwodawski Bartosz 1 1:3 (6:11, 11:8, 8:11, 8:11)
6 Cioch Błażej / Ramenda Adam - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 1:3 (8:11, 11:6, 9:11, 3:11)
7 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Kowalski Damian / Bajer Kamil 1 3:1 (11:2, 8:11, 11:2, 11:7)
8 Brożek Piotr / Durak Kamil - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 0:3 (11:13, 9:11, 10:12)
9 Skop Szymon / Klimczok Mateusz - Szydło Stanisław / Minda Michał 1 3:0 (13:11, 11:6, 11:6)
10 Załuski Jakub / Galas Michał - Klimczok Mateusz / Skop Szymon 1 3:1 (15:13, 11:3, 11:13, 12:10)
11 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Szołtysek Artur / Tkocz Marek 1 3:1 (11:6, 11:9, 2:11, 17:15)
14 Skop Szymon / Idaczyk Dominik - Dworakowski Rafał / Lasota Mateusz 1 1:3 (8:11, 5:11, 11:5, 6:11)
16 Zwoliński Mariusz / Lasota Marcin - Skop Szymon / Kaczmarek Jakub 1 3:0 (11:4, 11:8, 13:11, )
17 Klimczok Mateusz / Skop Szymon - Lilien Aleksander / Pawłowski Krzysztof 1 1:3 (9:11, 11:2, 6:11, 10:!2)